Jump to content

Audi 80 quattro 20V 1.8Т AJL


Recommended Posts

  • Отговори 422
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Браво! Радвам се че бях разбран правилно! След замерване с "равностойна колата" ще стане ясно върви, или лети. 

 

С Цанчо не се бегай, че ще останеш обиден. Всяка година на форумната среща препарира по едно А3 1.8Т, какво остава за Б4. 

 

То вече май няма компетишъни, камо ли на бензин. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Цани не се разбрах ме с тръгването от летящ преди 2 седмици но ще го повторим че ми е интересно на предно и 100+ по малко кила ква ще е разликата....нека има фън ;)



е на еднопосочното от възела посока софия до разклона за Леденик......прайм един тигел да няма куки и газ 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готов съм със замерване със всяка кола,няма да се чувствм обиден ако изостана. Важното е да е весело

В какво състояние е пистата на ресен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата не я знам че не съм я посещавал от много време 

Данчос ти ко си мислиш че мойта е самотел  :hilezh: знаем си бабите колко са вървежни ма как викате да е весело  :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Цани не се разбрахме

Я си качете колите на електронен кантар,никой не взема пари за тази услуга,любопитна ми е каква е разликата в килограмите на купето, компито и В4-ката куатро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата в Ресен е с много разронен асфалт и не е добра идея да се кара там, освен това е много къса.

 

Купето съм го теглил с почти празен резервоар, както е накичено с джанти и музики - 1300 кг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тогава,както каза Недко онази отсечка към София,но да има пазачи,че не искам да им вземат книжката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така за идеята попитам...Ти сега какви документи имаш? Ако ти ги иска ушевия и усети че много съска за АЦЕ, на 20лв ли разчиташ или...? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво го попита сега?

Дали мисли да я легализира тая заменка чрез ходене по мъките в Технотест ли?

 

:glare:

 

 

Колко от другите "модернизирани" БеТромби и Бе4вурки са направили тая процедура, как мислиш, ммм?  :rolleyes:

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно нали знаеш кога (би трябвало да) се сверяват тези данни?

 

 

 

Вечно твоя, или с пълномоЩно до края на света, вероятно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечно твоя

Вечно твоя докато се движи и можеш да я поддържаш или на отпадъци за 300лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който иска да гледа номера на блока.Аз знам къде е, но не го виждам,трябва ми огледало.При евентуална питанка казвам,че съм сменил главата и електрониката.Те в КАТ на канала ми казаха не се занимавай с глупости,карай си така,с документите на мотора.Споделиха,че ще ми коства към 600 лв и чакане 3-6 месеца.Ходило се в Шумен,Варна,Бургас или Пловдив,ако не греша,вземало се час от ДАИ.Миналото лято един мерцедес си легализирал мотора,но си е взел документите по коледа.Викат, карай си така и си трай.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора днес стана на 1000 километра.Разхода на газ извънграда е  точно 10/100 със скорост 100-120 км/ч и 10,7/100 със 130-140 км/ч.Градско ми гори 16/100-с нормално каране и 17/100  с малко по-динамично,като изчислявам километрите изминати само на газ.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...