Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,това ни е първото мнение в този форум :hilezh: и имам еди въпрос.

Каде най-изгодно може да се намерят гумите Goodyear в България,по конкретно 195/65/15 Ultra Grip7,

мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 170
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

SLO,

Ето челната петица:

1) Goodyear Ultra Grip 7

2) Dunlop Wintersport 3D

3) Vredestein Snowtrac 2

4) Pirelli W190 Snowcontrol

5) Continental WinterContact

Привет! Аз съм с 4 Goodyear Ultra Grip 7 и мога да кажа, че са уникални :hilezh: Има ги в Радиал 2000.

Редактирано от Dako
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е да видя мнения по този въпрос.

Както писах,това ме посъветва човек който се занимава само и изклучиво с гуми,едва ли иска да ме метка мен,достатачно ми е близък.Не съм имал подобна гума за да твърдя как се държат и колко са качествени,а че са много меки е факт.С малък натиск върхо ламелата се огъва до долу,а при пояко спиране направете си сметка какво става когато я натисне 1.5тон кола на асфалт.И нищо грешно не съм написал и не ми казал пича,"гума за много студена зима или за един сезон"което според мен е 100% вярно.Аз също бях решил да слагам Гиславед,ма когато реално се замислих си взех по-скъпи даже!

Нека и други колеги да си кажат мнението.

В крайна сметка аз съм направил избора,и съм опитал да сподела един съвет,нищо повече.

Факт е, че много от българските автомобилни състезатели използват Гиславед за зимни тренировки и твърдят, че нито Фулда, нито Мишелин могат да се сравняват с това сцепление (чул съм го лично). А дано поне те да разбират от гуми, а?

Колега,кой поточно състезатели използват тези гуми зимата че ми е любопитно.Случайно,ма съвсем случайно имам малко допирни точки с повече пилоти и ще ми е интересно да ми кажеш кой от тях ползват.Нищо лично,само ми стана интересно! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На срещата в Пазарджик в събота Ванката(Himika) похвали много щатските гуми Cooper. Действително това е така и са внасяни от МИТ. Може би и сега се внасят. Обаче те са от високия ценови сегмент. :D Произведени са задължително в САЩ. Сайта :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам тук ако имате желание всеки който се е добрал до неква врътка да постне цени на най популярния размер зимни гуми във форума, а именно 195/65/15. кой откъде как и с какви отстъпки разполага. щото иде зима и треа се обуваме.

аз си купих Дебица 195/65/15 4 бр+мон 400лв м33

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любопитно ми е да видя мнения по този въпрос.

Веднъж съм карал такива гуми и мнението ми е същото

Държат се чудесно на сняг и лед но напролет бяха като пистови вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж съм карал такива гуми и мнението ми е същото

Държат се чудесно на сняг и лед но напролет бяха като пистови вече

Напролет гумите се свалят и как пък го измислихте това за нестабилноста на джиславета не може да ми стане ясно :bia::bia::(:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички почитатели на "Debica" искам да кажа,че гумата си я бива в/у снега,но понеже е много мека и бързо се износва когато се разтопи снега и се кара само в/у суха пътна настилка.Това мое мнение е в следствие на факта,че служебния автомобил беше оборудван с четири нови гуми и след 24000км. предните ми гуми бяха доста износени,а трябва да измина 60000км. докато ги сменя с нови.Както повечето от вас виждат, зимния сезон не е както преди 10 години и вече не се кара към 5 месеца в/у сняг,киша,лед или мокра настилка.По тази причина според мен не трябва да се купуват зимни гуми на които протектора се огъва и с кутре. :bia:

Да не стане така,че на следващия зимен сезон да се купуват нови гуми.

Това разбира се важи за шофьори които навъртат доста км. на месец. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

gospoda, kajete ot kade nameria zimni gumi razmer 225/40/18,

na po-normalni tzeni ?!

Аз вече се примирих с цените и липсата на избор на 18" гуми и затова сега отивам да платя 4бр.Continental 4x4 WinterContact (265/60/18)за 515 лв/бр.--дано поне си заслужават парите! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблеми с намирането на необикновен размер зимни гуми ... по-скоро шефа де. След като се оказа, че в Пловдив никаде няма 255/50/19 получих някой изгодни оферти от София до 500 лв. (10х to Koko_100_C4) но накрая се метна на някакви от демонстрационна кола свалени на 2000 км. Pirelli Ice&Snow 275/45/19 за по 400 лв. парчето - направо без пари. Голяма далавера удари. :rolleyes:

Та по тоя повод вече знам да не си взимам 19-ки джанти. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблеми с намирането на необикновен размер зимни гуми ... по-скоро шефа де. След като се оказа, че в Пловдив никаде няма 255/50/19 получих някой изгодни оферти от София до 500 лв. (10х to Koko_100_C4) но накрая се метна на някакви от демонстрационна кола свалени на 2000 км. Pirelli Ice&Snow 275/45/19 за по 400 лв. парчето - направо без пари. Голяма далавера удари. :rolleyes:

Та по тоя повод вече знам да не си взимам 19-ки джанти. <_<

Абе ти с тез икономии и 16 цоловите ще ти дойдат на баир :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега кара пасат комби с 14-ки. Вървяла повече и горяла по-малко.

Ама изглежда много смешно :rolleyes:

Естествено че ще върви повече и гори по малко, но само по километраж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че ще върви повече и гори по малко, но само по километраж.

Шамар да е - на аванта да е :puke:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matador 195/65 R15 MP59 - Nordicca -зимна, асиметрична шарка!

Това е новата зимна шарка за 2006/2007 г. на Матадор

Много е добра и на много прилична цена за този клас!

Може да ги разгледате на:

http://catalog.bg/company.php?company=3233

;)

post-4606-1166869526_thumb.jpg

Редактирано от Syntetik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...