Jump to content

Нови модератори! Нови правила!


Recommended Posts

ставаше дума за тоталната и всеобхватна омраза натиснала българина в последните години, за себе си се опитвам да разбера и да си обясня от къде аджеба ни дойде и защо точно на нас българите ни се случва.

Дойде ни от все по-осезаемо очертаващото се разделение на "бедни" и "богати".

Няма го това "средно"съсловие,което го имаше и всички живеехме в мир и любов.

Сега гледаме не ние да сме добре,а на съседа да му е зле.

Адрес на коментара

Веско,винаги го е имало тва съседа да е зле,а сега обикновенно съседа просперира и си купува разни неща,строи,весЕли се и това е съсипващото за Ганю ,щото Ганю кризата му е еб@ла мамата ...

нормални течове,народа просто е изправИл ушите здраво... <_<

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

Днес сутринта един субаруфен беше пуснал тема,че предлага балуслугите си срещу скромното си възнаграждение от 270 лв за да показва колата си с даден абитуриент.Аз се подразних от това и пуснах 2 снимки с подобен текст срещу него.Трябва ли за това нещо да ми пъде увеличено предупредителното ниво от г-н http://audibg.com/forum/index.php?showuser=11140 ,това според мен е тъпо,ако на всички подобни постове се правят наказания,то всички колеги от форума ще бъдан баннати.Разбирам аз да съм виновен за темата,но просто беше като платена реклама от друг потребител и аз поемам вината,защото съм писал в темата.Правилно ли е това? Или г-на с линка съм го подразнил,че съм развалил общия му бизнес с другия потребител,пуснал темата

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Темата на г-н субаруфена беше преместена в подходящия подфорум "Продава Други/Услуги", както всяка друга подобна тема.

Твоят отговор по темата е заяждане, за което си получил предупреждение.

4.3 Потребител, който счита, че неправилно е получил предупреждение, може да се обърне с лично съобщение към съответния Модератор, като го направи, спазвайки всички правила на форума.

Това направи ли го, за да получиш отговор на въпроса си?

Адрес на коментара

Раздела в който си се Изсрал,се казва - Продава - други/услуги.

Различни потребители,предлагат различни услуги,обяви и т.н.Субару фена,е преценил че толкова му струва услугата.Дал е информация какво предлага и за колко пари.Като не ти харесва темата я подминаваш.Ти,обаче се направи хитър и публикуваш неща където не трябва.Коментара ти беше подигравателен.

Да си го беше спестил,вместо да ревеш сега като Ученичка за една чертичка предупреждение.

Иначе на г-на от линка(Аз),не му разваляш общия бизнес с потребитела пуснал темата.Даже не го и познавам.

Има правила,спазваш ги и няма да ти се налага да цивриш пред Аудиторията.

Адрес на коментара

Днес сутринта един субаруфен беше пуснал тема,че предлага балуслугите си срещу скромното си възнаграждение от 270 лв за да показва колата си с даден абитуриент.Аз се подразних от това и пуснах 2 снимки с подобен текст срещу него.Трябва ли за това нещо да ми пъде увеличено предупредителното ниво от г-н http://audibg.com/forum/index.php?showuser=11140 ,това според мен е тъпо,ако на всички подобни постове се правят наказания,то всички колеги от форума ще бъдан баннати.Разбирам аз да съм виновен за темата,но просто беше като платена реклама от друг потребител и аз поемам вината,защото съм писал в темата.Правилно ли е това? Или г-на с линка съм го подразнил,че съм развалил общия му бизнес с другия потребител,пуснал темата

Напоследък се удържам да ти сложа проценти, но следя изкъсо какво пишеш понеже неагажиращо пускаш по някое 'спамче' ей така, между другото. Нямаш никакво право да мрънкаш, а при следващ спам ще отнесеш двойна доза проценти ;)

Адрес на коментара

Динков що заключи темата за Лудогорец /според мен правилно/ а тази за цска не?

Дай ми линк да прочета? :bia:

Тази конкретно заради 3- те профила на колегата и за упорството му да я пуска наново въпреки предупреждението да се кротне.

Адрес на коментара

И двете теми са провокативни и нямат нищо общо с авто форум

Лудогорец е новият шампион на ...

This post has been edited by Tanplast: Yesterday, 23:47

Незнам какво е написъл пича но го е редактирал което му прави чест че е оставил само истината която е неприятна и за мен.

Сгреших СОРИ Челси да с нов спонсор Ауди а отделно Челси ги рекламират в Ф1

Адрес на коментара
  • 4 weeks later...

Здравейте,забелязал съм от моя профил,че под постовене на модераторите и потребителите от Audi club BG Member винаги има много голямо разстояние да следващия коментар,дори заема половин страница.Дали може да се оправи от настройките на акаунта ми или при всички потребители е така.

Адрес на коментара

T.e проблемът е в Microsoft. Не е в АКБ? :hilezh:

Понеже Microsoft са ни клиенти, не мога да кажа нищо лошо за тях :hilezh:

Педелно ясно ти е, че форума не е писан за ИЕ9/10, с които и други сайтове имат драми и дори компатибилити бутона не помага винаги. Анди, Хитман и компания се борят с такива проблеми и ако има решение, ще го намерят :bia:

Редактирано от Ivo_Dinkov
  • Like 1
Адрес на коментара

Яворе, кажи какво визираш :gruebel:

Видях, че е изтрита темата с комарите- това ли е причината?

еми да питам що ми е изтрито мнението в темата за допитването за маздите ????некой реши ,че не съм прав ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk 3

Адрес на коментара

Този никому неизвестен форумен потребител обича много да набива минусчета.

Ако годините в профила му са вярни е още по-необяснимо как 54 годишен мъж може да се занимава с подобни неща или някой хлапак влиза с неговия профил?

Не съм му обиден за минуса спрямо мен в поста ми за качеството на немските туристи, но пък и не разбрах защо раздава само минусчета. :gruebel:

  • Like 1
Адрес на коментара

еми да питам що ми е изтрито мнението в темата за допитването за маздите ????некой реши ,че не съм прав ли?

Sent from my iPhone using Tapatalk 3

Не че аз съм го изтрил ама да споделя. Не беше по темата.

Адрес на коментара

Бате,докато ти не се появи ,поста си ми беше точно по темата,това че мнението ми не съвпада с това на другите за тоя оризов кош,значи ли че не е по темата?? :rolleyes: Не че ме грее,просто си държа на мнението...

п.п. а твойто мнение по темата ли беше ве ,Пиги? :hilezh:

  • Like 5
Адрес на коментара

това че мнението ми не съвпада с това на другите за тоя оризов кош,значи ли че не е по темата??

И мои мнения са били изтривани ей така,дори понякога са ми правени забележки,че съм спамил,понеже маааалко съм излизал от темата. :huh:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара

Бате,докато ти не се появи ,поста си ми беше точно по темата,това че мнението ми не съвпада с това на другите за тоя оризов кош,значи ли че не е по темата?? :rolleyes: Не че ме грее,просто си държа на мнението...

п.п. а твойто мнение по темата ли беше ве ,Пиги? :hilezh:

Да по темата беше, явно не си го чел.

Адрес на коментара

Виждам, че определени хора тенденциозно шляпат минуси на други определени хора, с оглед на личността, а не със съдържанието на постовете. Да ги питам само - станаха ли ви по-големи достойнствата от това, че сте наградили някого с негативен рейтинг? :steinigung:

За това този форум не заслужава много неща!

Василе, за да не се чувстваш изненадан, теб визирам!

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...