Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

На този багажник търся номера. В случая рейлинга е плътен по тавана.

 

Относно въпроса на Auto_Tex за перките, предполагам колата е стартирала регенерация, но не е успяла да завърши, защото си я загасил.

SmartSelect_20190223-224223_eBay.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Auto_Tex said:

На 4 F при мен е Плътно по Тавана и Изглежда доста Добре.На Allroad е Като на Снимката и ми е Грозно.

Един Въпрос в страни темата..: На 4 F 3.0 TDI Много Рядко се Случва да Чуя Перките за Охлаждане като Спра,Дори и Лятно Време след Градско Каране,Докато на BITDI след Всяко спиране при Температури под 0 и каране извънградско с ниска скорост,или градско след Спиране Работят няколко Минути

3.0 tdi моите редовно въртят сега зимата и аз се чудех нормално ли е...карам градско само

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, bahkata007 написа:

3.0 tdi моите редовно въртят сега зимата и аз се чудех нормално ли е...карам градско само

По скоро въртят при регенерация на DPF-а ,зимата дизела да вдигне градуси за да включи перките е почти невъзможно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гредите сега загрях какво имате предвид, и моите са плътни по багажника. Номера е 4G9071151A, ето линк: https://www.ebay.com/itm/Original-Audi-A6-4g-avant-Porteur-Chassis-toit-pour-Rails-de-Toit-4g9071151a/163561996859?epid=14003327669&hash=item26150e023b:g:eOwAAOSwo8Za6zl8:rk:1:pf:0

 

За въртенето, по-скоро е термостат, който плачи за смяна. Минимум два са в 4G, не съм сигурен няма ли трети. Качих колата да я изчета сега, никаква DPF регенерация, преди 8 часа и 200км се е прегенерирал успешн DPF-а, така, че не е от това. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Термостат е нов При мен като Обслужвах Автомобила е сменен с водна помпа и всички ролки отпред.Той е заедно с кутията на Масления Филтър.На 2.0 Tdi са два но на 3.0 Tdi Мисля че е Един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ЕТКА и аз виждам един в корпуса под масления филтър.Има и някакъв соленоид електрически,който явно отваря някакъв кръг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/23/2019 at 6:22 PM, biturbo said:

Здравейте!

Някой знае ли оригиналния номер на напречните греди, които се монтират върху рейлинга на тавана за А6 4G авант 2015-2016г. Рейлинга е от типа, който е плътно по тавана без разстояние (всъщност не знам дали в 4G има от другия вид ).

 

 

Румене, пусни  ми рама и утре ще ти кажа точно кой е твоят модел. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тей.... взех си нов гараж, бариерата си я pair-нах с homelink-a без проблем, но вратата вътре не ще. Дистанционното е Horemann HSM4-868 със статичен код и тн. Има някаква еко функция / power safe, която като държиш натиснат бутона след 10 секунди ако не се лъжа спира да предава. Идеята е да не го натиснеш в джоба и да ти източи батерията - супер, мега яко и тн. Да ама тия 10 секунди не са достатъчни Homelink-a да го хване. Пробвам като изгасне пак да го натисна веднага, но 1-2 пъти не успях. Някакви предложения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни се към  Horemann ,да окажат съдействие.Възможно е да има вариант да се изключи временно това за 10 - те секунди и да канектнеш!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.02.2019 г. at 18:22, biturbo написа:

Здравейте!

Някой знае ли оригиналния номер на напречните греди, които се монтират върху рейлинга на тавана за А6 4G авант 2015-2016г. Рейлинга е от типа, който е плътно по тавана без разстояние (всъщност не знам дали в 4G има от другия вид ).

Погледни тук за цени!

https://shop.ahw-shop.de/audi-teile/a6-c7-4g/aussenausstattung?p=2

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм му дал номера 4G9071151L https://www.amazon.co.uk/Audi-Original-Roof-Allroad-4G9071151L/dp/B00X607Y2S

 

Ако се поръчва оригинален, по телефона и Порше и Райно ще ти дадът правилния, ако се търси в ОЛХ-а трябва да се гледа. Има сигурно още 3 букви накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой сложил ли е вече летните гуми? Като гледам май вече си е за... и мнения за Vredestein? Чудя се между тях и Dunlop за летни.

Редактирано от StanTanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, StanTanev said:

Някой сложил ли е вече летните гуми? Като гледам май вече си е за... и мнения за Vredestein? Чудя се между тях и Dunlop за летни.

 

Дънлоп е жестока гума, няма как да сбъркаш с нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало. Бронята и дифузера боядисва ли ги преди да ги монтирате?

На седана и комбито знаеш ли дали има разлики в задните брони?

Редактирано от icebobo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка седмица я мия, ама преди баня е е такава кочина. Ела си в София малко да те видим хаха ще кажа блага дума в Порше за тебе щот съм готян ;) 

 

Иначе има разлика седан / авант мисля и да, боядисах я и дифузера. Сивото си има Ауди код и то.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, moto_fan said:

Аве дОпе @N1995 ,ти само за смяна на броня ли я къпеш таа кола :hilezh:

Сега остана и отпред ескова броня, те ма и аз се измих днес :dance:

 

rps20190301_181529.jpg

 

Като си дойдеш ще ти кажа и къде да си боядисваш 20ките всяка година, колегата с роторите е много доволен :hilezh::steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...