Jump to content

С какво гориво карате


nikola80

гориво  

122 гласа

  1. 1. С какво гориво карате

    • Бензин
      53
    • Газ
      52
    • Метан
      3
    • Дизел
      14


Recommended Posts

Предлагам ви тук в тази тема да запишем всеки с какво гориво се движи по пътя и да преценим, кое е най-използвано. Ще започна с моето- Газ и бензин

Редактирано от nikola80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензинче....само бензинче...не мога да засека колко харчи, щото не работи дневния километраж...но не е много и съм доволен за сега :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-изгодно винаги е това което не е станало масово,навремето дизела беше без пари защото карахме бензинови жигулита....

В момента преобладават дизелаци и дизела е по-скъп.

Газта беше евтинджос докато не наслагахме една камара уредби за по много пари и айде гЪзтЪ нагоре.

Метана още не е стнал масовка за стане и той скъп :flehan:

Каквото и да изпишем всичко си е лаладжийска история,щото умеем да пишем ама не умеем да протестираме и ни е достатъчно комшията да е по-зле от нас за да се поуспокоим.

Та извода е - на каквото и да караме винаги ще ни го слагат,щото сме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Това какво общо с темата? Нито се пита кое е изгодно, нито разбрахме с какво гориво караш.

Аз карам на бензин. Баща ми има един лаф "газта е за осветление, нафтата за отопление, а бензинът е за коли" :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди карах предимно на газ, но след едни проблеми от които може би си скъсих живота... минах на дизел и едва ли някога ще се откажа от него и ще мина пак на газ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на бензин си я карам Audi 80 1.8S NE мотор.Имали смисъл от газ ,като се кара 2 пъти в седмицата???...за някои да за мен лично не.За миналата година имам цели 6000км. :) като 4500км. са извън София.Интересно ми е развитието по темата :flehan:

Редактирано от Християн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам на бензин.

Никога е нямала газ и няма да има поне докато е при мен.

Нямам нищо против газовите уредби,но при мен е икономически неоправдано,а ако някога се наложи да сложа газ,то ще бъде газов инжекцион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ....много по-изгодна е от бензин и дизел при моето каране, около 25 000 км. на година и то повечето извънградско. Разход около 8,5 л. на 100 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на бензин,не ми се разваля колата с други горива,те са го измислили хората с какво да се кара.

Редактирано от T_O_N_O80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам на газ. Бензин сипвам от време на време за по 20лв, защото колата се пали винаги на бензин. Като свърши газчицата завъртам някой и друг километър на бензин, докато стигна до бензиностанция за да заредя пак газ.

FUEL
=ГОРИВО

Сега остава да уточниш, кое точно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам на бензин, смогвам, ама мисля, че харчи много за тоя мотор. Може би и трябва една диагностика на тоя етап. 2.6 шестак да карах, пак толкова щях да харча за гориво, ама както и да е. Гласувах за бензин, но ако почна да изнемогвам бих минал на газ (газов инжекцион), за да си редуцирам разходите. И без друго само чупя пари по предници и други глупости, що да не ги избия от газчица? Яд ще ме е за колата, малко останаха НЕгазифицираните бензинки от старата генерация :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравили сте да споменете в анкетата новото популярно гориво "олиУ" ;)

Иначе по темата зимата карам на бензин, а лятото на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Б4 АБК - сутрин винаги паля на бензин, като загрее (стрелката стигне 50 градуса) минавам на газ и после си паля само на газ през деня. Повече карам на газ и затова гласувах за газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...