Jump to content

Мнение за Audi A4 B6 Quattro


Recommended Posts

Здравейте. Гледам из познатите бг сайтове и наскоро попаднах на тази обява. Как мислите, дали колата на пръв поглед си заслужава 9к. Не е натъпкана с екстри, но не е и гола като пушка. С този двигател Куатро рядко виждам а тази ми изглежда доста запазена. Паричките ги имам, но не знам дали няма да се натъкна на някоя изненада ако ида да я гледам. Другият проблем, е че живея доста далеч от Сливен. Благодаря предварително.

 

http://www.mobile.bg/11384026341092552

Редактирано от Dhr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега,аз ходих да я гледам тази кола преди 3 седмици. Изглежда добре колата и на живо. Преден десен фар беше запотен отвътре. Салона има дрвщебни забелешки- счъпен подлакътник и забелешки по тавана. Двигателя запали от раз,работеше равномерно и добре на първо четене. Това е в общи линии. За парите си заслужава според мен. Не съм я карал. Трябва хубаво фа се види куатрото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Мм добрем, ще видя тогава какво може да се направи по въпроса.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Въпросната кола и аз я погледнах не ми хареса. Три Б6-ци имаше по това време във въпросната автокъща, с ръка на сърцето признавам, че не бих купил нито една от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Оле, защо така? Какви са забележките, които Ви накараха да не харесате автомобила толкова?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Много захабен интериор, строшени подлакътници, поставката за чаши не се отваряше, капачето на сенника също строшено. При запалване двигателят претрисаше стабилно, признак за заминал демпферен маховик, копчето на радиото също не работеше коректно. Това по спомени, щото имаше 3 графитени аванта и може някоя от забележките да се отнася за другата кола,  аз не ходих конкретно за тях и съвсем набързо ги огледах. Препоръчвам куатрото да се погледне лично, защото аз може би съм прекалено критичен към колите на 10 години  :hilezh:  Също е хубаво да има 3-4 хиляди над бюджета за покупка да се посрещнат бъдещите ремонти/обслужване, а там вече се навлиза в територията на Б7 и някой друг вече да е поел тези разходи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Сливен купувайте кола само ако ви е близък познат продавача. Казвам го на база познанство с един от местните капацитети и негови разкази.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за 1.9 куатро не е висока,според мен си е нормална,аз лятото моята я купувах на 9300,като цяло няма мн такива екземпляри в БГ,и ако не бях йаресал тази щях да хода до немско,а там в мобилето почват от 4 еврака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента в мобиле.де няма на тази цена. Ако някой може да ми предложи нещо друго, е добре дошъл.

Искаше ми се куатро, най-малко заради зимите в Габрово и неговите баири.

Редактирано от Dhr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Много захабен интериор, строшени подлакътници, поставката за чаши не се отваряше, капачето на сенника също строшено. При запалване двигателят претрисаше стабилно, признак за заминал демпферен маховик, копчето на радиото също не работеше коректно. Това по спомени, щото имаше 3 графитени аванта и може някоя от забележките да се отнася за другата кола,  аз не ходих конкретно за тях и съвсем набързо ги огледах. Препоръчвам куатрото да се погледне лично, защото аз може би съм прекалено критичен към колите на 10 години  :hilezh:  Също е хубаво да има 3-4 хиляди над бюджета за покупка да се посрещнат бъдещите ремонти/обслужване, а там вече се навлиза в територията на Б7 и някой друг вече да е поел тези разходи.

Братле, по тази логика ще стигнем до кола за 150 бона ;) И пак ще си ти трябват след това едни 15-20 за "посрещане на бъдещите ремонти":)  Човека ако може да си позволи Б7 няма да се зазяпва по Б6.  Нали не се опитваш да кажеш, че Б7 са идеални втора ръка и хилки за ремотн не са нужни?:))  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцъ, просто и аз се заглеждам какви коли се продават последните месеци. Прави ми впечатление, че цените на Б6 и Б7 започват да се доближават, но реално има и защо. Може би аз съм прекалено скептичен към колите, които се продават в българските автокъщи. Дали защото съм минал по този път или съм прочел достатъчно такива теми във форумите.

Колата, за която е темата, откровено си е милионник. Айде интериор при достатъчно мерак се реставрира, но ресурсът на автомобила като е взет, колкото и да се налива, колата се превръща в една бездънна яма. То иначе нямаше хората да си сменят колите де.

И в горния пост написах: най- добре човекът сам да погледне колата на място и да прецени за себе си дали го устройва. Аз нито разбирам от ауди, нито харесвам дизели, още по- малко искам да убивам мерака на бъдещите собственици.

Редактирано от _koko_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобно на Александров ще кажа - по-добре не гледайте сливенски коли. Аз дори обяви не гледам като видя Сливен. От чисто физиологична гл. т. в Дупница боли повече, но специално за автомобилите болката ще е много, много по-малка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... по-добре не гледайте сливенски коли. Аз дори обяви не гледам като видя Сливен. От чисто физиологична гл. т. в Дупница боли повече, но специално за автомобилите болката ще е много, много по-малка...

В Сливен излизат добри предложения и автокъщите са почти коректни. Цените също са добри и винаги има отстъпка при покупка. По евтини във Враца, без забележки само нова от магазина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

135000км. ми се струват много-малко за тази кола.... Отделно модела го правят до края на 2004 година, но това може да е дата на първа регистрация. Качваш се в автомобила и в някой център на ауди да я погледнат и преценяваш сам ;) Моята я купих на сляпо само я видях и казах купувам я, и се оказа доста читава за 2 години един носач съм сменил само и обслужването по мотора. Все пак хората са казали че купуването на кола си е и до късмет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези предразсъдъци за Сливен, Дупница.... ала бала? Да не би в Стара Загора продавачите на коли да са с нещо по-добри? :) Айде стига глупости....   вземаш си кола втора ръка-естествено че е и до късмет. И стига сте гледали километражите, много ясно че няма такъв клас кола карана 10 години в западна европа и да е само на 130 000 км!!! И не само в Сливен е така. Какво да си вземе за 9 бона? Валяк може би?  Отивай и гледай колега..... ако те грабне и няма фрапантни неща по нея я вземай.... като нова е струвала 40 000 евро /по цени в Германия/, сега за 4500 каквато и да е, все е добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми харесва колата по снимки нова е била 70к лв сега за колко да я дадат ?, слагаш вагком километрите ако са до 300к двигатела не тресе ако ти хареса е твоята слагаш 2к бюджет за стягане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за жалост нито колегата който е пуснал темета, нито аз..... и т.н. мнооого други колеги, няма да имаме възможност някога да извадим по 80 бона за нова кола!   Затова.... по 7-8 бона коли, нема да ги обявяваме за "неструващи". Колкото и да ти глътне за ремонти в следващите 6-7 години ще е далече от 80 000:)  Да не забравяме, че и новите коли се чупят.... да не кажба, че колкото по-нови, толкова повече ядове, най-вече с електрониката.

Иначе конкретно за това ауди, 1.9 куатро си е класика! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз лятото взех моята беше на обява 9400 за 8800 е взех.Тази гледам,е с що годе запазен интериор,иди шив я и прецени на място.Няма много 1.9 куатро за гледане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...