Jump to content

Кръгли фарове за 80-ка B3


skohi

Recommended Posts

Здравейте колеги! Нов съм във форума. Интересувам се как да сложа кръгли фарове на моята 80-ка Б3. Търсих в темите, но не открих нищо по темата. Искам да постигна резултат като на тази снимка. Благодаря предварително!

post-80870-0-19367300-1365627942_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм виждал В3-ка с такива фарове,внесена преди повече от 12 г от Германия,човека каза че така я е внесъл и като ги гледах,направо си бяха като фабрични.Ако го срещна ще снимам или някакви "поръчкови"

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, продължих да проучвам. Оказа се, че има цели тунинг маски спрени от производство доста отдавна. Фирма за фарове(Votex) произвеждали само фарове,но и те са спрени. В крайна сметка се оказа, че няма много варианти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен М Комплект 33 и фарове от лада 1600 S. :steinigung:/>

Недей да съсипваш колата. Вземи си двусекционни фарове и ще си сто пъти по-доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно съседче с такива фарки оригинални на едно черно Б3 1.6ТД Ако го засека ще щракна някоя снимка, колата изглежда добре. Иначе от къде, никаква идея, най-вероятно от някоя морга да си свалиш ако има кола с такива фарки :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не приклякам чак да повръщам от гледката... nixweiss.gif

Но па ми и казАха, че не съм достоен и не заслужавам да имам бе4ет'ри компътишАн, та... owned.gif

Мисля, че има оригинални HELLA такива фарове за Passat B3.

Убеден съм, че струват поне половин читав бъбрек, но си заслужава проучването. zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако много , ама много държиш да имаш по два фара , по-добре потърси правоъгълни. Поне ще има някаква заигравка и като дизайна ще напомня на друг модел Ауди.

С кръглите е като Обама да се изруси...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има си оригинални такива фарове и са рядко грозни,за тва са нищожна бройка hilezh.gif

Не се излагай с такива фарове,сложи си двусекционни + лупа Моримото и си карай като пич zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз като фен на американските мускули много пъти съм си мислел по въпроса и мойто купе да придобие подобен вид :). И тъй като отворихте темата аз като кандидат дизайнер ще си позволя да ви представя моята идея,само тез дни да имам повече свободно време ще надраскам една скица :D.НЕ казвам,че това ми харесва просто моята идея е подобна....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пък ми мяза точно на Москал 408 с тези фаркиhilezh.gif Лята джанта да му сложиш-добре, спойлерче, това-онова-става....Ама пък да загрозяваш колицата с тия грозотии по предната маска, си е направо кощунство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене пейките по задния капак никак не ми харесват... Предпочитам да си направя колата както на мен ми харесва. Просто си падам по по-ретро визия(което не изключва летите джанти естествено). Не държа на всички да им харесва просто се интересувам дали може да стане без да ми се налага да си продам черния дроб за да си купя HELLA комплект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........интересувам дали може да стане без да ми се налага да си продам черния дроб за да си купя HELLA комплект...

За ставане,ще стане.Само дето въпросните фарове на Votex са много редки и намирането им е почти "мисия невъзможна"/за бъбрек може и да се класираш/.Иначе,имало ги е както за B3,така и за B4/правели са ги и за Golf 3/:

030148901.jpg?r=0

030149241.jpg?r=0

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз за такива говорех http://bringatrailer.com/2007/08/14/rare-clean-1984-audi-ur-quattro-coupe/, поне да прилича на нещо, че иначе става като стара ланчиа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

навремето през далечната 1995г баща ми докара нащо б3 от германия и един комшия искаше същото но му докараха такова с кръгли фарове така си дойде от там не знам каква марка са били защото тогава не ми разбираше главата обаче и оригиналните фарове бяха в багажника та той си ги смени защото не му харесваше , мисля че е безмислено колегата да прави тая интервенция да си сложи цял фар с броня от 90-ка и да не се занимава безмизлено е:zustimm:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Нов съм във форума. Интересувам се как да сложа кръгли фарове на моята 80-ка Б3. Търсих в темите, но не открих нищо по темата. Искам да постигна резултат като на тази снимка. Благодаря предварително!

Колега ако искаш говори с този човек. Фаровете му са точно каквито ти искашzustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинални кръгли фарове съм виждал из София само на една 80- ка и определено я загледах, защото се открояваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука хвърли едно око тунинк за ауди 80. - 20855589 | Автомобили и авточасти - Автоаксесоари, консумативи

Точно същите фарове,каквито търсиш.zustimm.gif/>

Редактирано от batiaro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...