Jump to content

Конкретна обява S8 D2


Recommended Posts

,която ми излиза по-евтино от поддръжката на вашите хипер дупер автомати - да е.а и комфорта на цената на 1 кола.

 

Поне в момента на всички нови дръгели не са с двумасови маховици на цената на половин автомат......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми кажи ми не е ли така.За мултитроник или типтроник,тези новите кутии не ги закачам изобщо,ремонта е около 2к в най-добрия случай - при обслужване 1к.Дали некоя японка или ваг,да кажем Поло '00г излиза толкова,но с предимството,че ще го намуша на 1/2 от мястото на А8 и няма да ми харчи 20+/100 и няма да ходя всяка седмица по каско за щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек 3к леа ли ве , paste? :hilezh:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ами- демпферен маховик със съединителя е само 1к, имаш някой друг синхронизатор, предполахгам и някоя скорост и/или първичен/ вторичен вал са били заминали, масло, тампони и труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-) начи и да не можех да карам с ръчни скорости, бих си го признал без да ми пука изобщо. Но т.к. съм взел книжка през далечната 97-ма, съм навъртял приличен стаж (над 200 ккм) на ръчни скорости.

Но.

Все едно да кажете, че всички съвременни програмисти са п*тки, защото не владеят асемблер ... Не го обръщайте на пишкомер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчед ми имаше Nissan qashqai 2012, колата като ми я даде да я карам беше на не повече от 20к км. нова кола с нов автомат е много добра комбинация :) карал съм я в малко населено място и извънградско (нямах книжка) няма такъв кеф казвам ви много е яко, ама първите 20 мин. после се колебаех кое е по-яко да карам този нов автомат или да си пусна някоя игра на компютъра и да ръчкам скорости :hilezh: а го карах само в ръчен режим. Прекалено ми е скучно просто да бутам лоста напред назад това е. Тази година си взе BMW X1 там е много по-добре защото е по-малка може би с повече мощност и се усеща по-пъргава. Но лично за мен е на една десета от удоволствието да включвам аз скоростите със съединител и със скоростен лост не с джойстик. Не искам да обиждам никой но мисля, че това е според годините съдя и по баща ми и по друго хора доста по-големи от мен, но аз лично поне още 30 години не бих си взел автомат и в същевременно да нямам кола ръчка  :flehan:  Това е тема в която няма еднозначен отговор всеки с предпочитанията си. Не съм карал стар автоматик а и нямам желание. В момента карам курс на Пежо 207 1,4HDI с чип :hilezh: във Варна основновно в пиковите часове на 26 час съм и все повече ми харесва. Ся ще кажете мълчи е дришльо още нищо не си видял къде приказваш с големите батковци! Ами съдя и по приятели, които взеха книжки преди мен и им омръзна още на половината курс да карат в града. Еми тва е може да е заложено в ДНК-то ми. Сори за спама и по живо, по здраво :respekt:    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ти се ръчка има писти и в БГ и извън, за градско по хубаво от автомат няма стар нов се тая , сега ако някой кара по 1-2 км. Градско е все тая, но над 10-15 км. Си е изморително и дразнещо особено Софийско градско е ужас:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти повярва ли си на тъпотията,която написа,а??10-15 км градско са изморителни в София? :shocked:  :stupid: За теб пътуването до Бургас сигурно е половин околосветско пътешествие и го зимаш с преспиване на поне 2 места и задълже с аФтомат,понеже иначе е много тегаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що да е тъпотия бе мушморок, ти ако си такси аз не съм и не ми е приятно по задръстването да ръгам като гламав 1-ва и 2-ра само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:-) начи и да не можех да карам с ръчни скорости, бих си го признал без да ми пука изобщо. Но т.к. съм взел книжка през далечната 97-ма, съм навъртял приличен стаж (над 200 ккм) на ръчни скорости.

Но.

Все едно да кажете, че всички съвременни програмисти са п*тки, защото не владеят асемблер ... Не го обръщайте на пишкомер.

Както казах, всеки си гледа от неговата кула. Аз съм взел книжка 10г след теб и съм почти дабъл на твоите километри, точно това е и причината да искам/харесвам автоматите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек 3к леа ли ве , paste? :hilezh:

Sent from my iPhone using Tapatalk

ТолкоЗ.А колата беше 1 палка повече.Бай дъ уей, не помня да съм казвал,за колко я продадох :hilezh: Много променихме насоката на темата,но хора и вкусове-много!Аз лично повече голяма кола с ръчка и на картинка не искам да виждам :hilezh:

Едит: Вектра,ти да не си таксиджия,бре :hilezh:

Редактирано от Brat mu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся, кой беше по-девелия от двамата, че само така ви познавам , освен по палатката? :hilezh:

И пак не знам кой, но един от двамата ми каза че я е продал за 9-10....нещо такова? не помна вече по принцип, па камо ли такива неща :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъдещето е в автоматиците, наистина, но представяте ли си какво вадене от джобовете ще пада като ? дойде времето (а то идва, щото нищо не е вечено) на една 8 степенна кутия с два съединителя , пет маховика и десет компютъра? :hilezh:

Колкото по-просто, толкова по-здраво :б4доживот: :hilezh:

Редактирано от dhtj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам електричките да поевтинеят и да се мятам на тролей направо. Там няма проблеми със скоростите :scherzkeks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...