Jump to content

Recommended Posts

Класика,класика,ама нито една бяла кола не ми харесва...и тази не прави изключение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги много е готино това рс4 един приятел има а4 същото купе и е страшно и сега се е запалил да купува едно такова рс4 ама незнам дали ще има толкова абе негова си работа ама колата сия бива адски много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бало не ме кефи от никъде... стои ми като недовършено...па било то и звяр... нищо чудно, че все се оглеждам за нещо сребърно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По супермодерната кофа за боклук разбирам, че е у нашенско  :D  :bia:  :D Или бъркам  :D

Бе като гледам и номера на буса не е БГ,та май не тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесват габаритите, обаче цвета е приятен според мен...

USB50AUC021B0807.jpg Ауууу че е гадно бялотоооо, е как да ми хареса тоя цвят! :D

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяло, предимно в арабските страни ползват да не привлича топло допълнително. Представям си след половин час каране в София какъв цвят ще придобие самата кола. Виж ако беше с цвета на кофата за боклук си е друга работа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахам... По Дубай и изобщо тоя район на света много тачат белите коли :D Там всяка втора кола е бяла. Може и повече даже. За мен този бял цвят е доста оригинален. Иначе, тотално се сливаш с тълпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алпийското бяло - това е белия цвят на Ауди е просто уникален, хората от този клуб които имат бели коли в този цвят ще го потвърдят, а и на това РС4 му седи много добре. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цвета на колата си е много добър!!! ...дори лайняна да я боядишат пак ще си остане ТОП модела.

за мен истинската красота на РС4-ката е под капака, а не над него.

Редактирано от 100_2.3E
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутонът "S" на волана изключва стабилити контрола и незнам си още какво, но първото нещо което усещаш е как седалката те прихваща по-здраво подготвяйки те за предстоящото изстрелване. Внимавайте, ако сте с габаритите на Павароти, натискането на този бутон може да ви докара до агония. :bia::D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама това ти ли си го снимал?!

Да :bia:, бях в този рай и не можах да се откъсна от съкровищата с часове. Жалко, че не се сетих да запиша и тътена от двигателя - трябва да се чуе. След стартираненто на двигателя, чуваики този тътен, ти трябват доста смелост и увереност в собствените възможности за да отпуснеш съединителят. Мисля си, че един курс на полигон, воден от профисеоналисти е задължителен при покупката на такъв АВТОМОБИЛ. Сега чакам R8 :D

На снимките са малко по-високи защото са в транспортен режим и в пружините им са сложени пластмаси, които увеличават височината поне с 15 см.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...