Jump to content

Как постигнах 4 лв. /100 км с В3 на газ!


Recommended Posts

World Record

PAC-Car II reaches 5385 km/l in Ladoux. This is the new world record!

2.jpg

8.jpg

Е те това вече не е кола, ами по-скоро ковчег на колела.

Тва някоя мутра ще ме прегази на светофара с джипа си и няма да разбере даже :dance:

Иначе постижението е уникално! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 279
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

... С 1 литър-над 3000 км. Ми то с едно варелче-цял живот драйв!...

Супер, ко... полегнал си, да не се измаряш... само един проблем съзирам: къде ще си туриш стъпалцето и тубичката... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

... тука може да има някаква измама ... не се вижда какво има в предната част на монокока. Подозирам че може да има педали и шофьора да върти като луд хахаха :D . Има едни такива колела, дето караш полегнал горе-долу в същата позиция :dance:

А като гледам май и гумите са му велосипедни .... мдааа мирише ми на дискфалификация

...оппа и NITRO му сложили за заблуда на конкуренцията :D

5.jpg

Редактирано от brunobanani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е готин експеримента. 32 килограма тегло на всичкото. Разход 20гр. Водород на 100 километра. :dance: Колко ли са 20 грама водород при 12 Атмосфери като обем? Сигурно си пише на сайта.

Най-вероятно това е бъдещето на колите. КПД 70% на горивната клетка и 80% на ел. двигателите. Еваларката на швейцарците това си е готино да го правиш. Наука в действие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall:

А като гледам май и гумите са му велосипедни .... мдааа мирише ми на дискфалификация

Ееех,Бруно,ти как мислиш,че се икономисва гориво--с велосипедни гуми ако трябва,а не със 175-ци като твоите! :):) Редактирано от LEXUS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз се возих по гореупоменатия начин ест при бакшиш.Ми човека пестеше пари и си разсипваше нервната система :P:D<_< ,защото като някои му се пристрое6е по бързо на светофара и натискаше спирачка и му се отнема инерцията :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за километрите в час е с пъти по-голяма, не всяко ауди прави 4 лева на 100 километра но 90% вдигат над 220 км/ч с възможност за още много :D<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за километрите в час е с пъти по-голяма, не всяко ауди прави 4 лева на 100 километра но 90% вдигат над 220 км/ч с възможност за още много  :D<_<

За 1.8S мотора говориме,даже аз разбрах,че ще го монтират на А8 вече,защото има неподозирани възможности тоя двигател :D ,хем вдига 220км/ч.,с възможност за още,хем ще харчи по-малко :D И след като конвертираме А8-цата с мачти на покрива и хванеме попътния вятър,икономията ще е още по-голяма и ето ти един А8 hybrid,оборудван с бегача на дълги разстояния ,но икономичен 1.8S мотор и със силата на попътния вятър.Качва се Бруно Банани и при силен попътен вятър ,направо изключва 1.8 мотора и се вози без пари,само да внимава със спирачките,че има резерв от 2-3 натискания,ако ги използва и му се наложи пак спиране,ще го конвертираме с една влакова аварийна спирачка за в краен случай. :P А понеже целта е икономията,няма да има нужда от изпреварвания,така,че Бруно ще премахне страничните огледала,за да подобри аеродинамичния комфорт,а също си заслужава да премахнеме и излишно тежащия и вдигащ разхода багажник,както и да направиме А8-цата кабрио,с мек покрив,та да я олекотим още,ама къде ще закрепиме мачтите тогава се питам.Някой ако може на фотошоп да направи колата на Бруно ще стане още по-весело тук. :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смейте се вие от тойотката, ама ще видите като си взема един Приус и му заменя куция 1.5 литров мотор с 1.8-цата от старото ми ауди и го пусна на метан. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и аз  се возих по гореупоменатия начин ест при бакшиш.Ми човека пестеше пари и си разсипваше нервната система <_<  :D  :D ,защото като някои му се пристрое6е по бързо на светофара и  натискаше спирачка и му се отнема инерцията :P  :D

А ти защо не слезна от таксито?Ебал съм го у мизерника,аз му плащам да ме вози,а не да ми рискува живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

банани, изобщо не ги слушай тия плямпала тук! карай си както искаш, щом го можеш! повечето са недоносчета на новото време! за тях живота се състои в четене на чужд опит, хленчлък и демонстрация на интеУект, като копи-пействат от гуглето! повечето са чисти и прости :stupid: без извинения:D на всички "многознайкОВЦИ" ще кажа, че едно време (времето е съвсем близкото минало, толкова близко, че още 1/3 от бг автопарка са такива) колите са без серво, мерво и стерео стерво...

така, че е въпрос на опитност и лични качества, да можеш да управляваш, всякакъв автомобил, при всякакви условия! явно тези тук хленчалки са некадърни на вързано куче 'леб да дадът, ш'му го фърлат далече, кучето ш'се д'ръпа, д'ръпа и ш'се удуши! за кратка илюстрация, старите камиони (например МАЗ) нямаха ник'ви "помагала" за девици шАфьорки... това е трук за мъже с бицепси, трицепси, прасци и секви 'цепси.

когато някого не го бива, мисли, че всичките не ги бива! е да ама не!

е да, навремето имаше ангренажни зъбчати предавки, ангренажни вериги и беше по-трудно късането им! то и сега няма скъсани ангренажни ремъци, ако се сменят редовно с оригинални а не с турски правени в село Подгумер! бензина в БГ винаги е бил проблем, беше и с купони, беше с лимити, беше индикиран (държавен & за лични талиги) а сега просто е скъп! старата шАфьорска школа учеше подрастващите на тези и други трикове за бензино-пестене! ти бананчо не си открил топлината у водата:stupid: но ако не си го знаел(или някой да ти го е подсказал) значи си независим откривател и се считай за такъв до доказване на противното от противните:stupid:))

за целта трябва да се познава добре пътя, да не е хлъзгава настилката, и да не е много стръмен терена(тогава спускането се извършва на скорост, неписаното правило с каквато предавка се катери стръмнотията с такава се спуска!)

но.....

тия форуми вече стават противно пагубни! по тия места всеки е вещ, чел-недочел, дивак нискочел все акъл ръси - полива и с фецис пространството залива!

всички знаят, 4е едно нещо нестава, идва някой, който незнае, че това нещо нестава и го прави!:D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоууу,МАЗ-аджията....Ти пък отде се взе бе?Този пич-Брунко няма нужда от

защитник,още повече от такъв,дето му е трудно да пише.Зачетох пасквилчето ти и много ми хареса елегантната ти изразност.Такъв творец се среща веднъж на 100 години.Били са повече в каменната ера,когато са драскали по пещерите.Айде бягай в дупката и не се меси в полза на Брунко с такива простотий,че му правиш лоша услуга.Той умее да мисли и сам ,без такива "професори" като теб.Айде със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха ха... диййй влади диййй....

не съм защитник на никого мили ми смехурко с крив и омекнал хурко!:stupid:))

но ти явно си се почувствал от тия интеУектуалците, но аз нямам вина за твойте си притеснения! за последните 20 години, съм управлявал 12 марки, по няколко модела от марка, някой от които съм изкарал лично от магазините чистак финтак нови :stupid:) общо 28 модела... за ощб владовистичен дий потрес! :stupid: бе ти нещо доста лично приемаш! ако ти пречат форумистите ... ми махни се бе! толкоз просто и логично! даже и практично! ако те :D чуждо мнение може и да се полекуваш! ма ако аз те дразня... е така е! истината боли! айде... оправяй се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми лекувам се.Ама не успявам докрай и като видя нечие "духовно извисяване"

пак ме налазва тежка неволя.Абе не разбрах недоволен от моя ли си останал или ти е друг проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid: ами! доволен съм! що!?! :stupid: нали е мек а аз харесвам когато на другите им е така... защото има материал за мен! ето например когато запалянкОВЦИТЕ тичат да зяпат аз им таковам материала!:stupid:)) или по-точно 'ма 'ич не ме брига твоя....

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

банани, изобщо не ги слушай тия плямпала тук! карай си както искаш, щом го можеш! повечето са недоносчета на новото време! за тях живота се състои в четене на чужд опит, хленчлък и демонстрация на интеУект, като копи-пействат от гуглето! .....

Хахаа :stupid: Отдавна не бях чел нещо тук дето така да ми хареса....

особено като начин на изразяване....

ioioio - добре дошъл. :stupid:

Редактирано от Satriani
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за последните 20 години, съм управлявал 12 марки,  по няколко модела от марка, някой от които съм изкарал лично от магазините чистак финтак нови :stupid:) общо 28 модела...

Бах мааму, много кола, много марка, много нещо. Ти да не работиш пиколо бе колега :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...