Jump to content

Ауди до 7500лв


Recommended Posts

Колеги какво Ауди бихте ми препоръчали,като се има в предвид че съм 1,95см/120кг.Повечко като че ли клоня към дизел,като се има в предвид "скромната цена на бензина".Максималния ми бюджет е 7500лв,като освен тях съм си заделил и 1000лв за евентуално обслужване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил ли си за A4 B5 2.5TDI Quattro? Модел 2000-2002г.

....направо искаш да му продадеш такава ли :hilezh:

И аз съм за А6 Б5, но 1.8Т или 2.4...газифицираш си колата и пей сърце :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил ли си за A4 B5 2.5TDI Quattro? Модел 2000-2002г.

Не препоръчвай душегуби, че ще намрази марката колегата. :hilezh:

a6 1.9tdi 110/131

+1.

Или 1.8 Т ако фане читава бройка и после ГИ ако му дойде много разхода на бенз. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....направо искаш да му продадеш такава ли :hilezh:

Ни най-малко, просто не е разяснил дали търси самолет или нещо по-умерено.

Редактирано от KambOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ни най-малко, просто не е разяснил дали търси самолет или нещо по-умерено.

2 метра на 120 кила,не е за А4 бе колега.

Ориентирай се към шестиците,за твойте размери сите други ще са тесни.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ghostdog продава една приятна А6 С5 1.8Т 4х4.

Погледни я.

Пак я продава. Вчера пуснах нова обява, че свършиха финансите, а еС4-ката гълта пари яко.

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги по принцип имам наблюдения над 1,9ТДИ 110к.с. приятен е за каране и то много,но не знам как ще се справи с тежестта на А6?и на мене ми е ясно че А4 Б5 ми е тясна,а за човек зад мене не може и дума да става.Не съм и състезател,падам си по умереното каране,но не искам да се зачудвам,дали колата ще се справи когато се каня да изпреварвам ТИР.Версията с 131к.с. мисля че е ПД,което е капризно от към дизела,а тука в БГ никога не знаеш на каква нафта ще попаднеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6, С4, Quattro, AEL + чип, ще кара и ще се кефи ...

Ако я "научи" да "яде" и препържено олио ще е още по-изгодно ...

Лошото е , че от тия точно читави екземпляри трудно се намират :steinigung:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е , че от тия точно читави екземпляри трудно се намират :steinigung:

Да не кажем хич.

Който има такава кола, която става за каране все още, не е луд да я продава за 3-4 000 лева.

Кара си и тва е.

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

което е капризно от към дизела,а тука в БГ никога не знаеш на каква нафта ще попаднеш.

В БГ винаги знаеш, на каква нафта ще попаднеш !!!

Тя винаги е кофти :hilezh:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nuriev

Параметрите ми са подобни на твоите и карам а4 б5. Не ми е тясна, но определено бих се чувствал по-комфортно в нещо по-голямо, а когато сме повече от 3-ма в колата няма да коментирам. :lol: Следващата ще е определено по-голяма.

Та, относно височината - аз бих избрал А6, пък и аванта е много красив. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя пък следващия модел много нова ! Аз имам и АЕЛ и АЦЕ И ААХ -2,8 и най - добра е последната с газ . Колега ,купи си ц4 ,не ти трябва ц5 , нищо че е 2-3 години по-стара - много по-здрава е и с по-евтини части . Куатрото е задължително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен ми предстои да купувам Ауди и съм на твоята височина, но 100кг. Карал съм А3 - автоматично става 3 места, защото зад мен е невъзможно да седи човек и пак ми е тясна. В А4 Б5 ако возиш някой по-едър до теб ще си удряте раменете, карал съм и такава. Избора ти, според мен, е автомобил от калибъра на А6 или по-голяма. За тези пари можеш да купиш и А8 Д2, но там е по-дебело за поддръжка, нищо че е стара. От колеги във форума разбрах(тук ако някой по-компетентен може да се намеси с мнение ще съм благодарен), че предницата на А6 Ц5 е идентична с тази на А8 Д2, така че си помисли ако гледаш Ц5-ци дали си заслужава да даваш същите пари за окачване, вместо да се качиш направо на А8. Удачен вариант е 100/Ц4, но с такава съм нямал допир до сега, въпреки, че отзивите са 90% положителни - голяма, удобна, здрава, сравнително евтина за поддръжка.

Редактирано от Tmanolov26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...