Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тя и каката ми цъка плюсчета, ама няма да кажа защо. :hilezh:

Вярно е, кака цъка :hilezh:

(сега къдет' барна твое мнение ще оценявам положително)

КонЖи, извини ме за личния въпрос, но с каква цел ше цъкаш чич Динч, искаш и ти качествено обслужване ли ? :hilezh:

Хиххих, не се заяждам, чек ти тура два плюса в знак на симпатия :flehan:

Адрес на коментара

Явно някой , който е получил "незаслужено" повече минусчета стои в дъното на цялата интрига...Интересно кой ли е той ? Защото като цяло си беше нормално всичко.

Адрес на коментара

Ради, само толкова ли, разочароваш ме <_< Хайде сега ни разкажи малко за чобанина с пресраните пътеки от дивите джунгли (аз) и за прекия потомък на основоположниците на стара София със синя кръв (ти), а не демонстрирай първосигнални реакции на току що прописал примат :bia: Всички знаем, че си сила неземна в личностните нападки - докажи ни го за пореден път :flehan:

Каке, ти така лесно няма да ме прикоткаш и теб да почна да те оценявам... положително. А отговора на въпросът ти е елементарен - изключително силно впечатление ми направи искреността на колегата Единак :hilezh: Пък и то нали него обслужват, ако търсех и аз щях да се обърна към човека, когото хвали :P

И въпрос по темата - Вици, променял ли си броят на вотовете, понеже ми дава, че съм достигнал лимита си за деня, а реално не съм цъкнал повече от пет :gruebel:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара

Явно някой , който е получил "незаслужено" повече минусчета стои в дъното на цялата интрига...Интересно кой ли е той ? Защото като цяло си беше нормално всичко.

Бас 'фащам че знам кой е. Тея дето са вътре в нещата и те знаят кой е. Имена няма да казвам, само ще дам жокер, адаш на Азис е :hilezh:

Адрес на коментара

Нали не мислите че форума позволява всички неща които си измислим като условия за прилагане на нещо си, ще са технически възможни ей така, хоп-готово.

... Личното време си е МОЕ, и когато почнеш да ми плащаш тогава можеш да ми определяш как да го използвам.

... ба'т Живко ме ебе качествено, и това е начин да му се отблагодаря!

.... дава ми по 50 стотинки на всяко плюсче.

Това ако беше в нормален форум, (какъвто уж всички искаме) след тази обосновка, този ник щеше да е с перманентен бан.

И аз не одобрявам махането на рейтинг системата, ама срещу такива потребители явно трябва непопулярни мерки за целия форум. :hilezh:

Адрес на коментара

Това ако беше в нормален форум, (какъвто уж всички искаме) след тази обосновка, този ник щеше да е с перманентен бан.

И аз не одобрявам махането на рейтинг системата, ама срещу такива потребители явно трябва непопулярни мерки за целия форум. :respekt:

Това ако беше нормален форум това мнение нямаше да бъде написано...

Дреме му на ника (а и на мен) дали ще е с бан или не - каквото повикало това се обадило.

P.S. Дискриминираш ме сексуално ли?

Редактирано от edinak
Адрес на коментара

след тази обосновка, този ник щеше да е с перманентен бан.

Аз пък като цъкам плюсове и нещо не ми излиза прозореца със задължителната обосновка.

Прости му на човека и не му налагай перманентен бан. Може и неговият проблем да е подобен.

А Визи като тръгна да посочва имена, защо не постне една табличка с топ рейтингите за прозрачност?

Да обсъдим кой кого цъка, при тва с обосновка. Нека почне от неговите плюсове. :rolleyes:

Редактирано от JVV
Адрес на коментара

Ама вижте колко удобно беше заключена темичката за минусите от регулаторите. :birthday:

Що така бе Вици?

Дай да пуснем нова неоспамена?

Що не разчисти спама вместо да я заключваш?

Найш кво...

Заключваш форума. Няма повече постове. Няма спам и няма излагация.

Редактирано от JVV
Адрес на коментара

Найш кво...

Заключваш форума. Няма повече постове. Няма спам и няма излагация.

Само плюсчета ще цъкаме, да го направим по позитивен като четат хорицата... :birthday:

Ако може и анкетка в новата тема, за да не реши някой , че неоснователно досаждаме... :zustimm:

Адрес на коментара
  • 5 weeks later...

От повече от седмица имам следния неприятен проблем - отворя ли страница, където има пост на Иво Динков става страшно мазало.

Сякаш е искал да прикрепи цялата Библия към мнението си, но резултата е огромно количество празно пространство под мнението му.

Най-малкото обвинявам толкова добър стар познат и изключитално точен човек :respekt: , че има вина и моля да се установи причината? :)

Адрес на коментара

При мен е същия проблем с ИЕ в офиса. Мислех, че моя браузър нещо не е наред, защото и бутоните за цитат, URL, картинка в бързия отговор не ми работят.

Може би е от версията на ИЕ - някаква несъвместимост.

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Не знам дали някой е питал преди мен,не ми се четат 33 страници rolleyes.gif

Ама...Има ли възможност е тея тракващи менюта да се сложат и в долния край на темата dry.gif

rolleyes.gif

Много е неприятно всеки път да трябв ада скролвам до горе отново,слеед като съм прочел темата-неприятно е

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...