Jump to content

Recommended Posts

В "последвано съдържание"  пише "Все още няма нищо". Имах предвид,че явно колегите още не са разучили форума

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
  • Отговори 207
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 7.04.2016 г. at 4:39 PM, grizzly said:

 

Всъщност онзи файл трябва на други хора. На мен биха ми свършили работа тези:

Всички атачмънти на ръчица ли ще оправяш?

 

Ще ги погледна, атачмънтите.

On 7.04.2016 г. at 8:39 PM, congo said:

И с тапата положението е същото :(

Sent from my iPad using Tapatalk

 

 

Качена е нова версия на "любимия" ми плъгин .. демек "тапа-та".

 

IP.Suite 4 Series - Version 1.2.2

- improved security of plugin status dashboard
- fix in twitter card support
- solved issue with mark as read
- tested against IPS 4.1.9
 
Адрес на коментара

Не знам за новата версия на тапата ама е умопомрачително бавна. А не стига това, ами нови теми дето никога не съм ги виждал, отварям ги и все ме праща на последното мнение вместо на първото. Настройката на тапата ми е да ме праща на първото непрочетено. А възможно ли е да разкарам темите от купува/продава е таба unread в тапата, мисля, че преди ги нямаше там?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара

JFYI новият сървър е реалност, съвсем скоро ще бъде вкаран в употреба и с това се надяваме да сложим край на всякакво забавяне и циклене по форума и съпътстващите му апликации. B)

 

Адрес на коментара

През десктоп версията назад беше обсъждано там нещо с настройката на потока, ама в тапаталка таба unread май няма как да го настроя? Преди не излизаха там тия теми.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара

Не знам как стана това,но си обърках по погрешка username а форума ме пусна и написах горния пост и още един в 8L и все пак част от данните ми са верни.

Адрес на коментара

Нищо не разбрах.

 

Кога си влизал за последно? От както ъпдейтнахме форума вече няма отделно user namer и display name, а само първото като имаш възможност да се логнеш и с email адрес. Не ми стана грам ясно какво си пробвал, кое частично в данните ти било вярно и кое не.

Адрес на коментара

Преди вчера последно съм влизал на 10 март.Аз се логвам с koko76 и винаги така съм го правил,но вчера по погрешка се логнах с koko76bj и системата ме пусна и написах мнения преди да разбера.Като погледнах профила си докато бях логнат като koko76bj видях че примерно ICQ и датата на раждане ми е вярна с тази от истинския профил koko76.Дано сега съм го обяснил както трябва.

Адрес на коментара
On 4/14/2016 at 7:54 PM, ole said:

 

 

Не знам за новата версия на тапата ама е умопомрачително бавна. А не стига това, ами нови теми дето никога не съм ги виждал, отварям ги и все ме праща на последното мнение вместо на първото. Настройката на тапата ми е да ме праща на първото непрочетено. А възможно ли е да разкарам темите от купува/продава е таба unread в тапата, мисля, че преди ги нямаше там?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

. За бавното, нямам какво да направя повече към момента. Най-вероятно събота ще сменяме сървъра. Относно на кое мнение те праща, няма нищо общо с форума. Питай във форумите на тапаталк.

В смисъл? Как да ги разкараш?

Адрес на коментара

Бутоните напред / назад имат странно поведение. Да кажем ако сега отида на втора страница и дам "назад" няма да ме върне тук а в началото на страницата.

Адрес на коментара
On 7.04.2016 г. at 4:39 PM, grizzly said:

 

Всички атачмънти на ръчица ли ще оправяш?

 

Погледни сега, би трябвало да са наред.

Адрес на коментара
. За бавното, нямам какво да направя повече към момента. Най-вероятно събота ще сменяме сървъра. Относно на кое мнение те праща, няма нищо общо с форума. Питай във форумите на тапаталк.

В смисъл? Как да ги разкараш?

Ами в смисъл в списъка с непрочетени теми да не се появяват такива от Купува/Продава, преди ъпдейта в таба с непрочетените теми мисля, не излизаха.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Преди 9 часа, Wizi написа:

Бутоните на броузера?

 

Еее, онази функция Back / Forward която имат всички браузъри. Назад се изпълнява от бутона Backspace на клавиатурата. Държи се малко особено. Също и като ползвам филтрирано съдържание, като дам Refresh и изчезва всичко. Трябва винаги да натискам бутона за "Филтрирано търсене" за да опреснявам последните мнения.

 

Преди 6 часа, HITMAN написа:

 

Погледни сега, би трябвало да са наред.

Поне това което ти бях посочил вече работи. Други не съм търсил.

Адрес на коментара

Имаше кратък обзор на тема "Що е то Backspace и има ли то почва у модерния уеб?" където бяха отбелязани причините за избягването му. Принципно си работи коректно, но има предпоставки и да не функционира както трябва. Съжалявам :-/

 

Адрес на коментара
7 hours ago, ole said:

Ами в смисъл в списъка с непрочетени теми да не се появяват такива от Купува/Продава, преди ъпдейта в таба с непрочетените теми мисля, не излизаха.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ще проверя, не съм сигурен дали може да се махне тук.

 

@grizzly :zustimm: Аз пробвах с моите, всички работят, включително тези от 2004-та

Адрес на коментара

Когато ми се наложи да редактирам лично съобщение през телефонът, не ми запазва промените. Това ми се случва единствено на телефонът и единствено при редакция на л.с. Ползвам стоковия браузър в Android 4.2.1.

Адрес на коментара
9 hours ago, Wizi said:

Според мен като скорост и реакция вече с новия сървър нямаме много допирни точки спрямо стария. Можете ли да потвърдите и вие?

По-бързо е, но недостатъчно. Пускането на мнение в 8:10 сутрин в неделя отне 5-6 секунди. Твърде много. И не ми е от нета. 
 

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...