Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Имах някакво чукане/тракане в предния мост в ляво. Ходил съм на 3-4 майстора да гледат окачването, всеки казва нищо няма за смяна. Тампоните леко омекнали, но няма скъсано. Амортисьори и пружини също добре, ходит на тресачката. Рециклирах си рейката, защото течеше откакто съм купил колата преди 3 г. Майстора каза, че не е много зле рейката. Накрайниците на рейката, вътрешни и външни, също бяха добре, няма за смяна. Обаче след ремонта предницата утихна. Карам втори ден и въпросното чукане/тракане го няма, а и предницата е по-стегната като цяло. Волана е същия ако не и по-лек от преди. Много съм доволен засега. Трябваше отдавна да я направя тази работа, ама как да преживея да не карам ауди 3 дни.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Всички викат че куатро може да се направи с предно или задно само с махане на хардуер. Някой има ли представа как става тази операция.

Въпроса е от любопитство, не мисля да си правя аудито на задно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой потъчвал ли е от алуминиевите педали от ибей?

Интересувя ме пасват ли точно , или не ди заслужават. Също така емблемата и рамката на еърбега ако някой е купувал. Понеже са 2 варианта: silver & hyper silver. Ако има реални снимки, че незнам кой да избера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги !


Може ли малко помощ какво според вас е тоя шум. Стана днес при палене. Топъл, студен мотор няма значение. Чува се от пред все едно точно под кората 2.4 V6

Звукът е като удар на твърди пластмаси и трае за секунда. Колата мърка перфектно, върви перфектно просто това е на всяко палене ?
Някакви клапи ли са или де да знам. Някой има ли да идея какво може да бъде ?

Изключвам да са вериги, защото шумът се чува от пред до решетката а веригите са от другата страна на мотора а и не мисля, че така звучат.

http://dox.bg/files/dw?a=6dbdbb3bd4
http://dox.bg/files/dw?a=fdc15f7d11

Ще съм много благодарен  ако погледнете.

Поздрави !
 

Редактирано от dr.f!ngers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Свети ми чек енджиин заради вихровите клапи. та

Най-удачна ли е процедурата по спирането им.

Лесно ли става. Кой може да ми ги спре и евтина ли е процедурата :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте вихрови клапи се оправиха с една капка масло по металните държачи. Вече 1 година работят. Пробвай така, отнема 2 минути.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дифузьора на какво се държи ?освен щипките който са отгоре в долната част ми е само резервоара а гледам че на дифу. Има дупки за видии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май повечето са така.Вероятно е било някакво покритие на дисплея,което започва с времето да се износва от бърсане и почистване с препарати :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, просто пикселите почват да си заминават. За радост засега само по краищата...

Говоря за лилавото в десния горен край. Другото в средата не го знам какво е...

Редактирано от zhelyazA6
след 2 бърбъна малко трудно забелязвам детайлите...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...