Jump to content

На кой колата е на най-много километри?


stani76

Recommended Posts

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

моята е на 146 000 от които 11 000 са мой.

Имам основание да смятам че са реални, колкото и несериозно да звучи това...

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да разбирам - godo(Велислав) ме бие с обявените километри и той е победителят :blink::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да разбирам - godo(Велислав) ме бие с обявените километри и той е победителят :o  :D

ако състезанието е само между Аудита той бие,че бмв-то е на половин милион :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

155 150 ...На толко беше Ауди-то като станах от него...непретендирам да са реални,сигурно е на много повече...важното е че колата е подържана добре и няма проблеми :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако състезанието е само между Аудита той бие,че бмв-то е на половин милион :blink:

Е да не изкарвам тежката артилерия - Венто 1.9D 630к+ старата ми кола все още в движение и перфектно състояние..се труди като служебна. :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

223000 км. Моите са 70000 км. Другото е божа работа. Ама върви пущината. Да и дава господ още живот.

Редактирано от Edguy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На 7 700 км и 142 000 км са двете .. . За първите 100% гаранция ,но вторите са под въпрос .. .

Съседа ми има един мерцедес 190 2.5TD 1988 год. след няколко години такси по морето все още си го кара . . .Веднъж му гледах км 150 000 ?! Питам го на какви км е !? Отговорът е 1 350 000 км. и все още я кара .. .Твърди ,че са реални ,защото никой не я е карал от 1989 год. насам . . .. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези мерцедеси са направо еталон за машина за много километри :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези мерцедеси са направо еталон за машина за много километри  :D

аз имам чувството,че на 1 000 000 се разработват :D

Наскоро видях един 250Д от 89 в България.Чисто нов купен на 800 000 реални грохнал и ръждясъл от всякъде,защото му е сменяно само маслото.Най-учудващото беше,че си върви все едно,че му няма нищо.Собственика му каза,че като се разпадне тотално ще си купи пак :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

170 000 км. - 45 000 км са мои.

Не знам колко са реални, но за сега мотора се държи като че ли е наистина на толкова :D , но само Господ знае :D......

Важното все пак е в какво моментно състояние е двигателя, а не колко хиляди е - мое лично мнение!!! :D

Редактирано от Lyubo_Toshev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното все пак е в какво моментно състояние е двигателя, а не колко хиляди е - мое лично мнение!!! :)

Lyubo_Toshev ами то това е по-важното и според мен - ако примерно на един колата на 300к км + е в по-добро състояние от някоя на 150к км значи има какво да се научи за поддръжка и такива неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята не знам на кое място е в класацията :hilezh:

на километража пише 136 000, влезла е в България на 212 000 :hilezh:))

Освен това по незнайни причини (можеби дефект) мотора е сменен на 65 000км, предполагам в Германия не са я връщали...

Трудно ми е да смятам вече :hilezh: Знам само, че има 1 000 мои вече :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

224 250 км, от тях мои са 40 000 км, а нейните си - ми и тя не си ги знае, па и половината чаркалаци съм и сменил - ся не е на 20, а на 10 г. :blink:  :bia:  :hilezh:

СТАРОТО МИ АУДИ Е 80 КАТО ТАЗИ НА СНИМКАТА ТИ.ДАНЕ КАЗВАМ ГОЛЯМА ДУМА НО Е НА НАД 315 000КМ :D:D

ТРЯБЖА ДАТИ КАЖА ЧЕ ТОВА Е ЗДАВА КОЛА.КАКТО СЕ КАЗВА ОТ СТАРИЯ МАТЕРИАЛ. :D:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...