Jump to content

Мнение за Audi A6 1.8i 125k.s


Recommended Posts

Здравейте, колеги! С радост карам Ауди 80 Б4 АБК, но вече дойде времето да гледам напред и да мисля за нещо по-ново. Това, към което съм се насочил към А4 Б6 1,9TDI 131 к.с комби със 6 степенна скоростна кутия. В момента ми предлагат бартер за следния автомобил http://www.cars.bg/c1359619. Какво е вашето мнение за този двигател, заслужава ли си бартера или да продължавам да гоня своята цел. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. B)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е малък за това купе и ми се струва, че ще си развалиш мнението и очакванията за модела.

На пръв поглед охладителната течност е на половина в разширителния съд, може да е нещо дребно, но може и сериозно да е.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този двигател става за А3, че е по-лека. Тук на газ ще е мудно, само за туристическо каране - бавно и да разглеждаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро на всички. Отново благодаря за бързите и конкретни отговори. Продължавам да търся читава А4. За мен темата е изчерпана. Здраве и успехи на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи кой с какво е свикнал. Карал съм такъв мотор само че в купето на Пасат /теглото им с А6 не е много различно/ и честно казано не съм останал с впечатление да е чак толкова немощен. Просто като всяка атмосферка си иска обороти. Да не говорим че като дадох на приятел, който беше карал само Корса 70 коня, му се стори самолет на магистралата. Така че всеки гледа от неговата си камбанария. За мен ако моторът е читав си върви ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как рязко се преминава от А4 на А6 та чак свят ми се завива :respekt:  Ако си голям човек, то по-добре ще ти е в А6 1.8i отколкото в рс4. Иначе вярно 1.8И си е спряла работа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина изглежда добре, а и е рядка комбинация http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11447860094632588

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...