Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Доста се поразрових из форума и си личи,че в новата визия е вложен много труд,явно просто ни трябва време да свикнем.

Аз ли не виждам ЛС-тата или ?

2. Не се учудвайте, че личните ви съобщения са 0 или по-малко :flipoff: Конвертират се в момента и именно това бави малко работата на форума.

А останалите, упорито отказват да четат темата, или прочитат само това което искат:hilezh:

Адрес на коментара

Само един въпрос: Защо когато нещо работи, трябва да се "ремонтира"???

Инак новия дизайн, софт или каквото и да е, е е.аси... :flipoff::hilezh::D

Редактирано от mala_vestica
Адрес на коментара

View New Content

Благодарско Недко! Въобще не го забелязах. Просто трябва малко време докато се свикне с новата обстановка. :flipoff:

Адрес на коментара

Единственото дето ми липсва е до аватара на всеки постнал в дадената тема бутончето дето откарва най-отгоре на страницата, нещо малко и много полезно, но или аз не го виждам или го няма

Адрес на коментара

Само един въпрос: Защо когато нещо работи, трябва да се "ремонтира"???...

Правилно! Защо ни са електрическите влакове, като разполагаме с перфектни парни локомотиви :lol:

Честита Коледа! :bia:

Адрес на коментара

Първо: Честита Коледа с най-искрени пожелания към всички. :bia::lol:

Втората ми забележка: Защо интересите на потребителя изскачат директно във всеки негов пост под аватара му, а не само в профила му и ако са описани с дълъг текст е ужас - например Wizi?

Адрес на коментара

Същата драма когато от clubs.dir.bg минахме на phpBB 2.

Същата драма когато ъпдейтнахме от phpBB 2 на 3.

Същата драма когато от phpBB минахме на Invision.

:lol:

Мен пък ме кефи! Пукнете се от яд! :P

Ще ли да може новия форум да позволява на създалите тема да си едитват и трият собствените мнения ?

Не.

Може ли да се виждат повече мнения на една страница?

Ще може ли да се коригират заглавия на теми?

ПП: Липсва ми надписа 100%. :bia:

Аз виждам точно толкова мнения на страница колкото и преди. 13.3" лаптоп с 1280х800 резолюция. Ако решите да си направите глупавите подписи по половин екран големи ще виждате още по малко :bia:

Аз ли не виждам ЛС-тата или ?

Не, просто не си се сетил да прочетеш началото на темата :lol:

Някой каза, че му липсвала опцията да маркира подфорум като прочетен. Опцията си я има. Да гледа горе в ляво. Mark forum as read - или нещо такова

Адрес на коментара

Пукнете се от яд! :lol:

от към гърба или от към корема ...хахаха

Малко е шаренийка ...но ще свикнем

Що си купувате нови коли..със електроника ..повече екстри и т.н.

като старите са колко по-опростени и не капризни ...а и вършат същата раЛта ?

Нека видя другите визии ...и тогава ще изкажа мнение за тази...хаххахаа

Адрес на коментара

Весела Коледа!

Сега по същество :steinigung: - получавам мейл за всеки коментар в темите за които съм абониран, вместо да получа само един мейл, че има нови отговори в темата. Примерно за текущата тема от снощи до днес получих 70 мейла, вместо само един. Предполагам, че е въпрос на настройка някъде, но не можах да се ориентирам коя от всичките е :) .

Новата версия си е екстра, на телефон (E90) също се вижда отлично. Много бързо зарежда и вече свикнах с новата визия. Гледах прикачено филмче в една от темите - излиза директно в мнението, а не като линк :bia: . Часовника не е в 24-часов формат, липсва AM/PM и е малко объркващо, предполагам след "локализацията" на форума ще се оправи. Има доста допълнителни екстри, които преди ги нямаше, а предполагам, че ще излезнат и още нови :) .

Редактирано от VBI
Адрес на коментара

Ама преди малко, ти четяхме "десетте" реда "интереси"... :steinigung:

Ма те си бяха и преди това там, бре! Да ги беше чел и по-рано :bia:

Защо не виждам аватарите на участниците в темите? Че и моя го няма?

Ти в Audi Club Bulgaria ли гледаш? Щото няма такава драма или поне не при нито един от участниците в темата.

Има опция да гласуваш за всяко едно мнение в темата! Яко! :)

Адрес на коментара

Винаги ме е дразнело в тази версия, това че при писане на пост/лично съобщение, курсора не се появява в началото на реда, т.е. не знаеш на кой ред се намираш :bia:

И през Андроид 2.2 изглежда по този начин, споко

Sent from my HTC Magic :)

Отивам да мъча Кредор-а и да ви резна огромните подписи :steinigung:

да не ги резнеш повече от преди :)

Редактирано от SinisteR
Адрес на коментара

и това ще стане

липсва ми логото на АКБ http://img395.imageshack.us/img395/2166/audiclublogov11yl0.jpg все едно не съм в нашия форум. Ако поне малко нещата се доближат като визия до предишния изглед ще е добре иначе си е пълен провал, без никакъв оглед на функции и бъра-бъра :)

Адрес на коментара

Има мобилна версия на скина.

Logo ще се сложи, трябва да се пипне малко първо.

Разберете, че това е нов софтуер, не само скин .. стига плакахте. Старият скин е несъвместим с тази версия. Старата версия скоро излиза от поддръжка и ъпгрейда беше общо взето наложителен.

Спрете се с тоя рев за визията, да не си разваляме празниците .. написал съм, че ще сложим и малко по-НЕшарен скин, просто трябва да потърся .. кирилица, локализация и т.н. премахване на проблеми и fine tune ще правим след Понеделник.

Личните събщения са за момента .. това е от снощи до сега

Checked 125087 PMs so far. This cycle: Private Messages converted into conversations..

Адрес на коментара

На пръв поглед толкова се ядосах като видях този скин, че бях готов да спра да карам Ауди и да не съм член на този форум вече :bia: (Това в кръга на майтапа).

Надявам се да има своите плюсове, но съм на мнение, че трябваше да се доработи всичко и чак когато е готово да се пусне. Защото в момента доста неща не могат да се ползват. Вчера ми трябваха адреси на колеги, записани по ЛС-тата, а се оказва, че имам 0 съобщения. Като кликнеш на потребителското си име горе в дясно панела с опциите се отваря под рекламата(банер)която често се появявя там и нищо не може да се види (поне при мен е така). Надявам се и BG да вкарате скоро. Не че не се оправям и на английски, но имам познати които ''гледат като плъх в брашно'' с този език. А и в крайна сметка нали целта е да пишем на кирилица. Защо и да не четем ...

Успех !

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...