Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря N1995 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците я качиха още на 30ти . Ама още не виждам как стои въпроса с активатор-а при к0900

За 3G+ имам предвид, до момента само 1-2ма с hacked Key Management Certificate of a X-Firmware са я сложили...

Това е версията на картата 6.22.42.jpg

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ги виждам руснаците да пишат тук, пък и все пак е нужно време за изтрезняване след нова година. Изкренно съжалявам за забавянето, дано го преживееш, само си представям ужаса на първи януари да искаш да си запишеш картата на разпада за да видиш новия участък отворен от бат Бойко и да не можеш...не го пожелавам на никой.

 

3G картите ще почна да ги качвам като взема 4G след някой друг месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си забавен. Можеше да кажеш, че нямаш идея за активатор, понеже представи си има и 4F с нещо повече от 2G на тях.

Никой не те е и карал да качваш, каквото и да е, който го интересува знае къде, какво има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:schlaumeier:  тук няма как да се съглася с теб.. Типично бай ганьовско отношение към колегата, който се е постарал да сподели нещо полезно за аудиторията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години ,колеги! Някой може ли да каже ,каква е тази грешка...снощи светна. Нещо свързано с ръчната спирачка може би? Може ли да е замръзнал някой датчи от студа?

post-41434-0-51605400-1451826842_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, уточнил съм след запетайката на това, което си quot-нал, както и предходния пост за какво говоря, както и да е де явно тук се засягат хората от подобни въпроси и не трябва да се пита за активатори...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години ,колеги! Някой може ли да каже ,каква е тази грешка...снощи светна. Нещо свързано с ръчната спирачка може би? Може ли да е замръзнал някой датчи от студа?

Замръзнала е ръчната. Постопли я малки и ако не се оправи има вероятност някое зъбче да е превъртяло. Активирана ли беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Преди около 2 месеца и аз се сдобих а А6 3.0 ТДИ quattro 2005. След известен период на каране ми светна лампата на двигателчето. Смених дроселовата клапа, защото зъбците бяха счупени. Почистих Intake flap motor. Изчистих грешките с кабела, но лампата святка след 3 паления пак. Имам имената на грешките и ако някой смята че може да помогне мога да му изпратя на мейл прикачен файл с грешките които изписва на Ваг Кома.

Грешките са:

p1018 - 001 Lower limit not reached

p2343 - 002 Electrical Malfunction

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, свалих ги и ги почистих, след като дам на контакт видимо моторчетата сработват. На какво може да се дължи неисправността им?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за ифото. Ще купя комплект и ще ги сменя и тях.

Искам и още нещо да попитам. При опит за синхронизация на дроселовата клапа при вкарване на код 098 или 060 ми дава грешка. Дали е от кабела или програмата или е от нещо друго?

Редактирано от Bokata_1981
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си сложа букса за даване на ток отпред при двигателя защото нямам, а е много неудобно да се подава ток отзад през багажника. Знае ли някой парт номера на тази букса, колко струва и евентуално от къде може да се вземе? Лесно ли се монтира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То буксата хубаво ама захранващия кабел как ще го премъкнеш до там?

 

 

Аз пък си търся такова с лентичка дето хваща акумулатора, някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захранващия кабел на стартера минава точно до десния ботуш отпред - там се подава ток при нужда. Вероятно на него се слага въпросната букса.

Христо, за захващането на акумулатора - можеш да си изрежеш подходяща лента от поцинкована ламарина, другото е да търсиш по моргите.

Нямам sky, точно тази букса търся.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пак да попитам, ще прощавате, ама искам да съм сигурен. Относно Pro Tec добавката, махат се и се слагат в добавката маркучите от дясно на горивния филтър, които за от страната на двигателя, нали, а не от ляво, които отиват до въздушния филтър. Правилно ли съм разбрал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...