Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 359
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За същите става въпрос !

Сега погледнах нашите гуми Фулда. На тях пише Made in France. Тази зима ще им е втори сезон. После ще пиша дали има проблеми. Доколкото знам има Фулда, която е Made in Germany, Poland и China. Предполагам, че качеството варира в зависимост от това къде са произведени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че само ти ли продаваш Firestone на тази неземна цена :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете нещо за новия континентал 850.

Да, и аз съм се насочил към тях, или към ултра грип 8. Ще следя да видя какво щв кажат по запознатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Континентал произведен в Чешка Република проблемен ли е?

Щото знам масовото да са немски ама тия където ми изпаднаха и взех са чешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Континентал произведен в Чешка Република проблемен ли е?

Щото знам масовото да са немски ама тия където ми изпаднаха и взех са чешки.

В завода на Барум в Злин. Масово вече се пренасочват производтствата. Това не е нов завод на Конти, даже им един от първите аутсорснати. По презумция трябва да е 1:1, защото технологията е една. На практика някой, който е карал с такива да си каже впечатленията!

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В завода на Барум в Злин. Масово вече се пренасочват производтствата. Това не е нов завод на Конти, даже им един от първите аутсорснати. По презумция трябва да е 1:1, защото технологията е една. На практика някой, който е карал с такива да си каже впечатленията!

аз съм с такива тс 830. железни :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калега, аз си закупих Continental TS 850 преди две седмици я DOT-2912, и на тях пише че са произведени в Португалия, доста добра цена ми предложиха затова ги взех, иначе се бях насочил към Good Year UG-8. Мисля че избора ми е добър, но зимата ще си покаже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 12.10.2012г. съм с Goodyear Ultragrip 8===

Гумите не са особено шумни....Но и струват доста пара- 1050 лева.....

Ще ги видя ....що за стока са!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на 205/60/16 ли е цена? При какви главорези си отишъл :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на 205/60/16 ли е цена? При какви главорези си отишъл :blink:

Защо ,,главорези" по 264 кинта на гума...Размер: 205/60/16

Криза е сега, всеки гледа да печели...

колко трябваше да платя?

Не си ли ги сложил рано, или летните ти не стават вече?

Колега, откакто имам собствен автомобил, слагам зимните гуми през октомври...Знач, че е топло, но не така е през нощта и рано сутрин....Искам да съм спокоен...

Летните гуми са с DOT последните месецина 2010г., но са силно износени / така си дойде от Германия /...

Да не говорим, че летните ми гуми са Pirelli P7...

Мненията за ,,Пирели", знаете, какви са- строго негативни.

Редактирано от andrei_S40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами намират се доста по-евтино точно този модел на този размер. Справка при мен цената е с над 30лв/бр надолу като получаваш безплатен монтаж, баланс, нови вентили и чували ;)

Със здраве да си ги караш и безаварийна зима. Много правилно размишляваш относно монтажа на зимните гуми - дори през деня когато се стопля времето, асфалта не може да се нагрее чак толкова много, че да опече гумите :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами намират се доста по-евтино точно този модел на този размер. Справка при мен цената е с над 30лв/бр надолу като получаваш безплатен монтаж, баланс, нови вентили и чували ;)

Със здраве да си ги караш и безаварийна зима. Много правилно размишляваш относно монтажа на зимните гуми - дори през деня когато се стопля времето, асфалта не може да се нагрее чак толкова много, че да опече гумите :zustimm:

Дон Диего, разсеян съм просто...това което си написал, определено е оферта.....При това добра....Това си под 1000 лева.....

За мое съжаление, изпусната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моите 850-тки пристигнаха, тея дни ако свърша работа по-навреме ще ги монтирам. дот 2312, произведени в франция.

от къде пристигнаха? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масово вече се пренасочват производтствата. Това не е нов завод на Конти, даже им един от първите аутсорснати. По презумция трябва да е 1:1, защото технологията е една. На практика някой, който е карал с такива да си каже впечатленията!

На практика съм карал Потенци, произведени във Франция и в Япония. Японските нямат нищо общо с европейските ментета. Независимо какво ми доказват, винаги бих предпочел немско Конти пред португалско, камо ли пред чешко. От друга страна, ако нямам избор, страната на производство не би ме спряла да купя даден модел. Познат си е купил 850, така че тази зима ще го тествам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт е, че всички гуми до които съм имал допир и са били произведени в Япония нямат нищо общо с техните варианти произведени из Европа.

Там наистина качеството е издигнато на пиедестал и гумите се изпипват много

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На практика съм карал Потенци, произведени във Франция и в Япония. Японските нямат нищо общо с европейските ментета. Независимо какво ми доказват, винаги бих предпочел немско Конти пред португалско, камо ли пред чешко.

Това е абсолютната истина и според мен...Аз така брах ядове с Йокохама произведени мисля във Филипините ,та още чисто нови поеха доста баланс и леко шумяха,а на мои приятел с по голям цолаж японски не се чуваха /един и същ модел/...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...