Jump to content

"Национален Ауди Събор 2011"


verter

Recommended Posts

  • Отговори 730
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хасковската RS6 стана първа, втори стана Ники(Virus)с проблем по колата, трети черната S3-ката.

Включихме се само за забавление,а благодарение на повечко късмет даже спечелихме :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален събор :wall: ,вярвам че ще се превърне в традиция

Поздрави към всички колеги .. и по специално към Колегите "Nedko555" и "Duno" , които до рано сутринта възпяваха АКБ на масите пред хотела :flehan:

Благодарим,дано не сме събудили много колеги :wall: (пиенето не прощава :zustimm: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това значи 223 аудита въпреки този дъждовен, мъглив и студен ден.

Това време е отказало поне още 20%. Но нищо, шанса да вали догодина вече намаля драстично. Така че ще гоним 500.

Към организаторите :wall:

Страхотно беше!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едит: И друго (малко странно) - можете ли да ми кажете кой е колегата с тъмносинята А4-ка РА 0453 ВК :wall:

Аз мога да ти кажа.

За какво го търсиш?

И тук да Поздравя всички присъстващи на събора и писта МЕЖДЕНИ, :wall: към организаторите!!!

Беше невероятно преживяване за мен,радвам се че бях част от събитието!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите за организирания фест. Само искам да попитам - имаше ли после (вечерта) възможност за нощувка или не?

Едит: И друго (малко странно) - можете ли да ми кажете кой е колегата с тъмносинята А4-ка РА 0453 ВК :wall:н

уникали организатори . уникални фенове. уникални автомобили / в случая времето е без значение...... четворката е моя.

Редактирано от Marcus Aurelius
Забранено е заместването на Ч с 4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можете ли да ми кажете кой е колегата с тъмносинята А4-ка РА 0453 ВК :wall:

Таман щях да ти кажа и аз на кой е и той се включи :wall: Колегата дойде от пазарджик за да ни бъде опашка на Софийската група :zustimm:

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уникали организатори . уникални фенове. уникални автомобили / в слу4ея времето е без зна4ение...... 4етворката е моя.

БРАВО СТЕФЧО !!! :wall:

ИЗНЕНАДА МЕ !!!

КОЛЕГИ-ТОВА Е ЧОВЕКЪТ,КОЙТО СЕ ВКЛЮЧИ КЪМ СОФИЙСКАТА ГРУПА,ТРЪГВАЩА ОТ СОФИЯ ЗА СЪБОРА. :zustimm:

БЛАГОДАРСКО ЗА НЕВЕРОЯТНИЯТ ТИ ЕНТУСИАЗЪМ И НАВРЕМЕННАТА ПОМОЩ -ДА ПОЕМЕШ ЗАДАЧАТА ДА БЪДЕШ "ОПАШКАТА" НА ГРУПАТА !!! :wall::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

черната S3 е с проблем в шоФера :wall::wall::flehan:

Ми то така за няколко часа не може човек да се научин да кара такова коварно животно :flehan::zustimm::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено свиквам с колата :wall:

Освен слаб карач, най-вече слаб пияч. :zustimm:

Голямо браво за организаторите, за всичко беше помислено. :wall: В интерес на истината очаквах високата посещаемост, която се получи, изхождайки от предходната сбирка на същото място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на организаторите за прекрасните условия, които ни бяха предоставили. Само с времето не успяха да се спогодят, но там трябваш Марин да приказва с ББ за да оправи нещата :flehan: .

Видя се че ентусиазъм не липсва и се надявам тоя събор да е първия от многото.

На пистата имаше големи "тупаници", както казва един бързак с такава (Цецо :wall:). Ицо М, шефе, вирус, Цецо, чипик благородно ви завиждам за колите които карате :wall:

Още веднъж респект към всички участници и организатори на това прекрасно събитие :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога единствено да те допълна с имената на Влади (verter), Ели от VW клуба, Владо (Viper), Искрен (ИСО) и не на последно място приятелката ми Ваня (Vanchety), която въпреки студа и дъжда не се отказа и до последно даваше стартовете на драг състезанията :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............

Този форум е жаден за това шоу и тези хора им го дадоха , ПОЧИТ ЗА ТАКИВА ХОРА.

Редактирано от SunShine
прекалено голям цитат
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Ей сега се прибирам чак, защото ходих напред назад ( с любимото Атро разбира се, което ми е още по любимо вече ) и с нетърпение влизъм във форума първо да БЛАГОДАРЯ ННА ВСИЧКИ, НАПРАВИЛИ СЪБОРА РЕАЛНОСТ, И ТО ПРЕКРАСНА!

Всичко беше организирано без забележка, имаше супер настроение, просто се изкефих максимално и преживяването ми ще остане като страхотен спомен много дълго време!!! Благодаря ви още веднъж!

Благодаря и на всички, които ме подкрепиха като се бутах между кавалерите на драговете, наистина се почувствах невероятно :wall:)

Цани с АСЕ-то също го пуснаха с чипосана A3 1.9TDI quattro

Колега аз мисля че това до моята кола се отнася, защото май беше единствената а3 с куатро :zustimm: Колата не е чипосвана и е абсолютно сток състояние, с удоволствие ще го покажа по какъвто начин трябва ако някой оспорва моето твърдение. :flehan: Имаше чипосани коли, което наистина не беше честно спрямо всички, но моята не е от тях :flehan:

Както и за колежката с А3 ката респект колеги :wall:

Мерси много колега, поздрави и на теб!

Оттук натам има ли някакъв ауди event, се включвам с пълна сила отново :flehan:

Утре ще кача моите снимки от събора :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога единствено да те допълна с имената на Влади (verter), Ели от VW клуба

Неееее Ванка, тези двамата са безспорните лидери, имах в предвид хората останали в сянка :wall:

Но както каза и Ради - списъка ще е винаги непълен, самия той се пита дали е станал част от събора, а се раздаде на 100% вчера, като накрая се прибра вечерта в София и пропусна купона - големи сте - всички и организатори и участници :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа едно голямо ЕВАЛА на всички взели участие по организацията. Както Ради написа, имена не бива да се споменават, защото тиима е голям и някой ще бъде пропуснат. Като регистриран от отдавна и като активен от година мога само да се възхищавам на дебюта на клуба ни! Браво колеги, свършихте страхотна работа! Другия път 2 пъти повече фенове и 100 пъти повече емоция! Това е моето пожелание към вас колеги. :wall::wall::zustimm::flehan:

Редактирано от MeThTiCaL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хасковската RS6 стана първа, втори стана Ники(Virus)с проблем по колата, трети черната S3-ката.

Кажи повече подробности.

Въобще няма ли някой да обобщи от всички съзтезания какво е станало ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален събор :wall: ,вярвам че ще се превърне в традиция

Благодарим,дано не сме събудили много колеги :wall: (пиенето не прощава :zustimm: )

Не изобщо никой не събудихте! ( едно напред,две назад...) :flehan::flehan::flehan:

Довиждане,довижданеееееееееее

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...