Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Привет, Райно,

 

интересува ме цена за преден десен датчик за АБС на Ауди А3, 1999г, 110 кс, дизел.

 

Прикачам и снимка на стария, който дефектира.

 

Благодаря предварително!

post-1537-0-08847300-1401085595_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден Raino,наскоро си купих Audi A4 1.8T 1996г АЕБ мотор,но предърпях ПТП трябва да сменям маслото на двигателя и хидравличното масло спирачно масло и др.Въпросът ми е,кое е наи доброто масло за това ауди (оригиналното ли ?) имаш ли в наличност и колко пари струва и  т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей приятелю,

Много пъти си реагирал веднага на моите нужди и си осигурявал гарантирано качествени OEM консумативи и части...много пъти си ме консултирал и съветвал безкористно, за което съм ти безкрайно благодарен , колкото и да е клише и баналност. Такива като теб да са повече. Сърдечно благодаря, признателен съм ти. Надявам се и занапред да си в асистанс със същия ентусиазъм, професионализъм и отдаденост.

Сега поредна молба - трябват ми комплект щипки за две врати за бешес.

Поздрави и хубав ден

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от puhy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти! Имам за смяна температурен датчик на Шкода Октавия 1.9 ТДИ  110к.с 2000г , хванаха ми го на диагностика , че е за смяна . Ако може да ми дадете цена за оригинален такъв , благодаря предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Моля, отправяйте запитвания на ЛС или на посочените телефони, нека в темата се пишат само коментари свързани с полижителни или отрицателни мнения. :)

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

интересуват ме предпазни кори (двигател, скоростна кутия) за а6 allroad 2004 2.5 tdi (C5), както и подлакътник (или само какпак става) както и cup holders

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Райно,ламбда сонда за ауди а3 1,6  бензин 102кс.2008г.код на двиггателя BSE.5кабела  широколентова  дали е точно така не знам  ако може цена .Благодаря!

Редактирано от genev1976
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеш ли да ми дадеш цена на маслото за автоматичната скоросна кутия и филтъра към нея и масло за двата диференциала на ауди а6 4f 2005г. 3.0 tdi 224 коня quatro

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като получих голям брой запитвания за нови оригинални челни и задни стъкла искам да внеса яснота.

При закупуване на стъкло от мен издавам фактура на заплатената от клиента стойност.

Фирмата ми е напълно лигитимна, фактурата също, така че може да послужи пред застрахователите без никакъв проблем. Досега няма компания, която да не е платила стъкло на 100%.

Мога да окажа съдействие с транспорта и монтажа на закупеното стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...