Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хора - вие полудяхте.

Направете разлика между визия и софтуер на форума.

Има редица плюсове от новата версия на софтуера.

Бъдете търпеливи. Дори и в момента форума е функционален и може да се ползва спокойно.

Благодарности за админите, че се занимават с това навръх празника.

:respekt:

Адрес на коментара

Сега последно кое ви дразни, скина или самата версия на IPBoard, защото гледам повечето не правят разлика. В началото се изясни и въпроса за съобщенията, е HITMAN писа че се конвертират и ще са налични утре по някое време...

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

Сигурно е нормално, знам ли ...

Версията е перфектна, много по-гъвкава и удобна за употреба, след като се пипне и скина заедно с превод, тогава да видим колко недоволни ще има :respekt:

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

60% от времето в което съм във форума е от мобилния ми телефон,затова за мен е много важно как форума изглежда и се държи на GSM!

Преди минути влязох и се втрещих,опитах се да постна мнение от телефона но не стана,бавно зарежда и ми изхвърля или ми дава грешка,принудих се да взема лаптопа от децата,за малко та да пиша.Така,че няма да е лошо да се помисли за логнатите от мобилни телефони,които за в бъдеще ще стават все повече и повече ,според мен.

Стария вариант имаше олекотена версия,която честно казано рядко ползвах поради ограниченията(само се четене)и изгледа,но новия фейс ми прави впечатление,че зарежда по над МВ на всяко отваряне на тема.

Адрес на коментара

Човек със всичко свиква, ама опцията "Темите на потребителя" или иначе "Виж темите" на нищо не прилича вместо да са изредени сите една по една като в подфорум по ред на побутване, те са изредени последните побутнати, Примерно как да си видя някоя стара тема????? :respekt:

Адрес на коментара

60% от времето в което съм във форума е от мобилния ми телефон,затова за мен е много важно как форума изглежда и се държи на GSM!

Преди минути влязох и се втрещих,опитах се да постна мнение от телефона но не стана,бавно зарежда и ми изхвърля или ми дава грешка

Какъв ти е телефона? При мен няма проблем, отваря се бързо, на по-предната страница съм дал скрийншоти, от айфон също има.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...