Jump to content

Recommended Posts

Отворена е темата :steinigung: ( След позачистване на някои постове.)

Надявам се споровете там да са само около правописа и граматиката.

Защо ми е изтрит пост, в който цитирам как Вашият приятел NIKO употребява "Й" в края на дума в множествено число?

Постът не е ли по правилата и по темата?

Адрес на коментара
  • Отговори 130
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре, че пропуснах тази сапунка.

Наистина е добре, че си я пропуснал. Грозно беше.

Редактирано от danish
Адрес на коментара

Защото на тази масово допускана грешка е обърнато достатъчно внимание и цитирането на конкретна такава грешка, допусната отново е безпредметно.Иначе цялата тема, ще е посветена само на изписването на мн. число в думи, завършващи на "и"

Редактирано от tita
Адрес на коментара

Защото на тази масово допускана грешка е обърнато достатъчно внимание и цитирането на конкретна такава грешка, допусната отново е безпредметно.Иначе цялата тема, ще е посветена само на изписването на мн. число в думи, завършващи на "и"

Кой казва кога е обърнато достатъчно внимание на дадена грешка? И защо се почиства избирателно?

Адрес на коментара

Аз все още чакам смислено обяснение за изтриването на поста ми.

За протокола поствам линк към него. Нищо, че е скрит.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=21394&view=findpost&p=1691057

Редактирано от JVV
Адрес на коментара

Grizzly гледам от скриншота, че работиш с Опера а тя много използва кеша за да е бърза и може да си видял кеширана версия на профила на каката.

След като съм видял че профила е празен. И съм проверил мненията как се виждат очевидно кеша е бил рифрешнат. и ако прочетете за какво е банната каката ще разберете че няма общо със случая.

Адрес на коментара

Във връзка със сегашния спор с компетенция на модератор (обвинение в лъжа) и във връзка с промяна на данни от Форума налагам бан за 30 дни.

На подписа на потебителя ясно пише: Копи/пейст от подписа на Дитерс.

Това е явна лъжа и манипулиране на данните.

Влиза в сила моментално.

е как да няма като има - спорихте с Каката дали си е възстановявала изтрития аватар

а оправданието за "промяна на данни от форума" изглежда забавно ...

Адрес на коментара

аз искам да обърна внимание на нещо друго ..

преди две години .. си позволявах да драскам както на мен ми е кеф .. тогава ми хакаха проценти за всичко ..

от тогава ми стояха едни 75 % .. които разбира се аз не мисля , че са били основателни , но как и да е ..

сега в един момент .. за нещо .. пак не знам за какво , но предполагам .. лентата ми светна в червено .. и процентите станаха 80 % ..

предвид , че 2 години не си правил нарушения .. не е ли редно да ти се възстановят на 0 наказателните проценти ..

така както да кажем ти се възстановяват точките в книжката автоматично .. ако нямаш провинения две години .. ?

къде е поощрителната награда за добро поведение "на пътя" .. в случая в частност форума . ?

Адрес на коментара

е как да няма като има - спорихте с Каката дали си е възстановявала изтрития аватар

а оправданието за "промяна на данни от форума" изглежда забавно ...

Последно защо е банната каката?

Стига сте го яли човека бе, всички правим грешки. Той ще усмисли... ще пие една две бири и ще види къде е сгрешил. Кво скачате... :steinigung:

Адрес на коментара

Оф баси не ви ли омръзна да дъфчете едно и също всяка седмица. Баси волските нерви имат модераторите.

А на тебе не ти ли омръзна да дразниш сички ве ,пиги?

Много държа да разбера защо е банната Яка кака,защото като чели има някаква мистерия около това ,а пък вие сте почтени хорица с мил и дружелюбен характер ,както и особено силно чувство за хумор,така че чакам адекватен отговор!? :)

п.п. към Тита:

Тита,кой определя кога се изчерпва определена тема?Аз не мисля ,че се е изчерпала,дори има още много смех да понесе въпросния ,за това че е неграмотен!А ти си корегира последния пост иначе и теб трябваше да те поместя във въпросната тема с тоя пълен член...или по-точно липсата му :steinigung:

Редактирано от yavor20v
Адрес на коментара

яворе .. остайте тая грамотност , ве .

ако някой може граматически да пише вярно .. не значи , че има логично, последователно и асоциативно мислене .

можеш да пишеш граматически без никаква грешка .. и пак това което пишеш да е изпразнено от съдържание .

това не е критерий , нито за обективност , нито за нищо ..

Адрес на коментара

На всеки се случва да корЕгира нещо :flehan:

И тебе можех да те корЕгирам в оная тема за правописТа,ама не си ми таргет B) ама щом ше си меткаме камъни по двора ше търся в търсачката ;)

Адрес на коментара

Знам, че ти, с твоето логично, последователно и асоциативно мислене си доайенът на логиката в този форум, но все пак нека да се придържаме към темата, а тя е неправомерните намеси за щяло и нещяло от някои модератори.

Адрес на коментара

предвид , че 2 години не си правил нарушения .. не е ли редно да ти се възстановят на 0 наказателните проценти ..

Не, по принцип.

къде е поощрителната награда за добро поведение "на пътя" .. в случая в частност форума . ?

Пълно е с примери за поощрителни награди, по принцип. Много колеги могат да го потвърдят.

Адрес на коментара

Не, по принцип.

Пълно е с примери за поощрителни награди, по принцип. Много колеги могат да го потвърдят.

еми хубаво щом е , не .. следствията от , не .. са на лице .

а колегите дето могат да потвърдят ги знаем .. главно от един друг форум .. :flehan:

Марси, разбираш ли, че като човек ти види някой интелектуален пост и няма как да се сдържи понякога. B) Дори и да има какво да прави.

ме те са за това тия постове .. за да ви радват ;)

Адрес на коментара

ама не си ми таргет B)

Слава на Господа ;)

Истински вярвам, че прекалявате вече. Разбирам, че животът ви е уреден изцяло, няма какво да правите по цял ден и скучаете, но тези форумни войни са крайно несериозно занимание.

Говорим си някакви неща, уплътняваме времето, но когато стане лично и когато някой по цял ден се чуди как да уязви другите, това не мога да го приема за нормално и конструктивно. Знаете, че имаме способи да се справим с това положение, вкл. и драстични такива, които до сега не са прилагани, но не го правим и се опитваме да водим някакъв диалог. Опитите за тестване на нивото на търпимост на модераторите може да дадат резултат и ще има сърдити. И това при положение, че нямаме реален конфликт и проблеми, а просто си се ядем на дребно :flehan: Ти сам го каза, взимаш си някой за "таргет" и 5 човека почвате да го гоните из целия форум. Не знам, може да е много забавно занимание, но няма как това да се случва тук повече.

Адрес на коментара

а господина админ .. дето никога нищо не триел ... го видяхме колко е храбър .

Редактирано от RaDi_b4
Колега, да се придържаме към естеството на темата?
Адрес на коментара

Ти сам го каза, взимаш си някой за "таргет" и 5 човека почвате да го гоните из целия форум.

Постът ти е конструктивен, но същото правят един-двама модератори и приятели на модераторите. Не е fair play дет се вика.

Укротете ги малко. Разкарайте баджанащината и всичко ще е мирно.

Адрес на коментара

а господина админ .. дето никога нищо не триел ... го видяхме колко е храбър .

Точно за Андрей просто е безумие да произнасяш и на ум каквито и да било неприлични епитети или укори. Момчето е страшно съвестно. :flehan:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...