Jump to content

--------ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ-------


Millen76

Recommended Posts

От Tining.bg.forum

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=77851

Темата я качих в ОКБ :!:

И в другия опел форум :!:

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?showtopic=8727

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-ри СМС-а от мен и приятелката ми. Към края на месеца ако не е късно, ще преведем и някаква сума по сметката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново благодарности на всички !!!!

Всяка помощ е от значение- не само финансова. Разпространението на информация за каузата също е от голямо значение. Ето и актуалните салда:

7 010 лв. по левовата сметка

209 евро евровата сметка

98 евро по paypal

Продължаваме да изпращаме писма до някои по-големи компании и техните собственици.

По принцип няма проблеми да се разпространяват листовки. Трябва само да се внимава да не се продават по улиците , както правят някои недобросъвестни хора, тъй като това би компрометирало кампанията.

Благодаря на всички за усилията които полагате!!!

Както се вижда резултатите не закъсняват!!!

ПРЕДАВАМ ВИ БЛАГОДАРНОСТИ И ЛИЧНО ОТ БИЛЯНА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да направи листовката и да я качи като файл да можем да я разпечатаме ... Мога да я оставя в няколко магазина в кв. Бели Брези

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам за това, което се случва с малката ти дъщеря Милене. Да знаеш, че и от мен и от съпругата ми ще имаш до няколко дни превод. Бог да пази малката и да я изцели и на вас да ви дава сили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко пуснах и мяйл на Глобал Филм ( продуценти на "море от любов" и "господари на ефира" ) Дано получим отзив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се направи едно официално писмо от Ауди Клуб България и да се прати до част от най-големите български компании.

Като мейлите лесно ще се намерят в сайтовете им.

Топ 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм пуснал призив към контактите във Фейсбук, дано има резултат.

ДА СПАСИМ ЖИВОТА НА ЕДНО ДЕТЕ, БИЛЯНА на 5г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се направи едно официално писмо от Ауди Клуб България и да се прати до част от най-големите български компании.

Като мейлите лесно ще се намерят в сайтовете им.

Топ 100

Вече съм изпратил писма точно на тези фирми (топ 100 за 2009г.) За съжаление обаче , сега си мисля,че това не беше толкова добра идея. Имайлите които намерихме обикновено са office@***.com, а не персонално до изп. директор например. Съответно голяма компания да вземе решение за дарение е необходимо повече време, да се разгледа на управителен съвет или каквато им е политиката. Все пак сме изпратили около 40 писма и по стандартната поща, които тези дни са получени.

Сега смятам да пренасоча усилията към по-средни фирми, които е и по-вероятно да откликнат на каузата ни.

Благодаря за всяка подкрепа и идея!!!

Редактирано от Millen76
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Винаги ми се пълнят очите когато "преглеждам" темата.Искренно ви желая да съберете необходимата сума и най-важното-да успеете да помогнете на милото дете.

+ SMS от мен и това което ще се опитам да направя-ще говоря с шефовете днес да разлепя листовки в магазините ни.Имат доста добра посещаемост от хора с възможности и смятам,че би трябвало да има ефект.

Още веднъж-УСПЕХ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих линк към сайта за Биби на хора от чужбина, с които работя по други проекти и неведнъж са помагали. Писаха ми с молба:

- да се преведе информацията за пейпал и да се напишат на латиница данните за банковата сметка (име на банката и име на получателя);

- За банкови преводи от чужбина е необходима и допълнителна информация - клон на банката и адреса му, както и адрес на получателя.

Успех на малката фея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих бързо клипче на movie maker след малко ще се пробвам да го кача във vbox-a. Дано да има успех!

Клипчето е качено ЛИНК към него!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е качено ЛИНК към него!!!

Браво :flehan:

Всеки лев е ценен и ако има и най-малък шанс идеята да помогне си заслужава да се опита.

Пуснах тема във форума на Субару и писах на модераторите от форума на радио "Витоша" .

Субару Форум България

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих линк към сайта за Биби на хора от чужбина, с които работя по други проекти и неведнъж са помагали. Писаха ми с молба:

- да се преведе информацията за пейпал и да се напишат на латиница данните за банковата сметка (име на банката и име на получателя);

- За банкови преводи от чужбина е необходима и допълнителна информация - клон на банката и адреса му, както и адрес на получателя.

Успех на малката фея!

Благодарим Ви!!

Ще добавя адреса на банката и сметките на английски език. За пейпал до колкото знам се изисква само мейла на получателя. Но там обръщам внимание сметката е на мое име (няма как да създам такава на Биби)

Ето и актуалните салда по сметките:

9 092 лв. по левовата сметка

407 евро по евровата сметка

123 евро в paypal

Сигурен съм че скоро ще съберем средствата.

Благодарение на всички вас !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре отново ще има превод от мен и немалко непознати хора, които пожелават късмет на СЛАДКАТА, SMS-ите са доста, за съжаление недостатъчно.Бъдете силни, не се предавайте, не сте сами!

Имам малко кафе, почти на всеки клиент обръщам монитора и показвам за какво е каузата. Разпечатал съм и текста на темата в началото, не са малко и хората които прочетоха за болката ви .Остава ни само да чакаме и да се надяваме че бързо ще съберем парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...