Jump to content

Q7 4.2FSI vs 4.2TDI


nmm

Recommended Posts

Ако случайно пак килнеш към ФСИто имай предвид че газифицирането на такъв мотор в БГ е тегава работа...Не съм сигурен и в световен план измислиха ли адекватно ГИ за директно впръскване?Слушал съм разни варианти за 3 такта газ и един бензин за да се охлаждат дюзите, а така нз дали му узлиза края?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Бензиновата отпадна, че не е с фабрични 7 места.

Ники незнаех че си се спрял на кю7 3.0тди,

Аз не съм се спрял, ами такива са ми възможностите :hilezh:

Редактирано от nmm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти съм карал Кю7 с 3.0 тди и не ми се струва бавно. Не е и бързо, но става. Поне по моите критерии. Явно съм по-спокоен шофьор и не би ме мъчило 3.0

Е, на новия Туарег върви наистина добре тоз мотор. Но той е с половин тон по-лек от Кю-то. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карах 4.2тди.

НЕ знам как ще си харесам тройка сега <_<

Ще скачам там дето ми не е мястото, ма де да видим....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш 6.0TDI V12 може да се спазарим нещо за мойто, ама като гледам че си търсиш на малко километри и на тънка цена.

Все пак за 90к лв. може да се спазарим за чипнато от АВТ на 350 000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм дорасъл за такива неща аз, благородно завиждам на всеки който може да притежава такова нещо :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам клиент,който за 4 години на Ку7 3.0 ТДИ му врътна 380 000 км :steinigung: По 2 чифта нови гуми сменя на лято и зима.Дал го е в неква автокъща и веднага са го свалили на 110 000.Колата нямаше грам износване за тези километри откъм салон и купе :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цвета си е много хубав. Не го мисли. Гледай екстрите + цената + двигателя. 4.2 дизел на такава цена с тия екстри трудно... Км сигурно не са реални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, и на мен цвета ми харесва наред с екземпляра и екстричките в него.

Другото хубаво на цветът му е, че не е масов и не се среща много, което си е доста интересен факт!

Редактирано от asenovb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма продаване този цвят едно, а и друго - не ме кефи толкова колкото черен или бял. А да дам пари като за една гарсониера и да преглъщам както каза нетизен нещо не се връзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...