Jump to content

Audi A3 (8P) [АРХИВНА ТЕМА]


Dj example

Recommended Posts

здравейте,

 

от няколко дена имам много странен проблем... когато прозорецът на шофьорската врата е плътно затворен догоре, се чуват някакви неприятни звуци на щракане, скърцане и аз не знам как да го опиша..., докато минавам по всякакви неравности на пътя. На леко или напълно отворен прозорец не се чува нищо.. някакви идеи ? на външен вид всичко изглежда нормално...

 

мерси предварително !

 

ПС: ахах.. сега гледам, че moonland е писал преди няколко дни за този номер със спирането на скърцането, след като се свали стъклото... моля те, дай съвет как да го стопирам този шум, че ми бърка в мозъка направо, докато карам  :eusa_wall:

Редактирано от kup0nq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това с прозореца ми го направи 1 път когато бяха студовете и беше замръзнал самия прозорец. Не искаше да се отваря. Стоеше си затворен и нещо тракаше вътре във вратата наистина хаха. След като се размрази спря да се чува това. Никаква идея от какво е. Може да са водачи тръгнали да си заминават ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този шум за мен идва отгоре някъде, не от кората или вътре във вратата. нещо там с уплътненията ли е станало проблем покрай студовете... не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гумените уплътнения се използва Силиконов спрей, има го в ОМВ бензиностанциите. Този спрей ми спаси ладата (гуми на 20 години).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е такова е :D макар че при мен повече от 18 не е показвало :/ да отбележ, че от Ботевград до София пробвах за колко време ще се прибета и ср. разход беше 10.8 :D

Редактирано от TeRRaNoiD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави ми впечаление, че бордовия комп на 8p е по глупав от този на 8l. При старата а3-ка осреднените стойности за разхода наистина се калкулираха за пробег 30-50 км, докато при новата дори за 5 км ги смята и изкарва подобен тип разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.avtosklad.bg/%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8-%D0%B8-%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%8F%D1%85/car/audi-a3-2003-5-2008-4/page/2

дали ще има разлика в цвета на тази решетка(дясната) с моята, защото на лявата която ми е останала ОЕ кода е същия но почва с 8P3... а този е с 8P4

Редактирано от Тома
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сменял ли е крушката от фара за мъгла долу в бронята, как става лесно - като махнеш пластмасата около фара,  или по труден е начина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, докато карах и чух странен шум като пукане от към бушоните ... Как да разбера дали някой бушон е изгорял... Гледах ги, но е знам как изглежда изгорял бушон... Всичко си работи. Само бушон номер 25 е без жички между него!? Да не е той изгорял?! Извинявам се за абсурдните въпроси но не знам как да разбера... а съм сигурен че изпука нещо от там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои може ли да каже дали има разлика във фаровете при цялата маска и раздвоената че ми трябва ляв фар за 2006 а ми излизат само от 2004 в продавалник 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам въпрос отново във връзка с бушоните и по-конкретно с :

Bremslicht/Kupplung-Schalter

За какво служи? Преведох си го като: прекъсвач съединител!?

Като отворих бушоните .. слотът за този бушон беше празен. Сега сложих ... но не мога да си онясня за какво е. 5А е бушонът иначе.

Някакви идея?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои може ли да каже дали има разлика във фаровете при цялата маска и раздвоената че ми трябва ляв фар за 2006 а ми излизат само от 2004 в продавалник 

 

Няма разлика! Имам един десен за продажба, ако ти трябва десния пиши на лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво ще кажете за секретните болтове за 8p? В порше са 100 лв. комплекта, което ми се вижда доста. Някой ползва ли такива и струва ли си ивестицията? Има ли добри алтернативи на които да може поне да се сложи оригинална капачка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евроболт на Сливница и Раковски. Има всякакви видове болтове с всякакви размери. Отиди там и ще ти помогнат да намериш необходимото. Цените на секретите са около 40 лева и си заслужават

Редактирано от Wolfgar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм и 40 не е малко за не оригинални. Все пак само щипката за капачките от комплекта на оригиналните е над 20 лв мисля отделно ... Дали ще може на тези от евроболт да се сложи оригиналната капачка на болта? Ако имаш инфо кажи моля те да не ходя специално за това до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление нямам чак такава информация. Знам, че при необходимост от болтове, страшно много хора ходят там. Аз лично съм кукувал секрети за ладата там, а приятели са купували за рено, алфа, ауди, бмв. Всички сме останали доволни. Там съм си взимал и различни болтове за всякакви цели. Хората твърдят, че имат всичко. Не мога да ти дам гаранция 100%, че наистина имат всичко, но според мен няма да сбъркаш ако отидеш до тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...