Jump to content

Audi A8 L 4.2tdi или 4.2fsi


Recommended Posts

  • Отговори 110
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Само дето е реден фейслифт точно тази,няма мигачи на огледалата ,скоростния лост е стария и няма хромираните обръчи около копчетата на мулти волана 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масова практика е да се сменят фейслифтите и аз винаги съм го правил в интерес на истината на куп коли и джипове,но е крайно недопустимо и несериозно ,а доста коли са обявени така,по талон 2004, а в обявата 2008 заради сменения фейс.

Има хора,които купуват коли без да ги карат в сервизи да се вглеждат в талони и подробности,миналата есен продадох джип за 30к,точно на такъв човек.

Няма общо с темата,лични предпочетания,ако вземам кола за 20 евро ,както е в случая по добре да е w221 s500 от колкото фейс-а на а8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не почвайте с глупостите, 4х4-то щеше да е оферта ако не скопяваше толкова. За всекидневно каране не е необходимо, само за специфични места за живеене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я стига си ги писал и ти.

Карал ли си талига 2 тона само на задно?

Постоянно иска с вратите напред.

За дъжд да не говорим, което не е екстремно условие или място.

Няма да я караш все на слънце и прав път.

Четворките може и да "взимат" това-онова, но "дават" доста повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом в това е проблема има форматик.,казах го заради парите-концепцията кола от 2003-та срещу 2006-та и нищо лично ,ама в221 с фейс от 2010,да не говорим пък амг пакет, някак си аудито...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stoil пак преекспонираш 90% от лимузините са на задно и тва с вратите са си некви твой представи за нещата....

Зимата ако няма дълбок утъпкан сняг задното си е перфе тва куатро стига сте го възхвалявали толко поне до Д3  не е няква неземна технология..

Сравнение между в221 и а8  :biggthumpup: Стига тва е нереално в смисъл разликата е толкова голяма ,че все едно сравняваш а6 4ф с а4 б5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друга ми беше мисълта Методи :hilezh:  Ма ти идея си нямаш от тая кола  просто е твърде консервативна за младжки ориетираните талиги на ауди и отчасти бмв :tomato:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е като да не съм имал от двете.

Айде малко повече да знам за мен си кое ми допада и кое не.

Карайте си лимузините на задно като сте мастери на шофьорлъка, аз съм минал през тоя период и изборът ми е направен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- кола от дилър

- на малко километри, по възможност с оставаща гаранция

- добре окомплектована от към екстри (това не би трябвало да е проблем за А8 с V8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде заминаваш бре, човек?

Свърза ли се с някой, изпратиха ли ти някакви подробности, някакви оферти, някакви варианти.

Недей да ходиш без ясни цели, за да не се върнеш разочарован.

Ако все пак наистина тръгнеш, ако все пак наистина държиш да вземеш кола, която да те радва и можеш да си позволиш да платиш малко по-скъпо (скъпото излиза евтино, не го забравяй), задължително почни от Ауди-дилърите. Ще останеш очарован от бизнес-отношението. Приготви си и пари в сметка в наша банка, от която лесно можеш да преведеш в германска банка, за да не се получи мотане с преводите два-три дни.

И успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парите са ми в банка. Отивам в автокъща. Проучил съм много неща за колата. Ще ми дадат 1 година гаранция. Купил съм билети. Имам и резервен вариант ако нещо и има ма тази кола пу пу дано е ок. Много ще се радвам ако някой остави един телефон нещо ако се наложи да се обадя да питам(относно колата). Това ще е в четвъртък ако се наложи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На какво се спря?

 

Относно телефона мисля, че трябва да потърсиш някой от форума, който има такава кола или който разбира от А8.

За съжаление аз не мога да помогна много в тази насока, затова нямам смелост да си предложа услугите.

Ако искаш, пиши лично съобщение на колегата Stoil - той има такава кола и според мен е доста наясно с нещата и като потребител на А8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питай дали е имала удари, колко собственици е имала, дали има забележки и дали всичко работи. Колко остава от накладките и гумите, колко остава до смяна на масло и т.н. На автокъщата и е работата да ти отговори на тези въпроси.

 

П.С. бензинката се продава много по-трудно от дизел на нашия пазар.

Редактирано от msi200
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...