Jump to content

Как да познаем реални км и сервизни книжки


Recommended Posts

Това са служебните им коли....и да - наистина така ги гърчат. Като вземах моята правих тест драйв и на такава служебна, ползвана от тях - на 30 000 км беше бая съсипана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • Отговори 140
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги моята каляска е купена от Италия и от тогава няма сервизна история. В Порше също нищо не излиза за сервизна история. Как да разбера колата на колко километра е ? Мисля, че е с заводския съединител, но май вече е за смяна. Той на колко километра се сменя горе долу - 200 - 300 хиляди или ? Колата е Ауди А4 Б5 1.6. Има ли някакъв друг начин да разбера горе долу реалните километри на колата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато търсих моята кола миналата година обикалях и често бях в една от автокъщите. Един ден засякохме автовоза от Италия, който току-що беше дошъл. Давам ви за пример един голф 5, 2006г. мисля, че беше. Слезе от камиона в окаяно състояние на пръв поглед. Километрите на борда бяха 250 000. След 2 дни пак бях там и този същият голф вече лъщеше като нов, а таблото му показваше 87 000 км. Вие преценете що за наглост е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отделно в европа някои гадове сами ходят да им намалят километрите и по този начин пестят от сервизно обслужване... Така, че смятайте колко са реални реалните км. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от където сте купили колата или за която държава е правена, се обаждате на представителството там и си давате вина. това е и се надявате да имат някаква сервизна история. аз го пробвах и проработи и всичко е точно.. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да знам като е нов внос къде в Италия е поддържана?

важното е да знаеш дали колата е правена за италия. това може да се провери от кодовете на етикета. и просто се обади в кое да е представителство на ауди, не е важно в кой град.. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато търсих моята кола миналата година обикалях и често бях в една от автокъщите. Един ден засякохме автовоза от Италия, който току-що беше дошъл. Давам ви за пример един голф 5, 2006г. мисля, че беше. Слезе от камиона в окаяно състояние на пръв поглед. Километрите на борда бяха 250 000. След 2 дни пак бях там и този същият голф вече лъщеше като нов, а таблото му показваше 87 000 км. Вие преценете що за наглост е това.

Март месец купих едно бмв,което беше на Варненска автокъща,докара ми колата до София на оглед,селския бек се кълнеше че км са натурални и реални тралала 86000 (колата е 2006та) ,аз му обяснявам да не ми прожектира тия филми и че колата ако ми хареса няма да е за тва...тоя скача как тя била истинска и т.н. но в Камор излезе 230 и нещо хиляди км преди около година,демек без проблем може вече да са с още 40 000 отгоре :hilezh: увехна му усмивката на тоя дис тарикат,след което каза че той няма нищо общо с това ,естествено ,което беше последното доказателство че е именно той.. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAG DASH K+CAN (Електроника / Други)

VAG DASH K+CAN Поддържа VW/AUDI/SEAT/SKODA автомобили след 2002г. Корекция на километража, през OBDII. Адаптиране на ключове, през OBDII. Прочитане на LOGIN CODE/ SECRET KEY CODE (SKC), през OBDII. Промяна на VIN И ИМОБЙЛАИЗЕР НОМЕРА, през..

Те Ви иСтината... :2gunsfiring_v1: :2gunsfiring_v1:

Редактирано от skype68
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Една кола и една жена колко са карани-само те си знаят!

Хубавото при жената е ,че не се износва от каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според форумните "капацитети" всички хора карат по 30 000 на година. На същите искам да им покажа Ситроен от 1992 на 160 000 км, Ситроен от 1993 на 80 000, Тойота от 2003 на 60 000, Чероки от 1995 на 120 000. Елате да ми обясните точно колко пъти сме им превъртали километрите на всичките тези коли, закупувани нови на 0 км. :flehan::stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм от "капацитетите" по въпроса, но мисля, че бъркаш сравненията. По 30к и повече са се карали колите, които масово се внасят в България. Не че няма коли като твоите и че не ти вярвам (моя личен пробег рядко надхвърля 10к км на година), просто такива коли не се продават по автокъщите и не са на тези цени. Колата, която карам в момента, преди да стигне до мен е била карана по около 45к км на година според справката в официалния дилър и около 13к км според километража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Всяка кола се кара различно,например моя Голф като го взех от Германия беше на 147000,карам го 3.5 години и вече е на 205000,а на баща ми астрата е 97 година купих я пак от Германия на 103000 със сервизни документи вече 5 години е в БГ и в момента е на 109000.Просто не може всяка кола да се слага под един знаменател!Но има и един друг много важен момент-не може да искаме кола която в Германия примерно е на 10 години на 80000 реални и струва 5000 евро тука да купим същата и да струва 6000лв.,няма как да стане.Или в извод както е казал българският фолклор/ с пръдня боя не става/ всяко качествено нещо струва пари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...