Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Търговски представител на голяма фирма за внос на гуми , ако на някой му трябват гуми с отстъпка да свирка 0889802653 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маг. Христофор Иванов - SG mobile

Продажба и сервиз на компютърна и офис техника, мобилни телефони, авто електроника, алармени системи, системи за видеонаблюдение и контрол на достъпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Дърводелец-мебелист

Колега и аз се подвизавам по тази сфера имам много познати от Велинград и ако има интерес уговарям отстъпки, даже и при стъклар. Надявам се съм полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя на машини с Цифрово Програмно Управление (ЦПУ) в Спарки Елтос АД гр.Ловеч

В сверата на инструменталната екипировка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених и аз най-сетне работата. От прост администратор, станах просто менажер :hilezh:

Новата фирма се занимава с цялостни ИТ решения и подръжка на корпоративни клиенти. ИП телефония, интернет, али бали. Готина работа, служебна каручка ( някой от вас са я виждали даже ) :dance:

Сега карам робите копат :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених и аз най-сетне работата. От прост администратор, станах просто менажер :bia:

Новата фирма се занимава с цялостни ИТ решения и подръжка на корпоративни клиенти. ИП телефония, интернет, али бали. Готина работа, служебна каручка ( някой от вас са я виждали даже ) ;)

Сега карам робите копат ;)

Успех колега ;) Само не знам защо си решил, че менажера не копа повече B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега три професии:

1 - фен

2 - букмейкър в ЕФУ

3 - призовкар в Административен съд ;)

xaxa...да не ми връчиш призовка тия дни,че точно в административния имам дело :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм в кой квартал си?

Аз отговарям за Овча Купел,Горна Баня и Княжево :bia:

И да не съм аз,явно някой от колегите ще те навести,надявам се ти си подал жалбата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех колега :rolleyes: Само не знам защо си решил, че менажера не копа повече B)

Благодаря ;) И... напротив. Имам 2 пъти повече работа, но пък си я върша с кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм в кой квартал си?

Аз отговарям за Овча Купел,Горна Баня и Княжево :hilezh:

И да не съм аз,явно някой от колегите ще те навести,надявам се ти си подал жалбата :gut:

в люлин съм...срещу мен е де :bia: ама няма проблеми,ще измисля нещо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е.. да видим дали ше стаан студенст,иначе съм оператор на некъв гаден комп,кетъринг,и охрана май ше почвам от други месец :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...