Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

То не е такъв проблем че са по-високи, а защо. Причината е важна. При проблеми с алтернатора/масите и т.н. страда цялата електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да изкараш пин кода на мотора от старото си табло,и да го сложиш на новото,обучаваш ключовете и готово.

Но това при положение,че таблата са 1:1еднакви.

RB4 доколкото знам означава крипто табло и го пише на всички етикети на А4 Б6,версията ти е на малкия етикет Index D-36,D-42,D-22 и т.н

Оборотомера тръгва ли ти?

Най добре смени таблата при запалена кола,и виж какво се случва.

да всичко върви само като запаля и изгасва това е и не приема обучение на ключ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде из други теми бях дал таблица с точните модели имобилайзери и ампулите. Ти сверил ли си дали ампулата ни отговаря с точност на имобилаюзера. При съвпадение, VCDS трябва да може да напълни и ампулата. CAN ампулите на IMMO ID-48 бяха 2-вида по спамен, а K-line ампулите на IMMO ID-48 пък бяха 2 вида май, ще изровя табличката и ще я постня.

В Пловдив нямате ли добър ключар? За 30-40 кинта мах ще ти сложи нова, точната ампула и ще я обучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, каква е разликата в носачите за А6 С5 и А4 В6? Освен диаметъра на шарнира на долния прав носач! Мога ли да ползвам останалите ми от С5?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Имам обаче друг въпрос, изтичаше ми водата за чистачките от към шофьорското място, днес имах малко повече време и свалих фара да видя какво става, оказа се че тече от към помпата за фаровете (беше се скъсала там където влиза в казанчето)....залепих я но сега не ми работят пръскачките на фаровете, проверих маркучи и т.н. и ми се стори че всичко е наред, дали в помпичката е проблема или да го търся някъде другаде ? 

 

 

 

 

 

Днес смених помпата....обаче пак не работи, кабели, маркучи всичко е свързано, бушон номер 33 е здрав..... не ми вади грешка, дайте малко акъл къде да търся ? Не че е болка за умиране че не работят но ме дразни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами първо трявбаше да провериш идва ли ток до помпата ;)

ако не идва-търсиш прекъснати кабели, бушони, лостче и тн

ако идва- търсиш запекли пръскалки или някъде водата да не успява да премине

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, каква е разликата в носачите за А6 С5 и А4 В6? Освен диаметъра на шарнира на долния прав носач! Мога ли да ползвам останалите ми от С5?

 

Можеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да мина на 2-din като взема металното скеле,рамка и съответно нави или някакъв плеър. Въпросът ми е само със скеле и рамка ще стане ли? Ще паснат ли визитника,бутона за аварийните и прочее? Разяснете,моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и пепелника долу е различен + цялото барче ... някой някъде беше написал че го режеш и ставало но ме съмнява ... 
ако имаш подлакътник не е проблем но ако нямаш търсиш конзола от кола без такъв за да нямаш дупка ! 
Рамката вътре се хваща с болтове за барчето и ако мислиш да режеш тези болтове ще ги хванеш за .... 


http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-B7-Centre-Console-Blue-For-Double-Din-Audio-8E0863241F-/191453154470?pt=LH_DefaultDomain_3&fits=Car+Make%3AAudi%7CModel%3AA4&hash=item2c937f4ca6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

От няколко дни и аз вече съм част от собствениците на Audi - B6 Avant 1.9TDI quattro

Имам два въпроса:

1. Единият ми страничен мигач не работи. Целият ли се сменя или може и само крушката.

2. За колко време би трябвало да се вдига работната температура на към 90 градуса. Карал съм два пъти за около час градско и винаги на таблото стигаше до втората чертичка (между 50 и 90). Като пусна климатроника си духа топло.

Мерси предварително.

Редактирано от sohk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150 лв. централна конзола

60 лв. скеле

30 лв. рамка

150-200 лв климатроник 

500 лв плеър

 

:verweis:  май засега ще си стоя мирен, това е най-добрия начин,но засега ми идва скъпо ,а си мислех ,че е лесно

 

благодаря ви 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

От няколко дни и аз вече съм част от собствениците на Audi - B6 Avant 1.9TDI quattro

Имам два въпроса:

1. Единият ми страничен мигач не работи. Целият ли се сменя или може и само крушката.

2. За колко време би трябвало да се вдига работната температура на към 90 градуса. Карал съм два пъти за около час градско и винаги на таблото стигаше до втората чертичка (между 50 и 90). Като пусна климатроника си духа топло.

Мерси предварително.

Сменя се само крушката. Подпъхва се с тънко нещо под мигача откъм вратата, сложи парцалче за да не нараниш боята.

Може би си за термостат-вземи ди wahler/behr или оем;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменя се само крушката. Подпъхва се с тънко нещо под мигача откъм вратата, сложи парцалче за да не нараниш боята.

Може би си за термостат-вземи ди wahler/behr или оем ;)

Мерси много ... а някаква идея каква е крушката? 

Към 20тина лева ли са тези термостати или съм гледал нещо друго? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Снабдих се с дискове и накладки, които трябва да сменя, но бих бил благодарен, ако препоръчате място, където да извърша ремонта, тъй като не съм запознат много, много, а и със собствени части не знам къде биха били склонни да ме приемат. За София става дума, колата е б7 2.0 tdi.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150 лв. централна конзола

60 лв. скеле

30 лв. рамка

150-200 лв климатроник 

500 лв плеър

 

:verweis:  май засега ще си стоя мирен, това е най-добрия начин,но засега ми идва скъпо ,а си мислех ,че е лесно

 

благодаря ви 

 

На мен съшо ми се въртят подобни мисли...

Ето ти един малко по-бюджетен вариант ..

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-%28picture-heavy%29

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...