Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Нямам идея...ако се прави свалят ли се скорости ?

Шума е почти идентичен с тоя на виещ лагер.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кой диференциал питаш?

майстора ми каза, има проблем с преден диференциал, за някви лагери ми говореше и че скоростите и те падали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........мислех си че е лагер............................майстора се обади да ми съобщи че май е диференциал  :nixweiss:

е то и там има лагери..........Ако се стигне до ремонт и се окажат само лагери, по-удачния вариант е моргаджийски диф, не за друго, а вероятността да не знаят как да го съберат правилно е много голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже нямам спомен някога да съм сменял масло на дифове, дали да не пробваме първо само със смяна/доливане. Довереният майстор ми го няма и тоя нямам идея къв е и дали ше го оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да си добавя оригинален буфер и задна кора към седана Б6.

В момента имам некъв скапан плеър(така я взех) и 4 фабрични колони в 4-те врати. Усилвател отзад нямам или не намирам такъв(къде трябва да стои ан седана).

Освен буфера и кората нужно ли ми е нещо повече? Или да не се занимавам и да си взема директно BOSE комплекта за седан(отново го мярнах в ОЛХ)

И при двата случая ще се взема нов плеър, но от нисък клас до 200лв

Редактирано от GameON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Буфера трябва да е в дясно зад капака....виж дали имаш кабели с букси свободни....една широка синя и една черна с два кабела за колоната,ако нямаш,трябва да пускаш кабели до там ако искаш да слагаш, Босе-то е с различна букса,така че ако имаш въпросните букси,то тази за стъпалото ще е друга....

Редактирано от nikif1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колко от вас имат печки ? Интересува ме има ли такива ,които са слагани допълнително,конкретно  за AVF  питам.Сдобих се с една Webasto 5 kw от шаран,1.9tdi,и ме интересува сложно ли е окабеляването и къде фабрично е изведен модула?Като цяло има ли смисъл от такоа упражнения,след като на повечето дизели имаме ел.нагреватели на радиаторчето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайстните нямат никакво разлики а салоните имат съвсем малка визуално ;)

Всички седалки са взаимозаменяеми - ако имаш Б6 ама искаш от Б7 - нямаш проблем

Ако имаш Б7 и искаш от Б6 също !

Sent from Iphone 6

Подгрева може да не работи от букса от бушон ???

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всеки фейслифт на даден модел кола има нещо оправено,така е и при А4 Б7-покритието на бутоните държи и е като ново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сложих лед крушки на номера с canbus, но сигнализацията на таблото не изчезва. Идеи?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RNS-E навигацията приема ли английски гласови команди? 
Преди време попитах нещо, но не получих отговор. Мога ли да програмирам, че да светят дневните няколко секунди след отключване на колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сложих лед крушки на номера с canbus, но сигнализацията на таблото не изчезва. Идеи?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Led крушките имат посока - ако слагаш крушки само а не вградени в плафона то там може да е ключа - опитай да ги обърнеш една по една и виж коя как бачка !

За най-сигурно сложи обикновените и изтрий грешката а след това една по една ;) голяма играчка е и ги махнах моите

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!


 от известно време ми свети на дисплея че ми е отворен предният капак,дали може да е от датчика и къде се намира и как изглежда колата е a4 b7


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти писах ама ти майче не си го видял - бушоните Ок ли са ?

Ток стига ли до седалката ?

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...