Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 5


sky

Recommended Posts

  Колеги днес посетих Пловдивския панаир и се загледах в един павилион за някакви добавки за двигатели.

За голямо учудване имаше една кола (ОПЕЛ КОРСА С БЕНЗИНОВ МОТОР) на която бяха свалили картера и капака на главата за да демонстрират как работи без масло след използването на тази добавка.  - http://www.suprotec.bg/

 

Ако използвам профилактично тези продукти в 2,7ТДИ

 

  дали това може да навреди на нещо по  колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди десетина години един приятел сложи подобна добавка на Опел омега дизел, добавката беше руска и струваше към хиляда лева литъра, което стигаше за три коли. Сипваше се в двигателя на три етапа, като се караше определени км. и маслото се хвърляше. На Пампорово на -20 градуса омегата палеше от раз, а нови коли едвам палеха, включително и моята бензинова. След това си сложи и на другата кола и беше доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали има наблюдения за колко километра се изтъркват по-твърдите гуми видимо?

Карам едни Bridgestone potenza и днес Като се загледах, като че ли за 15ккм са спаднали двойно :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, приятел продава Пауърбокс за 3,0 тди. Ако някой има интерес ще му дам телефона на момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Логиката е че при напълно изправно возило практиката показва това..иначе си мисля че поради постоянно зацепените мостове и неперфектния синхрон между тях се случва това (мое мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като карах стария кош 1.8Т-то бая изкараха гумите и не виждах никакво износване.

Сега на тоя кош съм сменил всички тампонки и ми е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефане , като сменях маслото Ники огледа цялата ходова част и нямаше забележки, отделно нямам криво износени гуми,, др вариянт е щот му раздавам цялата газ по завоите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз си мисля че при тебе е от повечкото газ,която му раздаваш,.но честно казано и аз да имах такава кола и аз щях така да я карам :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой има познат който продава що годе читавo Audi A3 2.0 TDi Auto до 15 000лв препоръчително е да не е черно и да има парктроник... нека да сподели :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

 

Колегите райно

 

ACE Castrol

 

кокич



Гледам много захладня...Сменихте ли си зимните гуми?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...