Jump to content

Recommended Posts

Аз купих комплект гууд иър ултра грип 8 комплект всичко 1050 лева.

Ще ги сложа след две садмици, за да стане малко по-студен асфалта ...В момента е направо горещо през деня и ме е страх да не ги ,,изпека"...

Мислих Мислих и се доверих отново на гууд иър...

Другата алтернатива бяха Континентал или Нокиан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 359
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да,изчакай като всички тиквеници да падне първия сняг и да не можеш да стигнеш до някой сервиз да ги монтираш.

  • Like 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мобилните сервизи едва ли ще успеят да огреят всички при първия сняг.

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но при 31 градуса температура през деня да сложиш нови зимни гуми си е разхищение ... да не говорим колко ще се "лигавят" на тоя врял асфалт

  • Like 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да се чака първия сняг? Просто като температурата следобед не надминава 10-11 градуса няколко поредни дни, вече е за зимни гуми. Не е нужно нито сняг, нито дъжд да вали.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо да ги слага на колата? Аз си ги сложих на зимните джанти и си чакам. Стане ли време - 20 мин е да смениш едните джанти с другите и не е необходимо да ходиш на гумаджия.

Тестовете на АДАК са излезли - гледайте, избирайте и поръчвайте :lol:

Гледам Дънлопа е на 3то място - златната среда, между отличниците :)

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора,които са помислили и за това!

А разликата в цената на монтажа :gruebel:

Нали се стискаме и правим фасони за по-ниски цени пък сега ще се правим на масони и на първия сняг ще си викнем мобилен монтаж :flehan:

Под секрет да знаете за мобилния монтаж - обслужват си корпоративните и редовни клиенти с предимство когато настане лудницата, но вие пак се надявайте да дойдат :hilezh::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А разликата в цената на монтажа :gruebel:

Нали се стискаме и правим фасони за по-ниски цени пък сега ще се правим на масони и на първия сняг ще си викнем мобилен монтаж :flehan:

Под секрет да знаете за мобилния монтаж - обслужват си корпоративните и редовни клиенти с предимство когато настане лудницата, но вие пак се надявайте да дойдат :hilezh::zustimm:

Добре казано Ванка,изпревари ме :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но за сметка на това ние работим и ще могат да почакат спокойно :lol:

Аз скоро май ще съм по-близо то теб ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Мисля, че това е най-доброто за сезон зима 2012 - ContiWinterContact™ TS 850

Понеже модела е нов ще можем да споделим наблюдения след няколко месеца, сигурен съм че няма да има недоволни.

Успех

Редактирано от d.sekulov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми докараха новото Toyo :flehan: - http://www.toyotires.bg/tire/pattern/observe-gsi5

Евааааси значи ! Даже си има и орехови черупки в нея :lol::flehan: Супер мек протектор, странични ламели, а-у ! Абе раздвоен съм м/у тези и другите които исках да слагам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 зими карам личната със Sava Eskimo s3+ и съм много доволен.Имат още доста грайфер,но са с ДОТ 2008 и няма да си правя експерименти и за това ще ги сменям с нови и мисля пак да взема същите.Служебните са с DUNLOP и смело мога да кажа че Савата по нищо не им отстъпва.

това са гумите: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-gumi/sava/eskimo-20555-p-43691.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавай с новата Сава,че вече я правят в полша(поне тази която ми докараха) и да ти кажа като гледам словенската и тази разликата е видна като външен вид за качество не мога да кажа за полската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако случайно не успея да събера средства да си купа желаната от мен зимна гума (КонтиненталКонтиУинтерКонтакт ТС830)

Какви други предложения като качество и поведения в зимни условия бихте ми препоръчали като марки и модел.

За най-добре и едни цени да се споделят.

Размера е 195/65/15 индекса за скоростта ме устройва Т - 190км/ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 зими карам личната със Sava Eskimo s3+ и съм много доволен.Имат още доста грайфер,но са с ДОТ 2008 и няма да си правя експерименти и за това ще ги сменям с нови и мисля пак да взема същите.Служебните са с DUNLOP и смело мога да кажа че Савата по нищо не им отстъпва.

това са гумите: http://www.avtogumi.bg/oscommerce/zimni-gumi/sava/eskimo-20555-p-43691.html

Sava Eskimo е добра гума, цената също. Модела е стар но когато беше актуален се оценяваше добре в тестовете. Каръл съм малко с такава гума и съм останл с добро впечатление. Тук си позволявам да споделя и личното ми мнение за марки гуми които съм имал възможността да ползвам.

- Maloya Cresta 220 - ползвани 4 сезона, около 40 хил.км на личната ми кола - ПЕРФЕКТНИ !

- Debica Frigo Directional - ползвани 5 сезона, перфектни на сняг, бавно износване, МНОГО ДОБРИ въпреки ниския си клас (новия модел Frigo 2 е зле!!!)

- Kormoran Snowpro - на служебна кола, държат на сняг, много са меки, бързо се износват и увреждат от удари. Не бих ги препоръчал

- BF Goodrich Winter G - доста зле

- Sportiva - трагедия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз никога не бих сложил на личната си кола,а и на клиент(освен ако не държи) Гиславет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се обосновеш?

Аз карам от 5 години с летни и зимни Гиславед и само ЮроФрост-а малко ме разочарова в сравнение в НордФрост-а, но като цяло нямам значими оплаквания, напротив.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мои клиенти купували първо ЕФ3, минаха в последствие на ЕФ5 и нямат оплаквания :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да съм честен не знам,просто не ми допадат като изработка и визия,въпреки,че много хора са доволни от тях. Просто има няколко марки гуми с които не бих си направил експеримент да си сложа на колата и Гиславета са едни от тях. На времето като бяха самостоятелна фирма много клиенти ги харесваха,но като минаха в Конти груп започна да има оплаквания,кривеха се за около 2г,не държеха зимата и се цепеха от най-малката дупка. Същото се случи и с Викинга. Сега може да са си оправили грешките.

Редактирано от Geeppii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 зими карам личната със Sava Eskimo s3+ и съм много доволен.Имат още доста грайфер,но са с ДОТ 2008 и няма да си правя експерименти и за това ще ги сменям с нови и мисля пак да взема същите.Служебните са с DUNLOP и смело мога да кажа че Савата по нищо не им отстъпва.

това са гумите: http://www.avtogumi....55-p-43691.html

Не си прав ша знай'ш.

Просто Дънлопа е насран като Савата, а не обратното :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,миналата зима бях с Dunlop 3d на 2 години и много трудно се качвах до нас . Улицата я чистехме всеки ден с комшиите и т.н . Предложете ми някакви гуми за 150 лева бройката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...