Jump to content

ШЕСТВИЕ на Ауди Клуб България


RED-AUDI

Recommended Posts

Много сме, силни сме!!! :steinigung:

:steinigung: :steinigung: :lol:

Галя е Голям ЧОВЕК,всички сте големи...Не мога да изразя емоциите които изпитвам четейки темата!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 577
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не карам ауди и не съм никой тук, но все пак си позволявам да отправя призив:

Нека не разводняваме темата с това какво могат и какво не могат полицаите.

Който иска да стигне с колата си от НИМ до БНБ спазвайки правилата за движение,

няма какво да го спре със законово основание....Затова, дискусията според мен

няма нужда от развитие в тази посока...Нека се съсредоточим върху каузата и

това как можем да помогнем :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, права си, това и на мен ми се върти в главата, но честно казано си мисля, че печатът би следвало да е на организатора (АКБ) ... ако има такъв, а като дружество би следвало да има.

Не е дружество, но да, имаме печат, и ще го носим в неделя! Ако се наложи, ще запечатаме кутията, за да няма съмнения за злоупотреби. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във връзка с Благотворителния автопоход организиран от Ауди Клуб БГ

Всеки който желае да се присъедини към групата да заповяда на паркинга на мебелна къща "Лабиринт" която се намира в Люлин 10 след тунелав Неделя 21.11.2010 в 10:15 часа.

MB Club BG

Поздрави

P.s 10x for editing REPLAY

Редактирано от 24V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточни, че става въпрос за паркинга на мебелна къща "Лабиринт" която се намира в Люлин 10 след тунела. Благодарим ви още веднъж за съпричастноста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента разпечатвам постера и в неделя, който иска мога да му дам. Надявам се да успея да направя поне 20бр. освен ако не ми свърши мастилото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е дружество...
"Сдружение Ауди Клуб България"

Сдружението е учредено през 2002г., на основание Закона за юридически лица с нестопанска цел.

Регистрирано е под фирмено дело № 10085/2002 г. по описа на Софийски градски съд.

Седалище и адрес на управление: гр. София, 1113, район "Лозенец", ул. "Свети Седмочисленици" No 15, вх. А, ет. 4.

БУЛСТАТ: 175089430

Е, може и да не е, хубаво е, че имаме печат, обаче! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента разпечатвам постера и в неделя, който иска мога да му дам. Надявам се да успея да направя поне 20бр. освен ако не ми свърши мастилото.

Аз също ще разпечатам поне за 10 автомобила

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки който желае да се присъедини към групата да заповяда на паркинга на мебелна къща "Лабиринт" която се намира в Люлин 10 след тунела в Неделя 21.11.2010 в 10:15 часа.

MB Club BG

Поздрави

P.s 10x for editing REPLAY

аз съм при вас тогава:lol:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клаксоните предполагам са забранени, но все пак да знаем с или без тях ще премине шествието?

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДП Чл. 30. Използването на звуков сигнал в населените места е забранено, освен за предотвратяване на пътнотранспортно произшествие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутията вече е на лице.

Големичка е и се надявам да я напълним :bia:

kjub008.jpg

Редактирано от vasilenna_7577
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме бройте към сигурните, дори ще дойдем цялото семейство, с малкия. Кутията е много подходяща, дано се напълни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 1 успяхте да ме развълнувате, пиша за първи път, до сега само четях, евала на всички вас, радвам се че има такива хора!!! Дано напълним кутията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да съм една от колите, на които ще е залепено посланието. Естествено ако искате кола с по-красив вид, няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да подчертая необходимостта от човек, който предварително да е на паркинга на БНБ, и да подреди колоната от коли. Като на гръцки ферибот - в редици успоредно една до друга. Хем ще съберем повече коли, хем по-лесно ще се изнесем после. Пък и по-подредено ще е някак си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че до Раковска колоната ще е доста разкъсана и колегата до полицая ще трябва доста да почака, докато и последната кола се промъкне...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих току що с бащи(той е полицай) това което той ми каза е че патрулката която ще води колоната ще спира на светофара и ще накара другите водочи да спрат да минем ние(цялата колона) това е което каза той.Все пак точно за тва е писано до СО дали ще ни разрешат.

Редактирано от Lambo_sl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни затворят в един "сандвич" от две патрулки... ще усигорят една зелена вълна до долу и сме готови.СПоред мен пътя от НИМ до паркинга в тази ситуация няма да отнеме повече от 10 минути.

+1 и аз ще присъствам

П.С Искам и аз да участвам с кола със залепено послание

П.С Мога да разпечатам около 60 броя от лепенките за колите.Някой желаещ има ли

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...