Jump to content

Ауди 200 С2-най-после го почнах.


_diablo_

Recommended Posts

за стопове ще погледна,че имам 2 комплекта но ще видя кой е се слага на моята,иначе по 100-цата всичко си работи поне до последно.мотора е мисля 2.1 карбуратор но не съм много сигурен.иначе каквото ти трябва може да се вземе.утре мога да ти снимам какво е останало от него и да ти пратя снимки пак ако си харесаш нещо идваш и режеш сваляме.имам перфектен салон говоря със всичко,километраж но е без оборотомер.абе много части има.а случайно се заговорих с мои роднина на които беше колата че иска да я дава за желязо и от там се почна.така че ако ти трябва някоя част пиши ще ти кажа дали я има и дали може да ти свърши работа.

Таблото - не уредите, а самото табло. Уреди имам с оборотомер и скоростомер, имам и само със скоростомер и економайзер (който всъщност ми е излишен)

Ако е с халогени оригинални на предната броня. Искам само халогените.

Стопове - тези, които няма да ползваш и евентуално биха ти били излишни.

Карбуратора с колектора и бензиновата помпа.

Другото си го имам.

п.п. Искам да се извиня за първия си пост в темата. Помислих си, че си купил АУДИ-то на колегата И.Иванов и си го нарязал.

Редактирано от Iltcho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

развитие от днес,колата е обърната на една страна за да може да се оформят праговете и да се изпръска с боди 999 за да се запечата от всякъде и да стане както е било оригинално,смисъл отдолу е било пръскано с бяло боди както е и това дето е взел майстора.утре вечерта ще гледам да кача снимки за да се придобие представа за какво иде реч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега шапка Ти свалям и аз искам с нещо такова да се захвана , но пусти пари все не стигат.

Преди време някой търсеше такива купета та бях писал за 80-ка и 100 в бургас на едно място са и двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега шапка Ти свалям и аз искам с нещо такова да се захвана , но пусти пари все не стигат.

Преди време някой търсеше такива купета та бях писал за 80-ка и 100 в бургас на едно място са и двете.

то купето е вече здраво, но се ядосах одеве че не мога да си отравя новото табло.има счупен панел от него и незнам как да го възстановя.иначе не е фатално дори и да стане малко грубо защото е под волана но пък ме е яд тъй като таблото няма и пукнатина.то си баш от ауди 200 и е комплект със салона който имам.ама нищо ще го измисля някак утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ето една статия за автомобила от последния Autobild!....

Изпревари ме колега тъкмо щях да го постна....По-интересна е обаче статията на стр.56 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:ОФФТОПИК:

Някой може ли да качи целите страници от това списание?

Проявявам огромен интерес!

Черпя после!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои по точно страници искаш? Нали колегата(Lion_Heart)ги е качил?

Не е пълният текст. Ако ги свалиш ще видиш, че липсват някои части от текста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така колеги малко позанемарих темата но декември месец е така работа работа и после умираш за сън. Днес получих радостна новина а тя е че колата най-после е боядисана.Боята е на 95% като оригиналната поне такава информация имам.пък може и да е станала на 100% но още не съм я видял.сега ще кача снимки когато е била на шприц и някъде към неделя ще имам снимки вече с боята и с броните надявам се че няма много да ме хулите за някои изпълнения но според мен стана една стара но лачена кола с малко свиреп вкус.

така ето 3 снимки от преди 3-4 дни.

021702689-big.jpg

това на предния капак него махнах а го оставих защото се съчетава с броните но си пазя и стария капак та ако ми писне мога да го махна

021702690-big.jpg

само като я гледам със шприца и изгарям от желание да я видя как е станал сивия металик

021702691-big.jpg

еми това е за сега малко постно от към снимки но нямах много време да ходя.стискайте палци събота да не е много лошо времето за да мога да си я докарам до нас. и да започна да я кича.а ще ми трябва малко помощ и инфо относно почистване на резервоар и бензинови помпи че за момента нямам възможност да си купя нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо интереса се загуби но да споделя,че колата е готова и вече е при мен с монтирани фарове и решетка,малко по късно ще кача снимки от момента когато я взех от бояджията.надявам се да Ви хареса.аз бях очарован от видяното.

от тук нататък започва довършителните работи по колата и най-важния момент - да запали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не се е загубил интереса колега,не знам защо мислиш така-просто не искаме да цапаме излишно темата,пък и ти не питаш нищо конкретно!Колата сега инжекцион ли ще е или карб???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Lion_Heart' честно да ти кажа мисля че ще ми е по лесно да сменя двигателите отколкото да се мъча с инжекциона. а и мотора от 100-цата е на 176 000 и смятам че са реални по много причини.

така ето колата след боядисването надявам се че сам постигнал това за което се борех.има 2 - 3 забележки но както се казва да не хваща уроки

021736954-big.jpg

021736956-big.jpg

021736959-big.jpg

021736960-big.jpg

021736987-big.jpg

това в за сега,не е перфектно качеството но като сложа и броните ще има обстойна фото сесия

p.s сега се почва с голямото питане защото почва и моята работа по колата.

Е ти мислиш ли че няма да запали??

Чакаме снимки

принципно мисля че ще запали но пък има и вариант това да не стане,поне аз не успях тя затова и от 2 години не е пална но сега е моментът на истината.

Редактирано от _diablo_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли носи снимки?

Запали ли я?

имам няколко снимки но са кофти че колата е в гаража, иначе още несъм я запалил тъй като времето се скапа и немога да вадя мотора.но ще опитам една щуротия поне времемнно да мога да я паля и местя.дайте идея как да отвия болта на колектора който е от задната страна на главата,той е последния, че снощи ми скъса нервите и до 01:00 неможах да го отвия и превъртя.

към колегите с Ауди 100 С2-трябва ми дясно огледало може и без огледалната часто но корпуса да е здрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че си махнал праговете..

то прагове има но не са с подходящата извивка защото не можаха да ми ги направят,след време ще има доработки по колата така че праговете ще се подменят с нови оригинални.

p.s-пред дилема съм и искам мнение.тъй като имам всичко необходимо да направя моя двигател турбо се колебая дали да го извадя и разглобя и докато го правя да сложа двигателя от 100-цата които е карбуратор за да мога да си карам колата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мен ако питаш мотора ако превърта и няма нищо натрошено по него,прави му турбото и инжекцията и почвай да се возиш...По бързо и за по-малко пари ще стане,надали мотора е за ремонт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е станала тази реликва DIABLO с този сив металик лови много добре окото, ще ти кача някоя снимка от частите, които ми са останали от моето ако си избереш нещо пиш

двата задни стопа

халогените фарове

предно с сенник и страничните стъкла

цялото табло

двата тампона на двигатела

радиатор

управляващ блок за шибидаха

задна седалка и облегалка

двете странични огледала механични с стойките

задно антикрило и лилав сенник за над шибидаха

предна решетка с 5Т

пепелници с запалки за вратите

post-9639-1292540624.jpg

post-9639-1292540684.jpg

post-9639-1292540753.jpg

post-9639-1292540763.jpg

post-9639-1292541767.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги отново забравих оня ден да оставя номера 0889 386988, skype:petrov28171 ili peter17@abv.bg

ами аз незнам всяка една част по колко варви така че по ваша преценка, просто така си стоят у нас и ако на някой са потребни да даде адрес може по куриер да ги пратя може и на място да се дойде на който какво му харесва да взима !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги отново забравих оня ден да оставя номера 0889 386988, skype:petrov28171 ili peter17@abv.bg

ами аз незнам всяка една част по колко варви така че по ваша преценка, просто така си стоят у нас и ако на някой са потребни да даде адрес може по куриер да ги пратя може и на място да се дойде на който какво му харесва да взима !!!

-Батка,таблото го искам,че моето е напукано като на стара баба петите B) и воланчето ако е оригинално също/моля да простите невежеството ми ама не съм виждал такъв досега/ Моля те дай цени на едно лично. Някой ако има предни седалки или цял салон моля да ми пише :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...