Jump to content

Какъв е монитора Ви?


Recommended Posts

Sony 15" Trinitron CRT 85Hz

работи вече 6 години всеки ден, уникална картина и цветове, лесен за пренос

Затова още не съм го сменил, a i LCD-та още не могат да докарат такава картина, е поне евтиния и средния клас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В работата 17 инчов TFT монитор ACER.

Вкъщи 19 инчово SONY, CRT.

За кино 42 инчова плазма.

Колега, въпроса ти за монитора не е много ясен, искаш съвет или просто питаш. А и плазмен монитор за компютър.....няма :angry: Това си е телевизор. Няма по простата причина, че технологично плазмите са ограничени и минимума инчове при тях поне до скоро беше 36 инча, вече може да има и 32, малко множко идват :) Не че не може да си включиш компютъра към него, но......... :):):)

Редактирано от Pretorian33
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм работата ми иска качествен монитор... затова съм с Compaq p910 19" от малката серия с тръбата на митсубиши - просто перфектен, другия е HP p930 19"... нооо последния месец доста сериозно оглеждам варианри за 19" ТФТ, сещате се цените на добрите модели, но си направих една малка класация в този смисъл. За игри, нет, офис, филми - мисля Dell, Nec, LG-Philips,FS, HP, Sony, Hyunday, Samsung и други имат чудесни модели. за такъв монитор 700 лв е разумна цена, добре е да се гледа не толкова милисекундите колкото типа TFT(Panel Technology трябва да е S-IPS или PVA/MVA)- нека не е TN. Лошото е че добрите модели тругват от 500~600 евро и нагоре. Там марките за мен са Eizo, Iiyama, Sharp, Apple, Viewsonic(с някои забележки), La Cie, Formac, Nec, FS, от скоро HP, Mitsubishi... конкретни характеристики няма да пиша, но все пак контраста на подобни модели е минимум 800:1, ъгъла на гледане (много важно) над 170 градуса, 250cd/m2 и т.н

Изброените от мен марки са само примери, има и други, не съм ги подредил по някакъв критерии! Дано съм бил полезен :)

а най-важното!!! с гладане на живо се избира, никакви ревюта по-нета не ми дават погледа който искам. Поне един час досаждане на търговците и тестове. Пробвайте всичко което ви дойде на ум, бутони, менюта, функции... за пари говорим :angry:

Редактирано от wasaby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sun microsystems 21" CRT ... реално e SONY gdm5410....

Всички колеги ги смениха с 19" ТФТ но аз тоя не го давам ако ще 2по21инча полоски да предложат. Просто за момента не са му конкуренция ....

http://store.displaysound.com/21insogmo.html

Редактирано от AUDIST
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя комп не помня кога го взeмaх едно време но монитора ми е 17 MAG 786 PF flat 0.21 .... ( тип съндък естествено ) обаче имам познати с най-евтините тфт-та и моя ги сцепва от всякъде по картина ( то не само моя ами този тип монитори де )

На работа ( на моето бюро )

Samsung SyncMaster 793s 17"

LG 700s 17"

Benq V773 17"

и ще един BENQ na DATABASE сървъра ама той е на 1,50 от мен и не се брои.

TFT Скоро няма да видя, че по колата има това онова да се прави и естесствено тя е с приоритет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какъв в същност ти е въпросът, кой какъв монитор ползва, или искаш съвет за монитор?

Колега,аз ги внасям отвреме навреме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17' Adi MicroScan, никой няма такъв май :) 6 години нема лабаво

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,дайте да обсъдиме покупката на една 19-ка,на сносна цена!!

Става дума за TFT LCD,но не на някоя супер фирма,както и да добавя,че не ми е за игри,филми или някакви сложни процедури,а за четене на форуми!!

Просто искам по-голям екран от сегашната 15-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LG FLATRON 17' TFT LCD MONITOR L1750S -12ms:) супер доволен  ! ;)

Аз също и то много доволен ;);):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де,дайте да обсъдиме покупката на една 19-ка,на сносна цена!!

Става дума за TFT LCD,но не на някоя супер фирма,както и да добавя,че не ми е за игри,филми или някакви сложни процедури,а за четене на форуми!!

Просто искам по-голям екран от сегашната 15-ка.

B.A.D.J.O. отиваш в магазина на Мост пред пъво районно (там дето много бият), имат изложени около 50 модела, и ги караш да ти пуснат този който ти хареса и гледаш. Много е важна гаранцията за изгорели пиксели, за това питай също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В работата съм с LG L1730S FLATRON - за четене на форума е отличен, тествано е многократно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз се уредих, засрамих се че съм от малкото още които са с аналогов 15 инчов монитор :unsure:

От днес съм с 19'' Samsung SM913N 8ms TFT

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...