Jump to content

Recommended Posts

Нещо ме сърби косата за едно сонче z1 compact. Какво ще кажете? Или да си поръчам самсунг ес5? Сега бутам на едно НТС сензация ХЕ и съм си доволен, но малко да ъпна.

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S5 mini предполагам? Който още не е на пазара...

Z1 Compact е жесток телефон. Адски много ме кефи всичко в него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще е z1 compact. Един приятел ползва z1 и к'ви снимки прави - падна ми ченето като ги видях, но малко ми големее в ръката. Затова се насочих към компакта. Гледам ттданните са му повече от задоволителни. Ще се радвм някой ако използва до сподели. Тия самсунзи много пластмаса на пипане , нещо не ги свиквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да препоръча сервиз, че искам да занеса един китайски таблет. Неще да се пуска и не се знае какво му е. Искам да ми кажат може ли и има ли смисъл да се оправя.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди търпелив с китайчетата. И аз имам един китаец(взех го на децата да гледат филми и да си играят), който не искаше да се пуска по същия начин. Не се зарежда и това си е. 2-3 дни по-късно си заработи все едно нищо не се е случвало. Няколко пъти след изпускания се е разглобявал на съставни части. Само запоявам леглото на картата и кабелите на батерията...... все пак децата са ми на 5 и на 6 :blume: За 2 години служба и 119лв. платени за него си е направо супер инвестиция.... :hilezh: 

По въпроса за дисплеите имам SGS3 mini със SuperAmoled. При намалена яркост почти докрай, цветовете са много по-живи от тези на жената на телефона SGminiS2. Направо съм влюбен в дисплея... :respekt: ......но.....потвърждавам, че при ярко слънце не се вижда особено добре....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тоя е изпускан няколко пъти и единия път нещо му стана на копчето за пускане и трудно се пускаше и по едно време просто смотаното копче се счупи съвсем. Преди година и половина го взима ме за 500лв тоя таблет. Отзад пишеше My Badge, 7" 3G супер малко вътрешна памет и малко рам. Защото е 3G за това ми се иска да видя дали може да се оправи. Носих го на едно място, но нищо не можаха да ми кажат.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Поръчах на баща ми Motorola Moto G за 176 Евро от amazon.de и го чакам да пристигне. Вероятно е едно от най-добрите предложения за парите си, пък да видим дали не греша :)

Моя дойде сега, 100 паунда :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На самсунг как се разделя десктопа на две? Нещо не намирам как. Приложение ли трябва? Пробвам на 4ка и на таб 2ка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да се отърва от гугълските паразити в моторолата?

Цяла страница в менюто са - Google Play Books, Google Play Movies and TV, Google Play Music, Gmail, Hangouts, Google+, Google Play Newsstand, Google Play Games...

баси майката, не дава да ги деинсталирам :hilezh:

 

И тва ли трябва да му сменям РОМ-а, омръзнА ми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че гуугълските приложения са паразити, но да мисля, че не могат да се махат. Някои мисля можеш да им садеш Disable. Иначе с един CyanogenMod си готов.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе с един CyanogenMod си готов.

 

Бъркаш ми в раната:). Не съществува по-бъгаво "приложение". Официално (след 5-6 месеца) вече има проблем с дайлъра :hilezh:

Всяка следваща версия работи по различен начин.

 

Гледам, че в андроид-бг препоръчват mahdi rom, който също има бъгове, но се търпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно казано единственият бог, който забелязвам от как съм сложил мода е с камерата. Като снимам излизат много тъмни снимките и трябва да вкл ръчно светкавицата, снимам и си вкл авт режим и са ок снимките. Други проблеми не съм имал. Обновявам през няколко дена найтлито.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време, когато ГПС-ите още бяха рядкост в телефоните, бях свидетел на следния "диалог":

- Как е тази навигация

- супер работи, има си всичко, даже знае пътя до Луната.... 

- абе като карам малко по-бързо ми пропуска отбивката на магистралата...

- е това е защото има време за което се обработват данните....

 

Общо взето това е мнението ми за ЦМ11 :).....а като чета по форумите май никой не е стигна по-далеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че гуугълските приложения са паразити,

Koе не е паразит?

Google Play Books, което е "unavailable in your country" ;

Google Play Newstand, което като го отворих ми показа новини за американски "футбол'' и сватбата на некакъв черен рапър с неква мастия ;

или Google Play Movies and TV, в което има само американски телевизии и сериали по 5 долара серията?

 

Бах майка им, не всички сме американци ве, да вземат да праят телефони и за нормалните страни лии ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Play books го нямам, newstand-a се адаптира и при мен поне като съм го отварял ми е изкарвало интересни четива, play movies май е доста ограничено и го имам, но просто не му обръщам внимание че е инсталирано :)

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Koе не е паразит?

 

На тия мизерии може да им дадеш "Disable" от настройките и да скриеш шорткъта от лънчера. Приложението пак ще си остане на телефона, но нито ще е активно, нито ще му гледаш иконката. Тва при положение, че не ти се руутва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...