Jump to content

Apple iOS vs Android vs Windows mobile коя е най-добрата система?


  

306 гласа

  1. 1. Коя е по-добрата операционна система за смартфони ?

    • Apple iOS
      145
    • Android
      145
    • Windows Mobile
      99
    • Nokia с фенер
      80


Recommended Posts

Задължени са, носят го защото нямат друго. Явно и ти!

 

samsung-gear-s3-frontier-00-600x600-hero

apple_watch_series_3_ceramic_1200.jpg

Харесват ми еднакво е точно зомбирането ви, сега разбирате ли защо се дразнят хората на Айфон зомбита?

Аз имам Айфон, но не съм Зомби, този гейски часовник няма да го сложа на ръката си! 

 

Как ще ти харесват еднакво мъжки хронограф и тая елка ?

Самсунг ги отвяха отвсякъде с този часовник ! 

 

Самсунга можеш да го направиш като Suunto,Breitling,Longines и тнт

А това прилича все едно ти се е паднало от Лъки Бой за момиченце!

 

Samsung-Gear-S3-review-760424.jpg

 

 

Редактирано от Чебурашка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пак казвам - имаш право на свое мнение, но не обиждай околните. Аз например никога не съм харесвал часовници тип водомери/хрониграфи и далеч не ги намирам “мъжки”. Зависи и дали търсиш нещо по-спортно (където гиър има пазар) или нещо елегантно и метално, където не може да се конкурира въобще с AppleWatch. Пак казвам, въпрос на вкус. Няма нужда от обиди.

https://i.ebayimg.com/images/g/ASoAAOSwNuxXZEzX/s-l300.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, че всеки има право на лош вкус, ама ми се струва, че Фенбойчетата си го нагласят по трендовете на ябълката, например ти, или просто винаги си харесвал детско гейски часовници, не зная...

Самсунга е с напълно нормални размери а не водомер. Виждал съм го на живо. Изобщо не е голям. Просто е за мъже!

Редактирано от Чебурашка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам спореше се по темата, че няма как да се защитят данните, ако се изгуби/открадне Андроид. Доколкото помня, стига телефона да е с активиран Gmail и Find my device, може да се проследи, форматира или заключи. Не съм сигурен за проследяването дали автоматично се пускаше GPS-а или не, но за останалите неща така или иначе не е нужен.

Така или иначе всеки, с ясното съзнание, че телефона му може да бъде изгубен/откраднат, трябва сам да си направи организацията така, че при евентуално такова стечение на обстоятелствата да няма важни неща на него. Това мисля, че и децата в детската градина го знаят.

Не разбирам защо има толкова параноични хора на тема събиране на данни за местоположение. С престъпна дейност ли се занимават, че това ги тревожи? Или си мислят, че са толкова специални, че точно техните данни някой ги следи 24/7 с някаква цел. Определено света не се върти около такива параноици. Смешно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е доста грозен Apple Watch. Даже много грозен. 

Към момента единственият който ми харесва и няма нужда да е всяка вечер на хранилката е Garmin Fenix 5

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е параноя а съвсем принципен въпрос. На мен не ми е комфортно, без да съм престъпник, който и да било да притежава мои лични данни, още по-малко без мое изрично съгласие. Чисто принципно. Една от причините да не ползвам публични облаци (извън дропбокс за незначителни неща).

И понеже съм бил зад решетките няколко дни по недоразумение, с реална опастност да ми бъде приписано нещо за да се оправдаят полицейски ресурси и решения, оценявам сигурността на личните данни повече, от колкото преди. Тогава бях единствения от групата, който отказах да дам достъп до компютъра си (fingerprint, криптиран диск) без да съм свидетел заедно с 3-то лице на това, което ще или няма да намерят вътре. И целият този филм се случи в момент, в който приключвах работа и се чудих къде и какво да вечерям. Така че не подценявай сигурността на личните данни. Няма да видиш от къде ще то дойде и тогава вече е късно.

За това и не бих ползвал ОС като Андроид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жената ми подари apple watch, има моменти в които нося почти само него, но престоя близо година по шкафовете докато привикна с него. Имам бая часовници, не бих казал че когато нося Восток примерно съм по-голям мъж. 

 

пс : сравнителната снимка с мики маус е бая неуместна, да бяха сложили направо розов еднорог. 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави, че на костюма тоя Лъки бой/гърл аксесоар стой нелепо. 

Даже немога да повярвам, че се коментира това за часовник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хронограф не съм пък вярвал, че някой над 30 може да харесва....НО .... знаете какво казало кучето.

Факт е обаче (и то логичен), че AppleWatch е най-добре интегрирания с iPhone. Оттам нататък всеки си преценява. Аз нямам нищо против самсунгските смартуочове и дори се замислях, но в никакъв случай не ги намирам и за “по-мъжки”. Въобще това влечение при ноякои мъже с часовниците ми идва по- “мека китка” от колкото който и да е конкретен модел. It‘s just a watch, smart or not.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Moonland said:

 

Хронограф не съм пък вярвал, че някой над 30 може да харесва....

Недей, че тука ще стъпиш много на криво :)

Това без никакви лоши чувства.

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Moonland said:

Хронограф не съм пък вярвал, че някой над 30 може да харесва....

И аз не съм вярвал , че мъж може да си купи и харесва кола за маникюристки,но факт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха "кефи ме" как във форума се въртят едни и същи лафове ... и задължително идва момента на "клетвата за избора на кола" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Китайка установи, че нейният iPhone X може да бъде отключeн и от колежка

 

Верно че си приличат, ама нали беше номер едно това Face ID. 

На S8 досега не съм имал подобни проблеми :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно. На S8 са се постарали да става и само със снимка на съответната колежка... ;) да не затрудняват потребителите излишно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...