Jump to content

Нови модератори! Нови правила!


Recommended Posts

1. или на лична симпатия или антипатия.

2. примерно чувстваш, че си станал жертва на лично отношение или незаслужено си наказан или модериран неправилно,

3. няма недоволни, няма проблеми,... всичко е цветя и рози и дружеска идилия1..

1. На лична симпатия или антипатия тепърва ще паднат жертвите. Това го прогнозирахме още вчера с виден наш колега щом видяхме списъка. Искрено съжалявам, че в модераторския екип ще съжителстват много честни и интелигентни люде заедно с 1-2 примитивни индивида.

2. Митро, просто забрави да чувстваш, че си станал жертва. Не бъди наивен!

3. Тук си го казал чудесно! Погледни ми профила и ще забележиш, че от седмица не съм член на АКБ. Точно по същата причина - бях недоволен и създадох проблеми. :hilezh:

Ако не съществуват взаимните компромиси продиктувани от стремежа към разбирателство

Андрей, след случката от миналата неделя с мен забрави за думите компромис и разбирателство.

Тук не ти е детска градина да разказваш приказки на дечицата. Повечето са умни и добронамерени хора, а не келеши и комплексари с мании за величие.

Адрес на коментара

Нямам много достъп до нет тези дни, затова накратко :bia:

Правилата са за да се спазват, но все пак не е затвор и всеки може да изскаже мнението си :gruebel:

Всеки може да пусне репорт, че мнението му е махнато/редактирано неправомерно и да се провери така ли е наистина.

Нека да пробваме с тези правила получават ли се нещата, постига ли се основната идея на форума и намалява ли спама.

Важното е да има и желание- спомнете си организацията за Биляна- враждуващи си стиснаха ръцете, всички намериха време и дойдоха. Защото имаше желание. И нещата се получиха :flehan:

Имаме да догонваме откъм организационно ниво клубове като този на ФауВе, БМВ- тата- там също са много правилата, пак има някакво разграничаване межди модератори и 'простосмъртни', но форумите им са доста по- спретнати, подредени и чисти.

Смятам, че имаме потенциала и ние да го направим и каквото зависи от мен, ще го направя :gruebel:

Весели празници на всички :blink:

Адрес на коментара

В някои от автомобилните форуми, постовете написани от даден потребител първо биват одобрявани от модератор. И по този начин се ограничава спама. За времето в което съм регистриран тук, съм забелязал, че едни и същи хора си пишат както и каквото си искат. На другия полюс пък са потребители, които стриктно се придържат към правилата, сякаш са ги наизустили. Дано да има ефект от цялата тази работа както сте го планирали. Искрено се надявам. Едва ли ще стане обаче! Каручката отдавна се е обърнала вечеunsure.gif

Адрес на коментара

Андрей, след случката от миналата неделя с мен забрави за думите компромис и разбирателство.

:stupid: Съжалявам Ники, но нямам абсолютно никаква идея за каква случка с мен говориш. Последния път когато се видяхме с теб беше преди няколко месеца на НИМ.

... Повечето са умни и добронамерени хора, а не келеши и комплексари с мании за величие.

Тук определено си прав. :angry:

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара

форума стана игрално поле на шепа хора свързани по някъв начин с акб или модерирането на форума - това ли е мастер идеята? :bia:

затварят се теми наред , щот не били за Ауди разбираш ли ...на тоя свят има само Аудита щото :hilezh: не стига, че бяха "изгонени" качествени юзери - демотивирани да пишат вече, ами сега и темите, в които можеш да прочетеш нещо полезно наред по номерата се затварят, докато паралелно с това съществуват полуидиотски теми, но с участието на хора от "властта" и те разбира се се толерират ....това ли е мастер идеята!? :hilezh:

редактират се мнения, трият се мнения с гъзъ ...когато поискаш да ти изтрият мненията - не ги трият ...кво по дяволите :)

както казваха в един комедиен филм - нещата се влошиха още преди да се подобрят!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара

именно :hilezh: проблема е глобален за съжаление и скоро .. не в далечното бъдеще ще останат само олигофрени и плява като потребители както е тръгнало ама щом така си ви харесва форума - аз съм ок :hilezh:

Адрес на коментара

форума стана игрално поле на шепа хора свързани по някъв начин с акб или модерирането на форума - това ли е мастер идеята? :blink:

E с кой да се свържат ако не с АКБ бре Ромка? Който милее за форума и смята че неговите идеи са полезни за него, да влезе в клуба и да работи за това.

затварят се теми наред , щот не били за Ауди разбираш ли ...на тоя свят има само Аудита щото :hilezh:

В този форум трябва само Ауди да има. Едно време тези теми бяха в извън темата поне. Представяш ли си, искаш да си купиш ауди, влизаш във форума, влизаш как и какво ауди да си купя и вътре гледаш теми за всякакви ... МПС да ги кажем.

Еми не е сериозно.

В крайна сметка който иска повече и по обективна информация за конкретни модели да гледа в съответните форуми. Нали искаме фенски форум?

не стига, че бяха "изгонени" качествени юзери - демотивирани да пишат вече, ами сега и темите, в които можеш да прочетеш нещо полезно наред по номерата се затварят, докато паралелно с това съществуват полуидиотски теми, но с участието на хора от "властта" и те разбира се се толерират

дай пример за толерирани полуидиотски "теми на властта". Ако си прав ти обещавам че ще се вземат мерки.

редактират се мнения, трият се мнения с гъзъ ...когато поискаш да ти изтрият мненията - не ги трият ...кво по дяволите :zustimm:

аз си мисля че по скоро се пишат мнения с "гъзъ", отколкото да се трият с него, но пак ти казвам, дай пример и ще коментираме.

Адрес на коментара

Тоя форум, не знам кво демократично и либерално виждат в новите му правила някои...аз виждам точно обратното. Не можело да се пита в подфорум: КАКВО АУДИ ДА СИ КУПЯ, за други марки...защото името му е КАКВО АУДИ ДА СИ КУПЯ ли? Aко това е проблема, ми променето го на КАКВА КОЛА ДА СИ КУПЯ. Или направете отделен раздел за другите марки, много ли е сложно? Или в ауди форума не съществуват други марки освен ауди? ;) Айде да не ставаме смешни.

За ауди лоша дума вече не искали да виждат...направо нямам думи. :)

А Цецо баш ти ли трябваше да пускаш тема с призив да не се пускат теми за други марки, ми точно ти преди 2-3 месеца пусна тема за Фиеста в същия този форум. :) Е, не мога да повярвам че си съгласен с всичките нови глупости дето ги измислиха.

За мен всичко това е не стъпка, а стъпки назад спрямо досегашното положение.

Редактирано от JoroM
Адрес на коментара

Не знам дали някой си спомня от ученическите години нещо от Христо Смирненски, много силно започва:

Посвещава се на всички, които ще

кажат: "Това не се отнася до мене!"

ПРИКАЗКА ЗА СТЪЛБАТА

Това по повод на Жорката поста, са някой да не се познае. :);)

Адрес на коментара

Привет на всички,

Спрямо точно новите правила са затворени темите в подфорума.

Преди 3 месеца правилата бяха други,УС беше друг,модераторите също.

Честно казано какво е било преди 3 месеца не ме интересува,а това,че на някой нещо не му харесва си е съвсем нормално - недоволни за всяко нещо ,по всяко време и на всяко място бол.

Като заключих темата за "Кола до 12000лв" веднага ми се напомни на ЛС ,че видиш ли има още 5 теми ,които трябва да се заключат......еми заключихме ги.Нормално е за българина ,ако нещо не му е наред ,веднага да направи и на други да им е зле,че да е по-спокоен.

Аз съм си направил извода колко е била полезна темата за Фиестата тук,която бях пуснал тук и тази във Форд форума и инфото,което има там.

Също като Искрен искам да отбележа,че това не е еднолично взето решение.

Това е Ауди форум и докато подфорума се казва,а и трябва да се казва "Как и какво АУДИ ......." теми свързани с другите марки,които се превръщат в хранилка и имат насока към как и какво Ауди да не си купя/купиш нямат място тук.

За съжаление няма средно положение,но който иска мнение за Е39 примерно ,може да намери такова в един друг форум и то доста обогатено.Когато искам да си купя хляб,не отивам в аптеката,за да питам кой е най-пресен или най-евтин да речем.

Поздрави

Хубав подфорум беше :)

Имах надежда, че новите модератори ще са обективни и широкоскроени като Визи, уви, единият вече разочарова.

Здравей,

Тъй като споменаваш Андрей,да ти кажа,че той е един от хората стоящи зад това ,което съм пуснал като тема и действията,които съм предприел.

Нали не мислиш, че за подобни неща се взимат еднолични решения!?

;)

Хубав подфорум беше :bia:

С кое???

С постоянната хранилка,най-вече в темите намесващи БМВ?

С постоянната реклама на други марки коли?

С това,че се обяснява как трябва да си купим друга кола,но не Ауди?

Подфорума не е за забава,а за помощ и насоки свързани с колите Ауди.

Не да влезеш и да почнеш да четеш как е39 било най-кола,как а6 с5 било най-големия дръгел и т.н. а в последната тема за дизела до 12000лв да се разискват и да се хвалят 15+ марки коли.

Адрес на коментара

но който иска мнение за Е39 примерно ,може да намери такова в един друг форум и то доста обогатено.

и абсолютно безпристрастно и обективно, нали ... не е истина просто :steinigung:

Адрес на коментара

Цецо прехвърли въпросната тема в Извън темата. Така автора и няма да се чувства "ограбен", няма да се нарушават правилата и ако влезе някой нов да си търси ауди, няма да остане с усещането, че е в дата.бг

Адрес на коментара

Подкрепям това решение с две ръце два крака и още един израстък! Тоя форум беше по-голяма боза и от "Извън темата" точно заради темите "Audi vs X", "X vs Y", "Какво мислите за Z" и т.н. Квото и да питаш веднага скачат 2-ма трола да ти обясняват как най-добре да си вземеш петстинидвайсе. Темите за други автомобили в които наистина се е помогнало на някой да реши се броят на пръстите на едната ръка, всичко друго е е станало на хранилка. Сега остава да се пребори спама по темите "Тръц vs all", "The Universe runs on AFN" и "Душегуп vs валове" и може форума да стане едно наистина полезно място за всички бъдещи собственици на Ауди.

Редактирано от Todir
Адрес на коментара

Цецо прехвърли въпросната тема в Извън темата.

Няма как да стане. Извън темата няма да е новата спамилня, да не говорим, че и този подфорум е част от АУДИфорума, където се очаква да се пише за АУДИ. И Марто, модераторите са достатъчно интелигентни хора, няма нужда да даваш акъл кой какво да прави <_<

Адрес на коментара

Агитката, продължавате да критикувате без точни примери. Аматьорско! <_<

Подфорум за "Какво АУДИ да си купя" няма нужда от подфорум "Какво различно от Ауди да си купя" най-малкото защото тук е АУДИ клуб и защото има форуми на общо взето всички други автомобилни фирми. Включително Трабант, Лада и Дачия. Отивате там и питате на воля!

именно :bia: проблема е глобален за съжаление и скоро .. не в далечното бъдеще ще останат само олигофрени и плява като потребители както е тръгнало ама щом така си ви харесва форума - аз съм ок :D

:bia: искаш ли пак да си прочетеш мисълта и да споделиш кое последно взимаш като решение: това да плюеш по форума или да си ОК с всичко свързано с него. Защото в момента с написаното по-горе твърдиш и двете, което....... :unsure:

Адрес на коментара

Аз бих предложил на всеки, който по една или друга причина е недовелен от ситуацията -

да прочете на спокойствие новите правила, да ги осмисли и ако смята, че не отговарят на неговите разбирания - просто да спре да пише тук.

Очевидно, че всичко, което се прави в момента се базира на тези правила - т.е. грешката е в неспазването им, а не в отношението на модовете.

Ако тази тема продължи да се развива по този начин и всеки да си "изплаква" мъките - новата вълна модове ще се демотивират -

и нещата ще се върнат по старому.

Според мен сега е най-добрия момент за радикална промяна -

така че форума да стане едно по-приятно и полезно място за феновете на Ауди bia.gif

Адрес на коментара

А що не излезеш със списък направо кои да спрат??

Тамън ще се издигнеш в очите на МОД.ове и БАШ-ове:wall:

Васко, имаш ли конкретна причина да си недоволен от новите правила и модератори(ако имаш кажи я...) или просто си решил да бъдеш един вид опозиция и против на всичко и всички Клуба?

Адрес на коментара

Васко - ще се опитам да ти отоговоря, така че да ме разбереш -

ревете, като ощипани госпожици, а дори не правите опит да прочетете правилата и да се съобразите с тях.

Това, което става в момента е първата стъпка към връщането там където бяхме -

и усилията на всичките тези хора ще отидат по дяволите.

Или ти смяташ, че повечето ценни и качествени хора, които спряха да пишат във форума го направиха,

защото им е малко СПАМ-а ?! Нали не го вярваш това...

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...