Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

Абе, реших да си сменя тавана на колата с такъв със соларен шибедах щото...ми щото мога. Някой иска ли черен таван с гредичките и всичко за седан без шибедах да прай с-лайн, че май ще ми се повтарят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,,

при ретрофит на пръскалки с подгрев, знаете ли дали се продават отделно малките пластмаси които се поставят и кой им е парт номера?

свалих пръскалките от един ударен капак, но на него нямаше пластмасички и самия отвор на капака беше по-малък .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам:
1- Асистент за дълги светлини може ли да се добави? Какво освен съответното огледало за задно виждане се сменя и заслужава  ли си разправията , ако изобщо може да се ретрофитне ?:)
2 - Този дифузьор става ли на префейса и еднакви ли са за комби и седан?
 

D_b53f63138772e160330d1e0cdef180b6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, pe6koo написа:

Цитиране на предходно мнение! 

За огледалото не знам, ама има отделна камера за асистента за дълги светлини, така че вероятно няма да си заслужава, освен ако нямаш сгоден донор.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг въпрос. Тройни пръскалkи от А4 б8 стават ли на 4Ф и тези 2 пластинки, които се поставят задължителни ли са , понеже ги няма към пръскалките , който съм намерил?
8Т0 955 987 B 
8Т0 955 988 B  им е парт номера 

 

95884090_2_800x600_tristruyni-praskalki-s-podgrev-audi-snimki.jpg

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли вариант когато се завива фаровете за мъгла да светват? Имам предвид ако завиваш на дясно и десния да светва. Видях го при една Е класа около2005 г. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно мерси за отговоря ! 

И искам да попитам искам да си слагам амби лайтно осветление което е под декорацията на вратата и на краката. Продава ли се като пакет скъп ли е? И дали някой не продава от донор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От донори изкачат от време на време но сме 4737 човека на опашка и трябва да си много бърз със покупка. В ebay също има. Предполагам знаеш че се сменят бая неща.

 

Докато търсиш частите може да сложил под краката, на плафоните на тавана и в корите на вратите (долу и червени в страни).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега горе на планфона сложих купих от порше и стана идеално!

Долу на краката от каде мога да ги взема ? Как се водят аз сега си имам лампи в краката ама светят само отпред и то като пусна осветлението или отворя врата също така имам лампите долу на вратата,но нямам червените. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за червените отстрани можеш да пошзваш от а6 ц5 плафончета и инсталацията до колкото знам. Или директно да го свържеш към долния плафон,който свети при отворенаа врата. Имам един заден за в краката,  който седи в седалката ,като се прибера ще кача снимка да видиш как изглежда .

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата колеги е за реализирани ретрофити и проекти, а не за сменя на крушка с диодче, за което има изписани 10 страници тука, нито за търсене и предлагане на части! Ако може да спрете да спамите ще бъде прекрасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те всички мнения в тази тема са все въпроси. Едно мнение няма с нагледно и подредено обяснение на ретрофит. Иначе ако всяко мнение в темата е с даден ретрофит ,описан каккто трябва , без въпроси и т.н ще е супер. А въпросите да се задават на ЛС. Ако могат да се изтрият спамовете и да се започне на ново ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6/19/2016 at 23:35, Nikola_RS написа:

... Колега,взимаш си DVD-то за навигацията от някоя морга-по 200 лв го дават обикновено-но държиш да ти го дадат с оптичния кабел и буксата за захранването ,както и буксата на антената която влиза в него.Поставяш го на мястото му в багажника,включваш отпичния кабел към някое устройство от оптичния кръг-например към радиото,прекарваш кабела за антената до задния реотан и го включваш,правиш кодинг че вече си с навигация и всичко заспива....ааа и накрая си записваш и едно дискче с карта за 2016-та

На 7/7/2016 at 20:42, Nikola_RS написа:

 Nikola RS ще съм много благодарен ако дадеш идея от къде да си взема кабели за DVD на навигацията (оптичния кабел и буксата за захранването).

Също някой във Варна който може да помогне с кодинга след това???
Имам проблема на колегата.

Колата А6 С6 липсва навигация в багажника .

Имам налична навигация за модела от друг автомобил и GPS антена в наличност
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
On 7/31/2016 at 6:38 PM, N1995 said:

Да

N1995, кажи ми моля те лесно ли се сваля плафона на 4F? 

Нещо тропа в плафона и много ме дразни и скам да видя какво е...

Друго нещо, ако икам да заменя стария плафон, с този от фейлслифта, с кръглите лупи, иска ли се пипане по електрониката?

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...