Jump to content

Модификации по нашите А3


Moonland

Recommended Posts

То това хубаво... ама ти смени целия плафон с чисто нов..... сега имаш коренно различен по дизайн/стил заден плафон..... ко праим? :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Saturday, June 18, 2016 at 19:56, iko 1 написа:

 

Плафонът му се връзва чудесно с интериора. И седи доста по-добре от стария.  Стига се вталява. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плафонът сам за себе си нищо му няма... ама и предния тогава трябва да е същия (според мен) :) Различна форма копчета, различна форма, стил и прозрачност визйори....

Иначе става абсолютен автоморгинщайн... :) 

 

Въпрос на вкус разбира се, просто питам има ли някакъв скрит замисъл в тази посока или "това изпадна"...

П.с. Как няма да се вталявам... плажен сезон идва... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А старият му пък като беше идентичен с предния....

Няма да коментирам изказването ти за "моргенщайн" (изцяло в твой стил). На мен визуално ми допада и се връзва с интериора. А също и с предния. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моргенщайн....вече си я запаметявам в речника тази дума и ще си я използвам. И аз подкрепям мнението на Муун....като ще се прави нещо,поне да е като хората. Иначе идеята е чудесна .

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналният ми плафон грам не ми харесваше и не се връзваше с колата. Предния е същия цвят като новия. Старият е синкав и въобще не ми се вписваше с бяло-сивата тематика на интериора ми. Аз мислех да купя от тия в Ebay за а3 с отделно ляво/дясно + амбиентно, но този ми допадна много повече, голям стил има. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми харесва новия ти плафон. На всички колите ни са Моргенщайни, все пак не знам някой от форума който да не е пазарувал от морга. :hilezh:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм пазарувал части от България или морги.Говоря за модификации. Моята морга се казва ибей :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolfgar, не се обяснявай на "ОриЖиналдЪ" промивките!!! Плафона стои супер, ако ще и от Б1- чка да идва.

 

Относно морген... май БГ като цяло e авто моргата на EU. И сега пием доста кенчета от бивши автомобили, но щяха да са повече ако не бяхме ние, албанците, сърбите и югоизточните ни съседки. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,карайте си количките с удоволствие. Щом нещо по нея сте си го направили за да ви харесва на вас , какво ви бърка мнението на другите? Нали това си е ВАШАТА кола и ВИЕ си я карате. Важното е да си подържаме автомобилите без значение от къде идват....наша е отговорноста превозното ни средство да е надежно и да не създава опасност при движение по пътищата....за нас и за околните.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Икзактли! :zustimm: Но предвид темата и кефа след направен мод, когато се намеси "някойчо" и почне да judge- ва в 99% негативно останалите, не е ок! За това и не се отбелязвам в тая тема, макар и да съм напред с някои елементи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Тази тема още със заглавието си определя съдържанието. Тук би трябвало да става дума за модификации, а не само за retrofit-и (надграждане с фабрични екстри). И когато на някой не му харесва модификацията (всеки си има собствено виждане и трябва то да се уважава), може просто да напише "на мен не ми допада защото ........" без да използва епитети от рода на "моргенщайн" или подобни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Разбира се, че темата не е дефинирана и не се използва само "retrofit-и (надграждане с фабрични екстри)" - примери за това има почти на всяка страница от 100-те до тук. 

 

И тъй като виждам, че интересът към едно понятие, което явно "въведох" е голям и вече се появи 7-мо тълкование, нека поясня, че използвайки това назователно нямах предвид нито произхода на частите, нито това дали са оригинални или не, нито дори дали са от същия модел, а направих асоциация с това какво се намира на територията на една автоморга... (има друго точно нарицатлено, но няма да го спомена, за да не почне нова дискусия и нова интерпретационна вълна :) ), но най-важното - далеч не целях да прозвучи обидно за когото и да било, специално обърнах внимание на това и на човека, към който реално се обърнах с въпрос (макар и с отговори да се ангажираха и други).

Викам обаче вече да оставим тълковните речници - всеки е свободен да хареса или не дадено техническо решение / модификация и да изрази мнението си, независимо от това дали то противоречи или съвпада с това преди или след него или дори всички останали, както и bsdnikolov отбеляза. Всеки е свободен и да хареса или не чуждото мнение, в този случай обаче не е нужно да коментира това, пак ще цитирам bsdnikolov с негово позволение: "всеки си има собствено виждане и трябва то да се уважава"

А който не желае да пише въобще в темата - тя далеч не е със задължително участие :) 

 

Нека вече се върнем към техн. дискусии. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Спрял съм се на покупката на Audi A3 8P и в момента съм общо взето на етап търсене, но имам следната главоблъсканица. Тъй като стандартния салон не ми допада на визия искам да е с кожен салон, но колите с този салон са малко като бройки. Огледах по форума колкото можах и не намерих никъде някой да продава кожен салон за тази кола. Пропускам ли нещо, салона на някоя друга кола ли е съвместим и заради това не намирам?

 

Ще ви бъда адски благодарен, ако ме светнете малко по темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Cho. написа:

Пропускам ли нещо, салона на някоя друга кола ли е съвместим и заради това не намирам?

Не. Няма съвместим салон, който да може да се вземе от друга кола. Просто тук няма никой, който да продава такъв салон. Започвай да звъниш по моргите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само от 8V, с преправяне става и от много други модели на марката.

По английските форуми съм мяркал от А5, че дори и bucket-и oт RS6.

Вече дали цената и занимавката си струва е отделен въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,планувам да поставя BNS Navigation на мястото на Concert 2+.

Въпросът ми е ще стане ли всичко Plug&Play след като нямам FiS?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля и аз вече съм с ксенон :) Определено си е друго.Човека от който го купих ми беше дал и крушки, но реших да си купя нови и послушах съвета на колегата Ivelin88 . Взех си Philips Xtreme Version .

 

audi-a3MpHmjuy_sredna.jpg

Philips-Xenon-X-treme-Vision-D2S-Box-Bul

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Ivelin88 написа:

Здравейте,планувам да поставя BNS Navigation на мястото на Concert 2+.

Въпросът ми е ще стане ли всичко Plug&Play след като нямам FiS?

 

Да... и не:

Инсталацията е plug&play (е, трябва да добавиш GPS антена разбира се). Ако не си сменял и радио усилвателите преди при преминаването към Concert II+ няма и да се налага да сменяш пак.

Проблемът е обаче, че BNS 5.0 няма визуална "навигация" на нейния си екран, навигирането става чрез стрелки и индикация на FIS-a. На екрана на BNS-а ще виждаш единствено зададената крайна цел и оставащите километри. Разбира се ще имаш гласово навигиране, но толкова. Според мен ще те подвежда повече, от колкото да ти е от полза, като не знаеш къде точно трябва да завиеш.... 

RNS-E би бил единствения пълнофункционален избор при липса на FIS, поне от оригиналните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rns-E е най-яката екстра за Ауди А3. След нея може да навържеш още сумати ретрофити като парктроници,блутоот, камера и тн.Супер се кефя,че послушах Moonland.малко повече пари, но всяка стотинка си заслужава 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,няма две мнения по въпроса,но и цената(1000+ лв)никак не е малка!Има BNS в олх и за по 250-300 лв,въпроса е обаче дали има дискове за навигации за нея,защото ако няма и концерт 2+ върши същата работа!Моля всички компетентни да изкажат мнението си за BNS-а,защото цената е приемлива ако наистина навигира и има карти за нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...