Jump to content

Няма такова возене :)


galaboff

Recommended Posts

Искам да изкажа и тук голяма благодарност към Любо (Audi V6) за това, че ме

повози на неговата S4 B) Човеко, гръбнака ми от доста време имаше нужда от

наместване - е , днес и това стана ;):(;)

Усещането е невероятно, според Любо колата му е около 320к.с. , честно да си кажа

май не се бях возил на толкова мощна до днес:( Не знам, не му гледах скоростомера, единственото, което ми правеше впечатление бяха прелитащите около нас всякакви колици - кои по-стари, кои по-нови , самоче прелитаха назад, ако се сещате какво имам в предвид ;)

Ето това е мотора на колата, това е човека и това е таблото на колата :) За съжаление леко треперех след возенето и малко се е размазала последната снимка, та не може да се види вафличката на таблото :))))

И отново, Любо, едно голямо БЛАГОДАРЯ за емоцията :)

10122006236.jpg

10122006237.jpg

10122006238.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да беше дошъл да те повозя и тебе бе. На най-арното място щеше да ми седнеш...

Кире, чак пък толкова... Не знам колко коня е, все ми се струва, че едно време повече бегаше.

Сега и булка да ми намерите, като ме гледате един такъв кЪрсив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той кой не иска. Аз бих искал и да покарам такава, ама никой не ме пита... иначе евала на количката и притежателя й.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо, к'ви са тези бутончета на волана ти, бре?

А 320 коня предполагам ги постигаш на газ, че там октановото число е по-високо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да беше дошъл да те повозя и тебе бе. На най-арното място щеше да ми седнеш...

Кире, чак пък толкова... Не знам колко коня е, все ми се струва, че едно време повече бегаше.

Сега и булка да ми намерите, като ме гледате един такъв кЪрсив.

Любо, от опит знам, че обикновено като свикнеш с една кола след време ти се струва, че не върви много :( Иначе за мен беше много , нямам думи ;)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам тоз Гълъбов е 2-я който с подобна тема ме дразни, и друг - не помня кой беше писал една как до 2000об/м колата ти вървяла като дизел 1.2 ама след това му "счупила" гръбнака... още си спомняма темата с умиление...

Да пишеш ли кога ще идваш та да дойда и аз!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък мен само с 60 км/h ;) да пести гориво изедника....и по надолнще по инерция(не че има инерция тва кватро ;) ). Не трябваше да слагаш средното кюнец бате Любчо за това "не ти върви" колата B) Чакам да падне сняг ти си знаеш! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Сега и булка да ми намерите.....

....СЛАВ даваше неговата...виж спазарете я, той е арен човек, па сте си и дружки.... ;););)

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам тоз Гълъбов е 2-я който с подобна тема ме дразни, и друг - не помня кой беше писал една как до 2000об/м колата ти вървяла като дизел 1.2 ама след това му "счупила" гръбнака... още си спомняма темата с умиление...

Да пишеш ли кога ще идваш та да дойда и аз!!!

Любе, съжалявам да го прочета това... Всъщност така почувствах нещата и така ги и написах, съжалявам, че съм те подразнил - и най-малко не съм го искал.. Но съгласи се, когато човек изпита една подобна емоция, след като допреди час най-бързата кола, на която се е возил не е превишавала 150 коня би искал да я сподели с хора, които чувства малко или много близки, а тук има доста такива...

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да се пише в темата и каквито и да има суперлативи за Ауди-то на Любо, мене ме интересува единствено и само ТОЙ. ПРОСТО ЧОВЕК, ПРИЯТЕЛ И ТО ИСТИНСКИ. ;)B););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

B);) тц тц ;)

инак освен да потвърдя мненията на колегите преди мен ,не ми остава друго :);) за Любо ,а и колата е уникална! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък мен само с 60 км/h ;) да пести гориво изедника....и по надолнще по инерция(не че има инерция тва кватро ;) ). Не трябваше да слагаш средното кюнец бате Любчо за това "не ти върви" колата :) Чакам да падне сняг ти си знаеш!

Ми аз откога чакам да се обадиш да почерпиш, ти не та не. Даже и за един хладилник ме гърби да нося, и после мерси. Е не мерси ;)

Каквото и да се пише в темата и каквито и да има суперлативи за Ауди-то на Любо, мене ме интересува единствено и само ТОЙ. ПРОСТО ЧОВЕК, ПРИЯТЕЛ И ТО ИСТИНСКИ.

Ти само стой и гледай като те хвана на маса на къс пас ;) За съжаление за най-близките най-трудно намирам време...

e нека младите се вземат

B):)

Те зема аз тебе ще пищиш после за UNDO action.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега се умешах!

Комшии сме, а още не си ме возил, може ли така :):)

Нищо, аз по комшииски ще се разходя довечера около колата, ама с гредарски пирон :):)

Пак ще е черна, но райе/по-модно е/!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................ето една стара моя тема, пак за въпросното S4 :)

Карах S4-ката на Любо!

Ам тоз Гълъбов е 2-я който с подобна тема ме дразни, и друг - не помня кой беше писал една как до 2000об/м колата ти вървяла като дизел 1.2 ама след това му "счупила" гръбнака... още си спомняма темата с умиление...

Мисля тази тема визираш :)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любе, съжалявам да го прочета това... Всъщност така почувствах нещата и така ги и написах, съжалявам, че съм те подразнил - и най-малко не съм го искал.. Но съгласи се, когато човек изпита една подобна емоция, след като допреди час най-бързата кола, на която се е возил не е превишавала 150 коня би искал да я сподели с хора, които чувства малко или много близки, а тук има доста такива...

:)

КОлега "подразни" е в най-най-преносен смисъл :) , истината е, че съжалявам дето не можах да дойда, :) бъди сигурен че го казах само с добри чувства :wall:

Завиждам ти благородно!!! :)

Поздрави... и ако има нещо - няма нищо :) :) :wall:

verter, много правилно мислиш, уффффффффффффф, аре бегай и ти че немое та гледам, ;) ;)

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно такова което се продава!

Моето бивше ауди, само, че е 230 коня /фабрично/ и не е на газ!

Момчето на което го дадох, вече си начеса крастата /или по-скоро на баща му вече му писна да пълни резервоара толкова често/ и го пусна за продажба. :)

Можете да го видите в мобилето - мисля че е обявено на 9800.

Някой ако му се иска да сдобие с расова бегачка - да пише!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...