Jump to content

Избор на пералня


Recommended Posts

  • Отговори 245
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е сола купих много ясно, кво друго да купя. Стига сте се ебавали да не палим ракетоноситело.

Изобщо нИ сА ебаваме, Солата е нещо като Милето при пералните .. :hilezh:

Ку треа съм честен,моята е по-тиха и по-малко вибрира.Пак е Миле ама е секънд хенд

Е ти си направил, най правилният избор .. :D

Тук е момента (ако трябва и аз да съм честен) да кажа, че всички колеги по горе в темата, дето са писали, че Миле кара по 20- 25 години, много лъжат .. :lol:

Моята е вече на 30 и още пИре .. :D 20 г. я ползвам аз и 10 г. преди това бай Австриец ..

Преди 2 г. наистина ми омръзна да я гледам и я изнесох в лятната кухня, да пере работни дрехи и си взех по нова пералня, марката няма да казвам .. :hilezh:

За целия този период, само 2 пъти смяна на лагери ..

И най интересното е, че Германците са се учили от Руснаците като са я правили .. :lol:

Единия лагер от задна полуоска на Лада, другия лагер от Москвич .. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2 години си сменил 2 пъти лагерите? Правилно ли разбрах? :blink:/> А семерингата смени ли я?

Редактирано от Zdravkicha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Miele наистина са добри. Но и те взеха да правят компромис с качеството при новите модели по мои наблюдения. Виждал съм нова пералня с пластмасов казан,кръстачката на барабана при новите модели е алуминиева и се разяжда от препаратите. Аз съм за Miele от по-старите модели 9хх,3хх,4хх,5хх 1995-2005 -та- здрави и красиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така,така ми казаха и в сервиза. Хубавото е,че частите са взаимозаменяеми,тоест,кръстачка от Новотроник 9хх става и на новите модели smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кръстачката на барабана при новите модели е алуминиева

че аз други,освен алуминиеви не съм виждал :gruebel:/>

Редактирано от samsung
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Дайте акъл за Миеле :) доколкото се ориентирах май секънд хенд е по добре от ново куче за същата сума :)

 

Примерно нещо такова добре ли е :

 

http://olx.bg/miele-novotronic-super-w-935-wps-i58434466

 

Не можах да се ориентирам много в класовете и технологиите им, гледам широко се рекламира казан пчелна пита

 

Максимума ми е 400-450 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е сервизирана правилно, а то най-често е така, ако се взима Миле от утвърдените фирми, то не 2-3, а пет пъти по толкова години карат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@А80, наъни се малко и си вземи с пчелна пита - това е истинското Миле. И не ползвай омекотители с нея при цветни дрехи (златно правило на Миле юзърите)  :birne:  - само течен прах, и си ти. Нищо друго не може да се доближи до изпирането на това добиче, особено ако си държиш на дрехите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема за мен на втора употреба перални е голямото неудобство причинено от ниския им капацитет. Една олекотена завивка не може да побереш вътре.

За 500лв. се взема нова пералня за 8кг. пране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е в втората употреба на AEG и MIELLE. Ако е запазена,няма да имаш никакви ядове,а прането ще свети. 

 

Това е нещо като Б4-ка - АБК  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И малко след като изтече гаранцията си пак без пералня .. :biggthumpup:

Напълно възможно е, но след 2-5г./в зависимост от гаранцията/ изобщо няма да ме бърка, въпроса е че, това е вещ която да ми служи, не аз на нея.

Според приоритетите всеки да си прави избора. :zustimm:

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, точно тези антични Милета са в пъти по- лесни и удобни за уотреба от модерния ми Бош например. Ако изкиха сегашната ми пералня (остава една година гаранция), ще мина на Миле, както направих за други електроуреди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...