Jump to content

Защо немога да си трия мненията


Recommended Posts

явно модераторите и админите са решили че така е по добре първо да се премисли и след това да се пише.приемам тяхното решение.каквото са решили това да бъде ,на мен не ми пречи да не мога да си трия мненията,просто исках 2 поста да си изтрия от темата на Inkozi

Адрес на коментара

Всеки има право да си трие мненията, това е лично решение, щом е възможна тази опция трябва да я има! Хайде сега премахнете и опцията да си редактираме мненията, за да стане интересно :birthday:

Адрес на коментара

Какъв е проблема? Влизаш в режим редактиране, изтриваш всичко и оставяш една ухилена муцка - и готово мнението ти е изтрито.....

Адрес на коментара

невероятно е неудобно когато пускаш някаква тема за определено мероприятие и искаш да си редактираш мнението в началото за да сочи винаги актуална информация, според мен тази нова настройка е изключително неудобна :rolleyes:

Адрес на коментара

Ама определено тук никой не чете!

Така че не си образувайте грижи!

Ако ми видите темата за редактирането

ще забележите че става въпрос за същото.

А пък никой не ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСА ЗАЩО ТЪРСАЧКАТА Е ПОЛУИЗПОЛЗВАЕМА?

Писал съм тук:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=6407

Ама кой ли го боли.

Адрес на коментара

Поребител неможе да си изтрива мненито, може да го редактира до 1 час след като го е пуснал.

Адрес на коментара
Ама определено тук никой не чете!

Така че не си образувайте грижи!

Ако ми видите темата за редактирането

ще забележите че става въпрос за същото.

А пък никой не ОТГОВОРИ НА ВЪПРОСА ЗАЩО ТЪРСАЧКАТА Е ПОЛУИЗПОЛЗВАЕМА?

Писал съм тук:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=6407

Ама кой ли го боли.

Търсачката НЕМОЖЕ да се напpави да търси под 4 символа.

Адрес на коментара

момчета и момичета - а сега кажете как да редактирам темата за имената на участниците? Преди го нямаше и спокойно редактирах, а сега що сте я въвели забраната? с каква цел?

Адрес на коментара

Целта е очевидна...

Но и твоят въпрос е резонен... Предполагам ще се наложи модератора да се заеме с редакцията на тази тема.. Не може да се прави изключение от това правило само заради 1 тема :blink:

Адрес на коментара
Целта е очевидна...

Но и твоят въпрос е резонен... Предполагам ще се наложи модератора да се заеме с редакцията на тази тема.. Не може да се прави изключение от това правило само заради 1 тема  :dance:

става въпрос за много теми не само за една, какво правят например хората в купува продава когато сделката им се осъществи, нормално е в първото мнение да напишат купено/продадено ...... да ама не.

Правя тема за торенти и искам да променя първото си мнение, да сложа нещо допълнително ........ да ама не, глупаво е според мен. Явно е че е станало с повод и причина но защо всички трябва да страдаме заради мистър Х? :)

ПС: добрече се сетих преди да е минал 1 час. ....

Поствам някакъв фън в темата за смешки ..... обаче виждам че някой го е постнал преди мене ......... искам да го изтрия за да не занимавам и отекчавам хората ......... да ама :blink:

Редактирано от i_kotev
Адрес на коментара

ако я знаеш целта, бих се радвал да я споделиш - колкото и да се мъчих да се сетя, нищо не измислих, освен това което казва liubo "Да бе да и тия след теб да не знаят какви си ги надробил", както и админите да си отворят още повече работа

Адрес на коментара

пишеш най-отдолу - Продадено примерно .. :blink: а и да се знае каки си ги дробил също :dance: считам темата за приключена

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...