Jump to content

Какво работите?


Guest tsvet40

Recommended Posts

Илиян работи в транспортна фирма.Превоз на всичко, което се сетите....товари и разтоварва! Камиона е с кран, ако някой има нужда от превоз на нещо да се обади!!! А аз, работя във фирма вносител на сувенири....ако някой иска да си отвори магазин за сувернири да заповяда при мен да зарежда!! Попринцип работим само на едро, но за колеги от ауди-форума ще направя изключения!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инженер-геолог. Инженерногеоложки проучвания и доклади за строителство на сгради и съоръжения.

Ако някой иска да строи и му трябва геоложки доклад за конструкторите и общината да се обажда!

С удоволствие ще услужа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в ''Карлсберг България''(бившето Шуменско пиво) в търговския отдел.Занимавам се с машините за наливна бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ел.лаборант в нелицензирана Ел.лабороторя т.е. заводска. Извършвам всякакви ел.услуги, ако някои има въпрос или проблеми да пише или да звънка 0896617330

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега значи - и аз съм инженер геолог но работя в минната индустрия.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корабен механик съм. Някои колеги от форума се радват, че са карали коли от по 300+ коня. Аз карам мотори по 20 000 коня, че и нагоре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язе съм DTP, или както му викат по български ДескТопПа/ублишинк. Знам със сигурност, че поне един двама тук ще ме разберат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е здрасти на всички, аз пък работя в сервиза на Либхер, кой би се досетил. Но не за хладилниците!!!! Земекопна и минна техника :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дапочването на кризата - мениджър!

:flipoff:

Bсе още работя в "Булгартабак - Холдинг" и все още за удоволствие пиша глупости за... който там дръзне да ги издаде; kъм момента - "Жената Днес"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

безработен в момента <_< инженер, компютри, диагностика и тн.. ама шиб..ата криза си каза думата :hilezh: пък някой ако намери нещо няма да се дърпам :flipoff::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На длъжност ПРИЕМЧИК в сервиза на TOYOTA ;) - Монца - Благоевград :D

Приемам и предавам колите на клиентите на сервиза :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доставка , монтаж и абонаментно обслужване на всички видове асансьори и ескалатори

Колега към коя фирма работиш. Аз съм работил към ТЕХНОС предполагам ги знаеш. Имаш ли връзка по София с фирми които извършват монтажи на асансьори в момента си търся сигурна работа а това съм го работил към година и половина. Нямам квалификация като асансьорен техник но имам познания в областа на новите асансьори. Старите (релейни) са ми мъгла. Особенно тези с цеповете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...