Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Привет.

Да се запиша във форума с първият си пост.

Служител съм на Летище София ЕАД и работя в наземното обслужване.

Радвам се, че след като прочетох цялата тема видях още няколко човека свързани с авиацията.

Поздрави на всички за чудесният форум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано никога да не опирате до моите услуги, но все пак-

лекар.

[/quote

Здр. колежке,и аз съм,само,че ветеринарен.

Поздрави..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте на всички колеги.Имам една молба към голегите програмисти дайте 1 рамо на един бъдещт програмист ще съм адски благодарен.

Редактирано от milcho128
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ония по-горе, "специалиста" по тежките удари Джонката, гарантирам с главата си/горната, не голямата/!!!

От смачкана салфетка Тойота Ярис за изложба излиза!!!Ю

Да не се срамува и да каже , че е индЖИнер от МЕИ Варна! :respekt: :respekt: :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм рецепционист в хотел. От година се занимавам с това бива г/д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да се представя и аз с първия ми пост. Продавач - консултант едра бяла техника. На това поприще съм от има няма 20 год. Ако някой има нужда от консултация каква пералня, печка или хладилник да си избере, ама така, че да не го бие жена му - да свирка силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте!По диплом и призвание готвач.Понастоящем отскоро завърнал се лентяй от Испания (оглеждам се за работа де). :)

П.С.Горд собственик на Audi от далечната 1999г. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По диплом художник-керамик,няколко години работех чанти и колани от естествена кожа,а през последните 18години прявя бани и луксозни вътрешни ремонти,баните са ми тръпка.........като поостарея още малко,смятам да се върна отново към приложните изкуства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ,НОВ СЪМ ПОДЪРЖАМ ВЪЗСТАНОВЯВАМ И СЪЗДАВАМ ГРАДИНИ ОТ ТРЕВЕН ЧИМ ДО ДЕКОРАТИВНА РАСТИТЕЛНОСТ,ОФОРМЯНЕ НА ЦВЕТНИ ПЕТНА СТАЙНИ РАСТЕНИЯ!Моят сайтАКО МОГА ДА ПОМОГНА С НЕЩО НА ДРАГО СЪРЦЕ!

Редактирано от kulishev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здревейте и от мен , казвам се Юлиан Николов и се занимавам с продажба,монтаж и сервиз на климатици , ако имате въпроси просто питайте :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се запиша, за всеки случай ако някой закъса :) Продажба и ремонт на компютърна техника, никого не съм върнал за съвет само да има желание да слуша, че много обичам да говоря :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...