Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

П.С Мога да разпечатам около 60 броя от лепенките за колите.Някой желаещ има ли

Ако става дума за плакати, дето да се слагат по прозорците на колите, аз искам 2 за 2 - те задни странични стъкла. Ще си платя за тях колкото трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да плащате :hilezh:

За неделя от мен имате обещани 80 броя плакати.Ще съм на НИМ в 9:45 та които дойде и няма да може да взима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да плащате :respekt:

За неделя от мен имате обещани 80 броя плакати.Ще съм на НИМ в 9:45 та които дойде и няма да може да взима.

Ако позволите една идея. Аз лично ще искам да си закупя 2 бр. на цена по 5 лв. и парите да бъдат пуснати в кутията. Не че не съм пускал SMS-и и че няма да пусна отделно от това в кутията, но.....давам някаква идея за благотворителност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че ще е необходимо да се редиме по клубове! Това е за да помогнем на НАШАТА БИЛЯНА а не да гледаме кой какво кара :blink:

С кеф ще се запозная с всеки каращ МБ, БМВ и........т.н.т дошъл да подкрепи Биляна! :respekt::respekt:

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля ,че ще е необходимо да се редиме по клубове! Това е за да помогнем на НАШАТА БИЛЯНА а не да гледаме кой какво кара :hilezh:

С кеф ще се запозная с всеки каращ МБ, БМВ и........т.н.т дошъл да подкрепи Биляна! :respekt::respekt:

оооо щом ще се запознаваме да взема да измия колата , а ? :blink::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако позволите една идея...на цена по 5 лв. и парите да бъдат пуснати в кутията...

Аз съм "за". Ако може, си резервирам един плакат - нямах възможност да разпечатам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно маршрута:

Опасявам се че участъкът Фритьоф Нансен - Любен Каравелов - Раковска е трудно проходим и ще стане задръстване.

Предлагам два алтернативни маршрута ако стане задръстване на левия завой на НДК от България - продължава се до стадион Левски, там ляв завой по Гурко и на Раковска десен завой.

Още по-добре за алтернатива е по България (братя Георгиеви) чак до Цариградско и там ляв завой в посока Университета. От там все направо. Единственото тясно място ще е левия завой на Цариградско. Вторият маршрут не изисква нарушаване на правилата. Само че на светофара на Цариградско левия завой пропуска малко коли.

Така ако станат много коли ще има три шевствия които ще се съберат на сборната точка.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По план с включени аварийни ли ще сме? Защото това много пъти се е забравяло и отстрани не изглеждаме като шествие, а като приятели на разходка. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето семейство също ще присъства. Дано начинанието помогне да се излекува Биби. В 9:45 ще сме на линия на НИМ.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че кое налага да го решаваме на място??? :blink: Хората тук нямат право на глас ли? Нека го решим всички, а не само избраните за организатори!

Аз мисля, че дадох достатъчно ясно мнение. Без да се отличаваме с аварийни би могло да изглеждаме просто като някакъв автоклуб тръгнал на разходка.

Естествено, че плакатите имат повече значение, но и другото не е за подценяване. Ето, дадох мнение. ОК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен още с тръгването трябва да сме на авариики и по целия път да сме така. Скорста с която ще се движим е 20-30 км. и с включени авариики хората ще се замислят аджеба кво правим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посочете вие кои ще са стюардите!

Да са хора, които наистина разумно и напълно сериозно биха подходили към спазването на ЗДвП, които имат известен опит в карането в колона и които преценяват ситуацията така, че да не се налагат екстремни внезапни спирания. Участвал съм в такива мероприятия и е наистина гадно, ако човекът пред теб няма усет за скорост и пространство, спира внезапно и назад след третата кола всичко е въпрос на късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, ще го съобразим това. :icon_arrow:

Предвид това, че чисто технически не мога да разпратя инструкцията за безопасното протичане на мероприятието до всички автоклубове, ще помоля колегите ни, които разпростаниха новината :respekt: , отново да съдействат и да пратят или инструкцията или поне линк от нашата тема. Това е добре да се случи час по-скоро, за да бъде прочетена от всичките ни съмишленици, които очакваме да са сред нас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям на темата на Галя тук, защото онази е заключена за коментари:

"Напълно съм съгласен с плана. Единствено смятам, че не е нужно да сме чак толкова хрисими. Да не задръстваме, да не пречиме, да не дразниме КАт и т.н...., а как ще ни забележат? Как ще се набиеме на очи и ще спечелиме внимание за да се запитат хората каква кауза защитаваме? Това разбира се НЕ ЗНАЧИ да сме като анархисти и да поломим София. Съвсем не. Но и нека не сме като някви свити душици, движещи се плътно и строго по закона, защото ще ни подценят както и самата кауза. Дори и лееко да попречиме някому...айде ще го преживеят. Колко протести изтърпяхме за всякакви користни и комерсиални цели? Те съобразяаваха ли се особено с нас? Поповете като искаха да наложат вероучението не блокираха ли брутално центъра? Е защо само ние да сме незабележимо тихи и святи??? Не е ли нашата кауза заслужаваща си ПОНЕ колкото тяхната?

Пак казвам, не ни трябват безредици и анархия. :icon_arrow:, но нека все пак не сме с преклонени главици! "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тонка, нека да не ни забелязват стотината будни столичани, дето ще са по тротоарите.

Нека ни забележи ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ в нашето МЕДИЙНО СЪБИТИЕ.

За да получим разрешение за ШЕСТВИЕ съм подписала няколко важни документа, в които е описано какво трябва да спазваме, за да ИМА шествие.

- НАРЕДБА 1 на Столична община ЕТО ТИ Я ТУК;

- Закон за събранията, митингите и манифестациите;

- Закон за Движение по Пътищата.

Та, нека всяка твоя идея за придаване на колорит, бъде съобразена с двата закона и Наредбата :icon_arrow: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...