Jump to content

Нека изберем три /3/ клубни аудита !


verter

  

333 гласа

  1. 1. Избор на 3 броя Ауди за ФВ Фест

    • Audi 200 Avant - Марин
      123
    • VIRUSS - Ники
      164
    • А4 В6 - М/Ицо/
      56
    • Олдтаймера на Емо Ауди 100S
      141
    • RS6
      113
    • S4 B5 на Роман
      70
    • RS3 на 4ipika
      77


Recommended Posts

  • Отговори 252
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С риск да повлияя на мненията ви, но ако аз трябваше да избирам коли за залата, то "старото" Ауди ще е първото, което ще поставя на изложението.

Това не е кола, която всеки ден може да се види по улиците.

Според мен една кола е стойностна, на като прави 400 м за 9 сек, а когато кара хора, които нищо не разбират от коли да се обръщат и да я заглеждат.

Това се отнася в пълна сила за формата на VW Club Fest.

Това го пиша с целия респект към колите на другите предложени колеги.

И в тях са вложени много повече средства и не по-малко желание и страст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако emsi_audi Успее да направи бронята и интериора :) бих се радвал да видя и VW-а от 69 година редом с аудито на emsi_audi 2те класики ще сцепят мрака (естествено ако той е навит)

Колега Blese наистина не знаех, че миналата година са били сток колите :) извинявам се за което :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ooo мерси ..мерсиии , ноо ще трябва да попитам колата дали иска да участва и ще постна отговора й томороуу :lol:

Ко стана бре,сипи и малко 100 октана и Я питай пак :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко стана бре,сипи и малко 100 октана и Я питай пак :lol: .

e сипвам й, и си го Арчи ама как ли не я кЪндардисвах и не ще, и не ще да участва... :lol:

Благодаря на 50сетината гласували за моята барака и то при толкова лоши снимки :zustimm: но както казах колата не иска да участва :hilezh: , а и аз също нямам възможност и желание, и в тази връзка , ако е възможно бих искал гласовете ми да отидат в полза на Ицо М , защото той е един от малкото, които знаят какво коства на човек да докара една кола в състояние каквото е днешното...и то кола по близко до народа и ще е по интересно на хората според мен /...аз лично гласувах за неговата!

:bia:

от друга страна може да се организира изложбата да е про-ретро и това ще е най добрия вариант от колкото да се излагат и стари и нови коли, които нямат нищо общо по между си /нито са в един клас нито са продължение на някой модел, нито може да е види развитието на даден модел, както предложи Доминатора/!

:)

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тоя ред на мисли колите на Емо, Марин и Николай са ми фаворитите. :zustimm:

Респект и за другите, но нека ги пазим за догодина :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новия собственик на това дали ще го видим на изложението http://www.mobile.bg/11328603352659771

Вярно, че колата е трепач, но ако съм заделил 100 бона за кола, ще я изкарам от шоу рума на единици км!

Дали ще я видим на изложението - не вярвам! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я "линейката" на Марично. Изрових я от архивите - 2009-та.

026312431-big.jpg?r=0

026312432-big.jpg?r=0

026312434-big.jpg?r=0

Гледам срещата на НИМ е била съвмесно с VW клуба .

Ха-ха и това, ако не е поличба :lol:

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я "линейката" на Марично. Изрових я от архивите - 2009-та.

Със тези Мерцедесови джанти по добре да не я беше изравял .

Редактирано от V.8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дъртата стотица, най -вероятно ще е готова в началото на март за феста, днес дадохме бронята за хромиране и таблото и салона за тапициране, благодаря на всички колеги които ме насочиха към правилните фирми за ремонта.:zustimm::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема ми обиждаш жантите <_< Кат не знаеш що е стях.

За джантите ясно ,просто са най добрите , искал си да се правиш на Mercedes Driver .

Ама за Тегличо и за накрайниците на ауспуха какво ще кажеш .

А за парктроника ... .?

Много небивалици се събраха .

Опитвам се да се шегувам на чужд гръб , нищо лично .

:bia: , :bia: , :bia: ,

B) ,

:flehan: , :respekt: , .

Редактирано от V.8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрайниците и теглича си доЙдаха с колата преди 13 години(тогава я купих), както и жантите.Теглича ми влачи жета летоска, парктроника ми позволява да паркирам 5 метрова кола, без да ви пращам при застрахователи при всяко второ паркиране. За мое огромно щастие тва ми е ежедневната кола.

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Наистина само респект и уважение че притежаваш и подържаш такъв автомобил .

Още повече че това ти е и ежедневната и работна кола , за каквато всъщност е направена ,

а не си я държиш в някой гараж и да я изкарваш само по "празници" .

Респект и уважение за труда и отношението .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен също трябва да са малко по-редките модели.. 100-тица като на Емо, не само не се вижда всеки ден, а и някой въобще не са виждали такава кола - така че тя трябва да е там и добре че Емо е съгласен, иначе трябваше да я крадем, че да я изложим :hilezh:

на Viruss-a колата също задължително трябва да е там.. визията и е доста по-различна от тази на обикновенна В4-ка, а и открехнатия капак ще завършва всичко ;)

200-тицата на Марин също много ме кефи.. ако трябва преди събитието, ще му дам моите джанти, ако трябва и с фланците, за да му пооправим вида :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за 100-тицата на Емо. Историята трябва да се помни и да се разказва :). Дано реставрацията напредне до изложението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гласувайте горе в анкетата, не трупайте излишни постове в темата! :zustimm:

Редактирано от dominator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за 100-цата и 200-цата комби.

В тази 100-ца направо ми останаха очите, евала за труда! Собственикът на 200-цата също заслужава похвали, че поддържа тази кола за ежедневка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко в страни от темата, ама можем ли да си вкараме няколко девойки адреналинки от клуба да подгряват зрителите покрай аудитата, ако имате някакви номинации ,дайте няколко форумни дами, аз обещавам да им подсигуря фанелки на ауди в тон със събитието.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...