Jump to content

19ки джанти на 4Ф


hysterics

Recommended Posts

Безкрайно много съжалявам, че моята няма въздушно.....  :wall:

Ама кво да прайш, нали не купувам от магазина....

Оня ден карах едно А8 с 20-ки, все едно се возих на облак. После като се качих на моята направо ми се доплака. Пък хем бях със 17-ките.

Сега вече на 19 просто усилвам музиката повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 332
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ням по-хибаво нещо от него, просто не трябва да го караш като олигофрен. Аз трамваини линий с повече от 5км не пресичам, по павета не карам.. От миналото лято нямах нито една крива 19-ка. Гледам си окачването 3-4 пъти в годината и само да чуя нещо го сменям. От 1 седмица карам с чисто нова предница 1 8бр носачи, 2 биалетки и 2 външни накрайника. Колата е като от магазина, само гумите си чувам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами бая ги гледах, най-малкото имахме в магазина lemforder и trw и не бях впечатлен. Взех Besa, доста по-добре са направени, шарнирите и тампоните са пипнати, самия метал е с доста добра плътност, по-голяма е от тази на оригиналните. Това го гледахме с един уред. И тежат +/-50грама отгоре спрямо оригиналните. Определено турците са направили по-добри елементи от китайците. Но АС Метал е сериозна компания, аз работя с тях по-други въпроси.. И нямам забележка към метала който ползват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ми остават още 2000 ;)

Всъщност тези 5000км къде са ? До Черни връх или до Мусала ?

 

Честно казано колкото изкарат толкова, имат 1 година гаранция... а и както казах са много по-добре направени от  Lemforder-a и TRW-то.

Редактирано от itolev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много добре изглежда:)

Иначе за тежестта- не мисля че е повече от няколко кг разликата от 18-ка до 19-ка, така че по-скоро си въобразяваш..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно нямат разлика. Дори може да са по-леки. Моите 19ки са с 1кг по-леки от 17ките. Всяка.

Изпратено от S4 с Android 5.1.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не те тежат толкова,ама след зимните 17ки се усеща ,но пък визията ме вдетенява. :dance:


Диаметърът ти е проблема защото не си спазил фабричния размер, който е 255/35/19.

Такива взех тънко:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тая кола проблемът и е автомата, не мотора или джантите.. :)

За скоростната ли говориш и какъв е проблема.Наистина има секунда секунда и половина забавяне но не мога да преценя винаги съм карал ръчна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да използваш мощноста,вдига обороти не "закача"трябва да играеш с газта за да включи компа,но човека го прави по-добре :hilezh: и все пак не се състезаваме

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...