Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тия в Англия не могат да карат и тва си е всички коли са леш удряни от всякъде

Тцтцтц ....

Едно добро пастиране би трябвало да свърши работа

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да излезе с пастиране псобенно това на калника ... През боята е :( ще се занимавам с нея ама малко по-натам че сега имам друго на дневен ред !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли дали може да се сложи аларма(че за каско нали искат), но да продължа да си ползвам копчетата на ключа за отключване/заключване. или ще се наложи да нося към ключа допълнително дистанционно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, знаете ли дали може да се сложи аларма(че за каско нали искат), но да продължа да си ползвам копчетата на ключа за отключване/заключване. или ще се наложи да нося към ключа допълнително дистанционно.

Може колега, около 250лв са.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм добре запознат и питам, че по моята май доста работи са нестандартни: алармата не си ли е оригинална при В6-ците... и си се активира при заключване на колата... че имам обемни датчици, копчетата на шофьорската врата за деактивиране на датчици, сирена - вие като направя мизерии... и всичко това си е само с оригиналния ключ/дистанционно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм добре запознат и питам, че по моята май доста работи са нестандартни: алармата не си ли е оригинална при В6-ците... и си се активира при заключване на колата... че имам обемни датчици, копчетата на шофьорската врата за деактивиране на датчици, сирена - вие като направя мизерии... и всичко това си е само с оригиналния ключ/дистанционно...

Зависи от застрахователната компания, все още има компании в които ЗВУКОВАТА аларма не е задължителна, но дори да е задължителна щом имаш сирена не е задължително изискване да се слага допълнителна аларма, не слагай нищо, при тази опция имовилайзер ( който всички в Бългатия наричат фабрична аларма) + сирена която е допълнително монтирана още когато е купувана колата Риска Кражма се покрива. Единственото на което обърни внимание, когато отидеш на "маркировка'' в протокола за маркиране да се отбележи, че имаш допълнително монтирана звукова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зумера се намира на гърба на километража ти, тоест трябва да го отвориш, отзад е запоен на самата платка. Оригиналният е скъп до колкото съм чувал от колеги от форума, така че си намери заместител (8 ома, 0.5W или май 1W беше) и си го сложи ако умееш да запояваш.

 

А и това ще ти помогне доста:

 

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=162917

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги накратко няколко мнения актуални ако може за 3.0тди 233к.с в купето на Б7? 

Емо доколкото съм запознат и съм гледал мнения - хубав мотор и ако е автомат здрав .... върви много гори около 10  !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на 3.0 ката автоматите са здрави щото не са Мулти....

Зависи от колата добра динамика има да ама чудеса чак не видях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не съм се качеал само гледам че ги карат доста ... Имат обикновенно доста екстри така че ... Гледай внимателно

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не знам ама аз нямах проблвм с дпф-а но го махнах заради ремапа ... Ама сега се усеща как пропушва а преди нямаше НИЩО !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...